۷ بازی برتر اختصاصی X۳۶۰ در سال ۲۰۱۱

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca

بازی‌های اختصاصی X۳۶۰ در سال ۲۰۱۱ مانند رقیب خود PS۳ درخشان نیست اما هنوز بازی‌های بزرگی‌ مانند Geow 3 به چشم میخورند. بگفتهٔ مایکروسافت سال ۲۰۱۱ میتواند سال کینکت باشد.

GEARS OF WAR 3

Gears-of-War-31.jpg

XCOM

gamxcomufodefenses530.jpg

FORZA 4

Forza4_610x3431.jpg

CHILD OF EDEN

child-of-eden-game-artwork-e3-2010-ubisoft.jpg

PROJECT DRACO

Project-Draco-Microsoft-TGS-2010.jpg

CODENAME KINGDOMS

kingdoms-530-t.jpg

CODENAME D

codename-d-20100915081226060_640w.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
Child of eden اختصاصی نیست که ! نسخه ی Move ه بازی هم میاد !!!
ای خدا اصلا نمیشه با بازی های PS3 مقایسه کرد !

---------------

دوستان این Forza with kinect ( اسمش این نیست . همونی که با کینیکت سازگاره ! ) کی میاد ؟ مگه اونم توی 2011 نیست ؟!!

---------------------

در ضمن اگه یادم باشه Xcom رو هم اینطوری نمینویسن ! نسخه ی قدیمیش اینطوری بود ! نسخه ی جدیدشو اینطوری مینویسن = X-com !!! ( شایدم من اشتباه میکنم ! ) . گرافیک بازی هم خیلی مزخرفه !
ویرایش ! : درسته من اشتباه کردم ! اینو همون Xcom مینویسن !
ممنون برای تایپک !

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان این Forza with kinect ( اسمش این نیست . همونی که با کینیکت سازگاره ! ) کی میاد ؟ مگه اونم توی 2011 نیست ؟!!
تا جایی که من میدونم این یک قابلیت هست که تو خود نسخه 4 بازی قرار میگیره و می تونید ازش استفاده کنید.

در ضمن فکر کنم بازی XCOM هم انحصاری نیست و برای PC هم میاد.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
تا جایی که من میدونم این یک قابلیت هست که تو خود نسخه 4 بازی قرار میگیره و می تونید ازش استفاده کنید.

در ضمن فکر کنم بازی XCOM هم انحصاری نیست و برای PC هم میاد.

اره . این بازی برای PC هم میاد .
چقدر این پست اول باحاله !!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
ایول بابا.360 هم مثل اینکه امسال با دست پر اومده.منو بگو که فکر میکردم به جز geow3 و forza4 چیزه دیگه ای برای امسال نداره:-s

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
البته گفته شده یه سری بازی خفن برای Kinect تو 2011 میاد. ولی از اونجایی که نه میدونیم دقیقا چی هستند، نه حتی اسم اصلی بعضی هاش رو میدونیم پس نمیشه نظر قطعی داد. ولی خُب به هر حال مایکرو چند بار گفته سال 2011 سال کینکت است!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,765
نام
مراد حلیمی
پس باید دوره hardcore گیمر رو امسال خط بکشه.

خوب هر شرکت برنامه ها و اهداف خودشو داره و به من و شما اهمیتی نمیده فقط به دنیال بالا بردن فروش و این حرفاس........ .

همونطور که عزیزی گفتن:d مایکرو گفته که تو کنفرانس خودش تو فوریه چند تا بازی واسه کینکت رو می کنه ولی از بازیهای با قابلیت دسته خبری نیس:d

از این لیست هم gears3 و forza و kingdoms قشنگن فعلا...بقیشو نمیدونیم:d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خودمونیما ، اصلا با بازی های PS3 قابل مقایسه نیست .
به جز گیرز 3 و فورزا 4 بقیه همچین چیزه شاخی نیستند . حالا شاید این کینگدم یه چیزی بشه ولی اونم احتمالا میره برای 2012 .
فقط امیدوارم چند تا بازی خوب انحصاری برای 360 تایید بشه وگرنه فن های ps3 بیچاره میکننمون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر