یک PS3 SLIM تر تمیز در حد آک

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
Rating - 100%
47   0   0
سلام دوستان عزیزم راستش قصد خرید یک PS3 SLIM کردم . دوستان PS3 خواهشا تر تمیز باشه در حد یعنی .

خود دستگاه تعمیری نباشه . ریفر نباشه .

حتما حتما کپی خور باشه . این گزینه خیلی مهم . نهایتش اگه کپی خورم نبود فریموور کارخونه ایش طوری باشه که بشه کپی خورش کرد ایرادی نداره .

خود فریمور خارخونه ای دستگاتونم بگین ممنون میشم دوستان .

خود کنسول بیشتر 320 گیگ مد نظرم اولویتم ولی حالا مدلای دیگم 250 و 160 بود بگن نبود ازتون میخرم .

در ضمن کارتنشم تمیز باشه خواهشا عین در حد اک دیگه .

خواهشا یه قیمت مناسب بگین چون جدا خریدارم اگه قیمت الکی زیاد و پرت بدین منصرف میشم کلا از خرید .

اینم بگم من خالی خود کنسولو میخام با دیسکای بوتش همین و نیازی به موو یا چیزای اضافیش ندارم چون فعلا بودجم نمیرسه اونارو بخرم .

منتظرم دوستان کنسولاتونو رو کنین ببینم چی تو چنته دارین .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
Rating - 100%
47   0   0
امیدوارم خوبش گیرت بیاد آقا معین , اگه واس چند روز میخواستی , کنسول خودمو بهت میدادم, میخوای?

نه داداش مهدی ممنون همینکه گفتین انگار بهمون کنسولرو دادین . میدونین چیه من کلا نظم و دیسیپرین خودمو دارم و تا الان از دوستام چیزی قرض نکردم . تشکر ازتون یکی گیر میاد حالا . عجله ندارم .

mili-mankan

کاربر سایت
Jun 11, 2012
0
نام
milad
Rating - 0%
0   0   0
داداش یه ps3 250 slim reg2 دارم خیلی تمیزه حتی یه خشم نداره .در حده اکه .به شرط میدم . کپی خورم هست .پلمپ دستگاه باز نشده واسه تعمیر دانگرید .2 روزم مهلت تست داره اگه مشکلی داشت پولو پس میدم بهت.(پ.خ بدید لطفا.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر