یک گیمر در حال بازسازی Fallout 4 در Dreams

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
احتمال قوی نصفه ولش میکنه و بی خیالش میشه . سنگ بزرگ نشانه نزدنه
بعید میدونم ول کنه. تا الآن هر ویدیویی داده خیلی خوب برده جلو و چیزی که درآورده خیلی شبیه Fallout شده. اتفاقا برعکس فکر میکنم این جز چیزایی هست که تمومش میکنه و یه رفرنس میشه برای همه تو Dreams

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
این dreams تو نسل بعد جزو المان هائی میشه که ملت دوست داشته باشن PS5 بخرن تا از بازیهائی که درش ساخته میشه لذت ببرن.
کافیه چندتا تیم کوچیک خوش ذوق بخوان از دریمز بعنوان سکوی پرتاب استفاده کنن.

• Like
Reactions: king of north

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بعید میدونم ول کنه. تا الآن هر ویدیویی داده خیلی خوب برده جلو و چیزی که درآورده خیلی شبیه Fallout شده. اتفاقا برعکس فکر میکنم این جز چیزایی هست که تمومش میکنه و یه رفرنس میشه برای همه تو Dreams
حالا من دقیق نمیدونم چقدر از ساخت دو رفته جلو و یا توی دریمز محدودیت ساخت مرحله چقدره

اما اصولا یک بازی AAA رو که یک تیم در عرض چندسال میسازن...فکر نکنم بک نفره بشه بازسازیش کرد!
فالوت که نزدم ولی یحتمل بازی خیلی بزرگی هم باشه... نشدنیه آقا! نشدنیه:D

صرفا در حد یک دمو تکنیکی اگر بمونه...احتمالا:-"

اگر بتسدا (و بقیه ی ناشرین) 4روز دیگه اعتراض نکنند از اسم بازی ما(یا تو این مورد خیلی چیزای دیگه!) استفاده نکنید:-"

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
حالا من دقیق نمیدونم چقدر از ساخت دو رفته جلو و یا توی دریمز محدودیت ساخت مرحله چقدره

اما اصولا یک بازی AAA رو که یک تیم در عرض چندسال میسازن...فکر نکنم بک نفره بشه بازسازیش کرد!

اگر بتسدا (و بقیه ی ناشرین) 4روز دیگه اعتراض نکنند از اسم بازی ما(یا تو این مورد خیلی چیزای دیگه!) استفاده نکنید:-"
حالا صرفا تو هر چیزی هم آدم مخالفت کنه هنر نیست تا همین الان شما همین که تم و فضا رو درست کرده کلی زمانش گذاشته چون چیزی مساحتی نمیدونی اینا چقدر وقت گیره و انرژی بر من خودم چند بار رفتم تو کار ساخت و ساز تو بازی های مختلف آنقدر دنیای عجیب غریب و پر از موارد مختلف که میشه ماه ها وقت گذاشت همینم که تا الان ساخته خیلی خوبه کسی توقع ندارم کل فالوت ۴ با تمام مراحل بیاد براتون بازسازی کنه

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

اون که 100% :D امکان نداره بشه تو ابعاد خود Fallout. ولی همین دمویی هم که درست کرده واقعا جالبه و اگر به عنوان یه چیز کامل تمومش کنه، برای یه پروژه تو این سطح خیلی خوبه. همین الآن همه جوره درست کردن تو Dreams ولی این به نسبت به "نظرم" کاملترین چیزی بوده که دیدم. واسه همین میگم میتونه به عنوان رفرنس که چطور میشه تو Dreams ازش استفاده کرد. مخصوصا که خود MM هم دنبال پروژه های خارج از بازی هست و اینکه احتمالا اجازه بده چیزی که توش ساختی رو export کنی از پلتفرم MM بیرون.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
حالا صرفا تو هر چیزی هم آدم مخالفت کنه هنر نیست تا همین الان شما همین که تم و فضا رو درست کرده کلی زمانش گذاشته چون چیزی مساحتی نمیدونی اینا چقدر وقت گیره و انرژی بر من خودم چند بار رفتم تو کار ساخت و ساز تو بازی های مختلف آنقدر دنیای عجیب غریب و پر از موارد مختلف که میشه ماه ها وقت گذاشت همینم که تا الان ساخته خیلی خوبه کسی توقع ندارم کل فالوت ۴ با تمام مراحل بیاد براتون بازسازی کنه
دوست دارم مخالفت کنم، حال میده اصلا بهم! مثل تو که دوست داری اسپم بدی:D قبلا هم فکر کنم راهنمایی کرده بودم...رو اسم کاربریم میتونی کلیک کنی، یک صفحه باز میشه، یک دکمه داره به اسم "لیست سیاه" خیلی میتونه به دردت بخوره:D

حالا جدای از این...کسی با تو حرف نزد که میگی توقع ندارم فلان بشه... نداری که نداری! من پست یکی از بچه ها رو نقل قول کردم که میگه فکر میکنه پروژه رو تموم میکنه!
منم نظرم رو در مورد تموم کردن پروژه گفتم!
نیومدم بگم بد ساخته یا خوب ساخته و ...(که بله عالی ساخته!)

همینطور که گفتم جدا از اینکه کار بزرگی هست، بحث کپی رایت هم ممکنه بیاد وسط!

اون که 100% :D امکان نداره بشه تو ابعاد خود Fallout. ولی همین دمویی هم که درست کرده واقعا جالبه و اگر به عنوان یه چیز کامل تمومش کنه، برای یه پروژه تو این سطح خیلی خوبه. همین الآن همه جوره درست کردن تو Dreams ولی این به نسبت به "نظرم" کاملترین چیزی بوده که دیدم. واسه همین میگم میتونه به عنوان رفرنس که چطور میشه تو Dreams ازش استفاده کرد. مخصوصا که خود MM هم دنبال پروژه های خارج از بازی هست و اینکه احتمالا اجازه بده چیزی که توش ساختی رو export کنی از پلتفرم MM بیرون.
در حد یک پروژه که به ملت برسونه چه چیزایی میشه ساخت آره! کار خفنیه:D
فقط حیفه که کار اورجینال نیست...من از این میترسم چنین چیزی به خاطر کپی رایت یقه ش رو بگیرن:|
البته اگر کار اورجینال بود هم شاید به اندازه "بازسازی فالوت4 در دریمز" بیننده جذب نمیکرد:D

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من بنظرم ارزش کار ادمی وقتیه که از این پلتفرم بشه در راستای نمایش خلاقیت خودش استفاده کنه. کاری که شاید یه شخص عادی براش سخت جلوه کنه برای ساخت بازی بره سمت موتور بازی سازی و حالا این پلتفرم امکان خلق ایده اش رو بهش بده. اینکه بخوای یک بازی رو عینا کپی کنی اونهم یک بازی aaa و پیچیده بنظرم چنان کار ارزشمندی نیست و وقت تلف کردنه. حداقل از دید من. شاید در بهترین حالت به پشتکارش افرین گفت همین!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من بنظرم ارزش کار ادمی وقتیه که از این پلتفرم بشه در راستای نمایش خلاقیت خودش استفاده کنه. کاری که شاید یه شخص عادی براش سخت جلوه کنه برای ساخت بازی بره سمت موتور بازی سازی و حالا این پلتفرم امکان خلق ایده اش رو بهش بده. اینکه بخوای یک بازی رو عینا کپی کنی اونهم یک بازی aaa و پیچیده بنظرم چنان کار ارزشمندی نیست و وقت تلف کردنه. حداقل از دید من. شاید در بهترین حالت به پشتکارش افرین گفت همین!
MM چندجا اشاره کرده که برنامه دارن واسه درآمد زایی پلیرها از دریمز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر