۳۴۳ در حال استخدام برای بازی بعدی بزرگشان (halo؟) می‌باشد!!

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
we-want-you-halo-640x250.png

به نظر میرسد که ۳۴۳ Industries, شرکتی که در حال بدست گرفتن تمام چیز‌های Halo است، قصد به استخدام نیروی بیشتر برای بازی بزرگ بعدی‌شان را دارد!!! این هیچ چیزه غیر منتظر‌ای نیست زیرا Bungie سرنوشت master chief را به دست مایکروسافت داد و مایکروسافت در عوض ۳۴۳ که شامل Bungie Alumni میشود، را برای ادامه Halo تشکیل داد. در یک تویت جدید از تویتر رسمی‌ ۳۴۳ آنها در حال استخدام برای چند شغل میباشند از جمله:

• تهیه کننده ها
  • مهندس جلوه‌های ویژه (Effects Engineer)
  • طراح بخش چندنفره
  • طراح User Interface
آیا فکر می‌کنید که انقدری هستید که توان کار برروی Halo بعدی را داشته باشید؟ از اینجا ثبت نام کنید!!

منبع

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
Halo جدید.....

اواخر 2011 یا اوایل 2012 بیاد خیلی خوب میشه....

ما که داریم خودمونو با Reach خفه میکنیم:d

امیدوارم دوباره Chief عزیز و ببینم:) ...... و خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی امیدوارم که بدون Bungie گند نزنن به Halo :-/

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی امیدوارم که بدون Bungie گند نزنن به Halo :-/
فکر میکنم پروژه اینقدر بزرگ باشه که مایکروسافت اگر احساس کنه داره به بازی گند زده میشه اصلا کنسلش کنه.

بعدم اکثر اعضای تیم روی نسخه های قبلی هم کار کردن و بیشترشون هم کار کشته هستند.

فقط OST های بازی رو کی میسازه؟ اینو به من بگید، فکر نکنم دانل بسازه؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
فقط OST های بازی رو کی میسازه؟ اینو به من بگید، فکر نکنم دانل بسازه؟
Sotaro Tojima آهنگساز MGS4
این اهنگساز نیست بابک مدیر صداگذاری هست.
آره همون Audio Director. دیگه حسش نبود کاملش رو بگم:D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی امیدوارم که بدون Bungie گند نزنن به Halo

تقریبا محاله چون خود Bungie هم توی این سال ها تقریبا فرمول اصلی گیم پلی این سری رو دست نخورده باقی گذاشته و 343 هم کافی هست همون فرمول موفق امتحان پس داده رو با کمی تغییرات تبدیل به بازی جدید خودش بکنه.

البته من شخصا نظرم این هست که Reach علی رغم همه زیبایی هاش یک زنگ خطری برای سری بود و یجورایی سری رو به مرز تکرار کلیشه نزدیک کرد و باز هم دوست دارم 343 حداقل تلاشش رو بکنه و Halo جدید یک تجربه یکم جدید باشه! برای شخص من حتی اگه این تلاش منجر به شکست هم بشه بازهم ارزشمند تر از کپی پیست کارهای Bungie به قیمت نپذیرفتن ریسک هست.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من که خیلی دوست دارم معرفی بشه ولی فکر نکنم تا 2012 بیاد ولی فقط جون هرکسی دوست دارند توش مسترچیف باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر