یک عدد Kaspersky Internet Security 2012

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rating - 100%
2   0   0
درود
یه کلید 1 ساله Kaspersky Internet Security 2012 دارم.
قیمت 32 هزار تموم.

• تخفیف نداره.
  • کالا 100% اورجینال هست.
  • بعد از واریز وجه به حساب، کد براتون SMS و PM میشه.
شرح حال:
یک پکیج خریدار شد برای استفاده دو PC. یکیش استفاده شده و دومی برای فروش هست.

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
Rating - 100%
26   0   0
شما میری توی سایت رسمی kaspersky و نرم افزار مربوطه رو آخرین ورژنش رو دانلود میکنید یعنی آخرین ورژن kaspersky Internet Seurity 2012 فکرکنم
بعد از اینکه نصب کردی ازت کد میخواد این کدی که از ایشون خریدی رو وارد میکنی و شروع به آپدیت میکنه و یک ساله هستش

من خودم همین قیمت خریدارم به شرطی که بدونم چه تاریخی وارد کردن کد رو در دستگاه اصلی چون در اولین جایی که کد وارد بشه تاریخ 365 روز شروع میشه . اگر خیلی نگذشته بود خریدارم اگر زیاد گذشته باشه ازش نمی ارزه برای من

قیمت نو این 3 یوزرش فکر کنم 140 تا 170 تومن هست که یک یوزرش حدودا در میاد 70 تا 90 تومن که 365 روزه هست . البته شرکت مختلف قیمت هاش فرق میکنه

مسئول تاپیک ببخشید که من جواب دادم . من خودم الان کسپر اصل دارم که 36 روزش مونده

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rating - 100%
2   0   0
قیمت نوش چنده؟
خوب کد رو شما میدی نرم افزارشو از کجا بیاریم؟
طریقه کارش چطوره؟
ارزون تر بدی بر میدارما ...
نرم افزار رو باید دانلود کنید درحالی که به نت وصل هستید کد رو وارد کنید و ریجستر.
سلام یه سوال :d
کد اول رو خودتون کی استفاده کردین ؟ :D
سلام به روی ماه ات :D
بله با اجازتون استفاده شده بر روی یک سیستم.
من خودم همین قیمت خریدارم به شرطی که بدونم چه تاریخی وارد کردن کد رو در دستگاه اصلی چون در اولین جایی که کد وارد بشه تاریخ 365 روز شروع میشه . اگر خیلی نگذشته بود خریدارم اگر زیاد گذشته باشه ازش نمی ارزه برای من
این حرف دست نیست. فرض کن یک کد برای 3 تا PC. از اون لحظه‌ی حساب میکنه که شما ریجستر میکنی. ربطی نداره کد; اولین بار در چه تاریخی استفاده شده. چون قبل از این یه سه یوزره داشتم و بعد از 2 ماه (!!) اون دوتا کد رو خریدن دوستان و همون 365 روز براشون شارژ شد.
میتونم اسم کاربریشون رو هم بدم بهت.

آخرین ویرایش:

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
Rating - 100%
26   0   0
نرم افزار رو باید دانلود کنید درحالی که به نت وصل هستید کد رو وارد کنید و ریجستر.

سلام به روی ماه ات :D
بله با اجازتون استفاده شده بر روی یک سیستم.

این حرف دست نیست. فرض کن یک کد برای 3 تا PC. از اون لحظه‌ی حساب میکنه که شما ریجستر میکنی. ربطی نداره کد; اولین بار در چه تاریخی استفاده شده. چون قبل از این یه سه یوزره داشتم و بعد از 2 ماه (!!) اون دوتا کد رو خریدن دوستان و همون 365 روز براشون شارژ شد.
میتونم اسم کاربریشون رو هم بدم بهت.

سلام من احتمالا اشتباه میکردم در رابطه با اون حرفم این رو بگم که خدایی نکرده دوستانی که خریدار هستن بخاطر حرف من به اشتباه نیفتن .. من خودم خریدار بودم اما موضوعی شخصی پیش اومد و متاسفانه فعلا امکان خریدم از بین رفت (انشاالله که فروش بره اگر نرفت شاید تا چند روز دیگه بتونم بگیرم ) .. ممنونم بخاطر پاسختون

در رابطه با اون قیمتی که این عزیز که بن شدن دادن .. شرکت های مختلف فرق میکنن هم من میگم زیاد به این شرکت هایی که تا این اندازه ارزون میفروشن اطمینان نکنید قیمت آنتی ویروس ها مشخصه تو بازار و از یک اندازه پایینتر نمیره
مگر مثله این دوستمون که خودش نیاز نداره و شخصی دارن میفروشن ممنونم بازم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر