یک سری بازی PSN

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
درود

خوب اول ازهمه بگم که من به نوید PM دادم و جواب نداد بعد از یک روز و فکر کنم نبوده سایت. من نمیدونم چطوری باید عکس بزارم از اکانتی که بازی رو می خوام بفروشم اما خوب چون اکانت خودم هست می تونید ببینید که بازی ها تو لیست تروفی هام هستند. هر کی مایل بود بهم PM بزنه.

Ratchet and Clank: Q Force

کد پلاس یک ماه برای PSN

Playstation All stars Battle Royale Ps3 Version with extra Costum

Sound Shape Ps3 Version

Dead Nation

Walking Dead All Episode

نکته: فعلا بازی ها اینا هستند ولی لیست به روز رسانی خواهد شد و ممکنه بازی های قدیمی تری هم که دارم رو برای فروش بزارم اگه کسی بخواد! اگر کسی مایل به پیش خرید کردن بازی ها از طریق PSN هم بود بهم اطلاع بده.

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
برهان داری از گیم خداحافظی میکنی؟اینجوری دیگه اکانتت دست همه بچه سایت هست که:d

نه داداش یک سریش تو اکانت خودم هست و یک سریش رو با اکانت جدید خریداری می کنم:D

در ضمن این آقایی که دیدین به ما تیکه انداخت پلاس رو خریدن پس فروخته شده تلقی کنید!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
قوربونت اقایی:dبترس از روزی که اکانتت دست همه نوبتی بچرخه:d

فعلا که دست کسی نیافتاده:D تا اون موقع هم خدا بزرگه. در ضمن اگه کسی رو هم نشناسم به کل که بازی رو بهش نمیفروشم:D ایشالا یکی از دوستام پیدا میشه میاد!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
عزیز ، ای کاش خودت یه قیمت پیشنهادی برای بازیها میزاشتی !
Up !

درود

دوست عزیز اگه کسی واقعا خریدار باشه من باهاش راه میام. دنبال سود و این حرف ها نیستم فقط می خوام وقتی امکانش هست یک بازی رو دو نفر انجام بدن هم خودم پول کمتر خرج کنم و هم با یکی دیگه شریک بشم و بازی ها رو بخرم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
up ندم خیلی نامردی :D
خوبی برهان جان ؟
مرسی قربونت تو خوبی؟:D

دوستان بازی Walking Dead دیروز خریداری شد و به دوست عزیزمون هم امروز ایمیل و پس داده میشه که دانلود کنه.

کد پلاس هم فردا به دوستمون واگذار میشه بعد از واریز وجه.

Ratchet هم خریداری شد و خودم گذاشتم برای دانلود. هر کسی که مایل بود برای خریدش بهم خبر بده.

بقیه بازی ها هم همچنان موجود هست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
کد پلاس یک ماهه هم به خریدار عزیز واگذار شد!

در حال مذاکره برای فروش Battle و Ratchet به صورت همزمان با یکی از دوستان.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
بالا!

دوستانی که مایل به خرید بازی های جدید هستند بهم خبر بدند حتی اگه شریک دارند. البته در صورتی که برای ریجن 2 می خواید و اگر بازی که می خواید DLC نداره یا براتون مهم نیست مثل سری Ratchet یا بازی هایی از این دست چون اگه اکانتتون ریجن 1 باشه بعدا برای خرید DLCها دچار مشکل میشید.

همین طور باید بگم که یک اکانت مجزا مخصوص خودتون ساخته میشه و بهتون با مبلغ مورد نیازی که دارید واگذار میشه و از قیمت PSN کارت هایی که می خرید هم ارزون تر در میاد. اکانت ها به هیچ وجه هک شده نیست و با کریدیت کارت شارژ میشه. به عنوان مثال یک بازی رو تو اروپا به قیمت 50 پوند خریداری کنید(مثل far cry) باید چیزی نزدیک به 270-280 تومن خرج کنید اما در این حالت بین 250 تا 260 تومن خرج می کنید که خوب به صرفه تر هست.

نکته: به بلاگ سونی سر بزنید چون برای سال نوی میلادی خیلی تخفیف گذاشته برای بازی ها و الان بهترین فرصت برای خرید بازی های مورد علاقتون هست چون که هم پول کمتری برای PSN کارت میدید و هم از تخفیف های آخر سال سونی استفاده کنید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
دوستانی که مایل به خرید بازی Far Cry 3 هستند PM بدند.

همچنین علاقمندان به دریافت تروفی و پلات بازی های راحت PM بدند ضرر نمیکنند.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
سلام برهان جان.میشه برای بازی های ps vita هم همین کارو کرد؟
آپپپپپپپپپپ
بازی های PSN ویتا چون اکانت اختصاصی دارید براش نمی تونم کاری انجام بدم متاسفانه و تنها حالتی که وجود داره اینه که اکانت رو به من بدید تا براتون شارژ کنم که کمتر کسی این کار رو انجام میده و دردسرهای خاص خودش رو هم داره. البته برای PS3 و بازی های ریجن 2 توصیه می کنم یک بار امتحان کنید و ضرر نمی کنید. ارزون تر از PSN کارت هایی که خریداری می کنید براتون تموم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر