یک نفر کمک کنه در انتخاب تبلت

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب اختلاف قیمت مهم هست.
با ویندوز هم کاری ندارم چون کارام رو روی pc میکنم .بیشتر هم مکینتاش و لینوکس استفاده میکنم .
به نظرتون برای کتاب خوندن کدومشون بهتره؟

واسه کتاب خوندن هیچ کدوم خوب نیستن چون backlit دارن و چشمتو اذیت میکنه. برای متن خوندن Kindle عالیه ولی دیگه بازی و سوسول بازی نداره. البته متون پزشکی معمولا عکس دارن و kindle ـی که مد نظر منه سیاه سفیده، بهتر بگم e-ink ـه، و عکس رو با مکافات نشون میده ولی واسه کتاب خوندن، مثلا رمان خوندن، بهترین گزینه است.

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
خوبه من که الان استفاده کردم مشکلی نداشتم .البته فقط توی خونه از wi-fi استفاده کردم .
فقط احساس میکنم بعد 2-3 ساعت کار خیلی پشتش گرم میشه دوست ندارم اینجور

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
خوبه من که الان استفاده کردم مشکلی نداشتم .البته فقط توی خونه از wi-fi استفاده کردم .
فقط احساس میکنم بعد 2-3 ساعت کار خیلی پشتش گرم میشه دوست ندارم اینجور

بخشید شما وقتی با یه دستگاهی 2 3 ساعت کار کنی صد در صد از کاره زیاد CPU گرم می شه!!!!!!

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
تازه فهمیدم چرا بعضیا این تعصب خاص رو روی اپل دارن
خیلی حال میده
فقط این چشم من به کیفیت صفحش عادت نداره بعدش که به جای دیگه نگاه میکنم میبینم رزولوشن طبیعت اینقدر پایینه:d

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
تازه فهمیدم چرا بعضیا این تعصب خاص رو روی اپل دارن
خیلی حال میده
فقط این چشم من به کیفیت صفحش عادت نداره بعدش که به جای دیگه نگاه میکنم میبینم رزولوشن طبیعت اینقدر پایینه:d
نه تنها این...
چون سامسونگ گلکسی تب 10.1رو نرده همین دیشب شونصد تا تبلت جدید معرفی کرد...
ولی اپل سالی یکبار میده بیرون ...
سامسونگ روی تعداد هسته های گوشی و مقدار رمشون ویراژمیده و ازش به عنوان تبلیغات استفاده میکنه ...ولی دوست من برنامه هایی رو من روی 3GSام باز میکنم (با سی پی یو 600!!!)که روی گالاکسی اس 2 عمرا بیان ...
مثل infinity Blade 2و مدرن کمبات 3 که حتما پیشنهاد میکنم دانلودشون کنی....مدرن کمبات 3 دست کمی از بتل فیلد 3 نداره...
من با گوشی 3سال پیش اپل کار میکنم تمام نیاز ها مو برطرف میکنه ...هوز هم که هنوزه براش اپدیت میاد ...و ساپورت میشه...
اپل به جای سخت افزار های nهسته ایی میره سخت افزاری که واقعا مورد نیازه رو سوار میکنه (که البته تو بنچ مارک ها همین سخت افزار که از رقبا ضعیف هست به لطف سیستم عامل خوب امتیاز های بالایی رو کسب میکنه*)
و اپل تمرکز میکنه روی طراحی و کیفیت ساخت که انصافا کیفیت پلاستیک کابل شارژر اپل از پلاستیک بدنه گوشی های سری گالاکسی بالاتره...
همه چیز ابپد 3 یه طرف اون پنل یکپارچه نمایشگرش یه طرف!!!میبینی چه حس خوبی میده به ادم؟اصلا از وزن محصولات اپل این حس به ادم القا میشه که محصول با کیفیتی هست
یکی از شعار های اپل:ما چیزی که مردم میخواهند را نمیسازیم...بلکه ما چیزی را میسازیم که به آن نیاز دارند...

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
به نظر من اصلا یه سمت Android نرو .
البته تا اونجایی که می دونم Nexus 7 چیزه خوبیه .
ولی من اگه به جا تو بودم .
یا iPad2 یا iPad mini که 1 ماه دیگه میاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر