یک دستگاه PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

H O S S E I N

کاربر سایت
Dec 8, 2008
112
نام
H O S S E I N
Rating - 100%
2   0   0
یک دستگاه PS3 Fat مشکی رنگ.
هارد اصلی 40 بوده که به 500 افزایش پیدا کرده.
محصول سال 2008 و pal هستش.

3uieawfbd31q80m67zgm.jpg

قیمت پایه 80 هزار تومن.
و اما دلیل.
متاسفانه مشکل فنی ای که گریبانگیرش شده مربوط به خاموش شدن و گاه و بی گاه کنسول ـه
در بعضی از بازی ها بعد از یک ساعت اروری بالای صفحه میاد که باید کنسول خاموش شه.
به هر حال با توجه به عدم مشکل بلوری پلیر و ظرفیت بالای هارد دستگاه فکر کنم قیمت پایه منصفانه باشه.

اصلاعات تکمیلی:
ورژن 3.61
هارد داخلی
دسته sixaxais
با جعبه
تهران

فروخته شد

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
Rating - 100%
3   0   0
دستت اگه سالمه من می خوام. تنها منظورمه. دستگاه رو نه. دسته ی خالی.

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
Rating - 0%
0   0   0
حاجی مطمئنی کار میکنه دسته هم داره؟؟یعنی میشه یک ساعت باهاش هر سری بازی کرد یا بعد از یکی دو ساعت بازی میترکه؟کپی خور هم هست دیگه؟؟ بازی چیزی داره هاردش؟:d اگه یه ساعت هر سری کار میکنه بگو تا پیام خصوصی بدم نحوه خردینش رو باهات طی کنم

H O S S E I N

کاربر سایت
Dec 8, 2008
112
نام
H O S S E I N
Rating - 100%
2   0   0
کار می کنه
دسته داره
فیلم پخش می کنه
هر کاری که یه PS3 معمولی انجام میده اینم از پسش برمیاد.

فقط تو یه سری از بازی ها ممکنه بعد از یک ساعت اون بالای صفحه اروری بیاد که باید سیستم خاموش شه.
اگر خاموش نکنیدی بعد از مدتی خودش خاموش می کنه.
همین.

نه کپی خورش نکردم.

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
Rating - 0%
0   0   0
ورژنش چنده؟؟؟ میشه کپی خورش کرد؟؟ با هارد 500 و دسته و جعبه و وسایل 80 هزار تومان؟؟؟

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
Rating - 100%
27   0   0
اقا من خریدارم و منتظر تماستون

H O S S E I N

کاربر سایت
Dec 8, 2008
112
نام
H O S S E I N
Rating - 100%
2   0   0
ورژن خبر ندارم.
اخرین بار که به psn وصل شد 4 ماه قبل بوده . . . حالا اگر مهم باشه فردا چک می کنم.

در مورد جعبه و اینا هم، همه چی تکمیل و صحیح و سالم.
کم کسری نداره
خط و خش هم نیست.

هر چی تو بسته بوده همون رو تحویل می دیم/

در مورد قیمت هم پایه 80 هزار تومن.
به بالاترین پیشنهاد داده میشه که فعلاً یک از دوستان 80 و یکی دیگه 85 اعلام آمادگی کردن.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Rating - 100%
53   0   0
سلام....
بابت اسپم ببخشید...
جنس خودتونه ماله خودتونه...هر چقد دوست دارید میتونید بفروشید...
ولی به نظر من قیمتتون پایینه!با این هاردی که شما انداختی روش حداقل ۱۵۰ تومن می ارزه(با توجه به افزایش قیمت هارد)
۵۰۰ گیگ شده ۱۲۰-۱۳۰....(البته اکسترنال)
یعنی بقیه دستگاه ۲۰ تومنم نمی ارزه؟
من اگه دو تا نداشتم حتما رو هوا ازت بر میداشتم ۱۵۰....

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
Rating - 100%
3   0   0
سلام....
بابت اسپم ببخشید...
جنس خودتونه ماله خودتونه...هر چقد دوست دارید میتونید بفروشید...
ولی به نظر من قیمتتون پایینه!با این هاردی که شما انداختی روش حداقل ۱۵۰ تومن می ارزه(با توجه به افزایش قیمت هارد)
۵۰۰ گیگ شده ۱۲۰-۱۳۰....(البته اکسترنال)
یعنی بقیه دستگاه ۲۰ تومنم نمی ارزه؟
من اگه دو تا نداشتم حتما رو هوا ازت بر میداشتم ۱۵۰....

هاردش اینترناله. به نظر منم قیمت پایینه. ولی خودش یه چیزی می دونسته این قیمت گذاشته دیگه.

راستی جناب یه سوال. خاموش شدنش مال هاردش نیست؟ چون همچین هاردی خیلی سنگینه برای این PS3. نمی دونم، شاید اشتباه کنم. ولی به نظرم مشکل غیر از آسیب دیدگی CPU و GPU و شاید از کار افتادگی فن، همین هارد سنگین باشه.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
Rating - 100%
26   0   0
هاردش اینترناله. به نظر منم قیمت پایینه. ولی خودش یه چیزی می دونسته این قیمت گذاشته دیگه.

راستی جناب یه سوال. خاموش شدنش مال هاردش نیست؟ چون همچین هاردی خیلی سنگینه برای این PS3. نمی دونم، شاید اشتباه کنم. ولی به نظرم مشکل غیر از آسیب دیدگی CPU و GPU و شاید از کار افتادگی فن، همین هارد سنگین باشه.

نه ربطی به هارد سنگین نداره اصلا هارد سنگین و سبک نداره.این نشانه هایی که دوستمون میگه رو من میدونم مال چیه.اون ارور هم اینه: The System Has Become Hot و میگه خاموشش کن بذار استراحت کنه.اینا دقیقا نشانه های YLOD هستش

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
Rating - 100%
3   0   0
نه ربطی به هارد سنگین نداره اصلا هارد سنگین و سبک نداره.این نشانه هایی که دوستمون میگه رو من میدونم مال چیه.اون ارور هم اینه: The System Has Become Hot و میگه خاموشش کن بذار استراحت کنه.اینا دقیقا نشانه های YLOD هستش

Yellow light of Dead که اسمش روشه آرمان عزیز. یعنی شما می گی داره YLOD میشه؟ شاید. اون پیغام برای من هم اومد، یه بار وقتی PS3 تو فضای بسته ای گذاشته بودم. و PS3 من الان مثل ساعت کار می کنه که تهویه ش عالیه. مشکل باید از فن باشه. اما هارد سنگین هم می تونه مشکل ساز باشه. من کلی راجع به ارتقاء هاردم تو اینترنت گشتم، ویدیو دانلود کردم. بالاتر از 320 اصلا هیچکس توصیه نکرده. کسی که این PS3 رو می خره اول باید بازش کنه و لایه های اضافی روی CPU و GPU رو برداره. اون جرم هایی که دورش گرفته رو هم، که سبب داغی بیش از حد میشه. فن رو در صورت لزوم عوض کنه. بعد کار کنه اگه هنوزم مشکل داشت، هاردش رو هم عوض کنه همون 40 یا 80 بذاره تا ببینه درست میشه یا نه.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
Rating - 100%
10   0   0
80 نقد میخوام . هزینه ی پست هم با خودم .

قیمت رو هوا نمیدم که بعدم بزنم زیرش . خریدارم . خواستی در خدمتم .

09354058423

هاشمی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر