یک دستگاه ویتا wifi به همراه چند بازی و مموری های مخصوص ویتا

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
درود

همون طور که تو عکس مشاهده می کنید یک ویتا wifi کاملا آکبند دارم که می خوام بفروشم و فقط تو گمرک بازش کردن و تا حالا دستی هم بهش نخورده.

دو تا بازی کاملا آکبند ریجن 1 هم دارم که تو عکس مشخصه و wipeout هم به دلیل داشتن کد آنلاین به درد افرادی می خوره که اکانتشون US هست.

مموری که تو عکس گذاشتم 32 هست و اگه کسی با قیمت خوب بگیره شاید بفروشم. دو تا مموری دیگه هم دارم که یکی 4 گیگ و یکی هم 8 گیگ هست. اولی کاملا آکبنده و تا حالا تو دستگاه نرفته اما دومی رو استفاده کردم و تو ویتا 3g خودم بوده.

یک بازی دیگه هم که می بینید FIFA هست که نمیدونم کد آنلاین داره یا نه. اگه داشته باشه می خوام با یکدونه ریجن 2 عوض کنم چون اکانت خودم ریجن 2 هست و کد این به دردم نمیخوره اما اگه کسی میدونه که نداره بازش کنم و خودم استفاده کنم.

قیمت های خودتون رو بهم pm بدید. اگه کسی همه رو باهم دیگه بخره یک محافظ صفحه هم بهش اشانتیون میدم و یک کد دانلود هم بهش میدم که می تونه 4-5 تا theme از بازی های جدید ویتا که تو راه هستند رو برای PS3 خودش دانلود کنه.

هزینه پست یا تیپاکس هم به عهده خریدار هست و اگر کسی هم تهران باشه هفته دیگه میام می تونیم قرار بزاریم و حضوری بهش بدم و اگر سمت رامسر یا شهسوار هم هستید می تونید قرار بزارید تا بهتون بدم.

موفق باشید

3b52842663fa.jpg

Ahd12066

عضو جدید
Dec 17, 2008
43
نام
علیرضا نورانی وطن
Rating - 100%
44   0   0
سلام خوبین شما ؟
من فکر می کنم قیمت گذاری از طرف فروشنده جزو قوانین بازارچه باشه (امیدوارم اشتباه نکرده باشم)
بهتر نیست خودتون ابتدا یه قیمتی بزارین ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
سلام خوبین شما ؟
من فکر می کنم قیمت گذاری از طرف فروشنده جزو قوانین بازارچه باشه (امیدوارم اشتباه نکرده باشم)
بهتر نیست خودتون ابتدا یه قیمتی بزارین ؟
سلام بر فروشنده AC:R:D مرسی شما خوبی؟
فکر نمی کنم جزو قوانین باشه اما من اینا رو به بالاترین قیمت میفروشم.

فقط دوستان دقت کنید که پیشنهادهای خیلی کم ندید و این رو مد نظر قرار بدید که تمامی اجناس بجز مموری 8 گیگ آکبند هستند و تا حالا استفاده نشدند. مثلا قیمت بازی آکبند رو به من میگید 60-70 خریدارم! الان کدوم بازی آکبندش این قیمت هست؟!

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
Rating - 0%
0   0   0
سلام بر فروشنده AC:R:D مرسی شما خوبی؟
فکر نمی کنم جزو قوانین باشه اما من اینا رو به بالاترین قیمت میفروشم.

فقط دوستان دقت کنید که پیشنهادهای خیلی کم ندید و این رو مد نظر قرار بدید که تمامی اجناس بجز مموری 8 گیگ آکبند هستند و تا حالا استفاده نشدند. مثلا قیمت بازی آکبند رو به من میگید 60-70 خریدارم! الان کدوم بازی آکبندش این قیمت هست؟!
اگر قیمت خوب بدی من PS Vita , Memmory 32 gb رو خریدارم فقط قیمت خوب باشه و این که PS VITA رو خیلی راحت میشه 590 گیر اورد مموری هم راحت میشه 180 گیر اورد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
اگر قیمت خوب بدی من PS Vita , Memmory 32 gb رو خریدارم فقط قیمت خوب باشه و این که PS VITA رو خیلی راحت میشه 590 گیر اورد مموری هم راحت میشه 180 گیر اورد
مموری رو نمیدونم از کجا با این قیمت(اسم فروشگاه رو هم نگید چون خلاف قوانین هست و پستتون گزارش و پاک میشه) اما دستگاه رو میدونم که همین حدود هست قیمتش و بین 590 تا 600 میدن. قیمت خوب از نظر خودتون رو بهم pm کنید اگر خوب بود که به توافق میرسیم و اگرم نه که هیچ!

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
Rating - 0%
0   0   0
مموری رو نمیدونم از کجا با این قیمت(اسم فروشگاه رو هم نگید چون خلاف قوانین هست و پستتون گزارش و پاک میشه) اما دستگاه رو میدونم که همین حدود هست قیمتش و بین 590 تا 600 میدن. قیمت خوب از نظر خودتون رو بهم pm کنید اگر خوب بود که به توافق میرسیم و اگرم نه که هیچ!
برهان جان پ.خ دادم بهتون چک بکنید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
برهان جان پ.خ دادم بهتون چک بکنید
جواب دادم پرهام جان.

برادر تصاویرش رو هم بزار ما هم خریدار هستیم
تصویرش تو پست اول هست دیگه دوست عزیز. نمی بینید؟! اگه کسی عکس رو نمی بینه بگید تا لینک مستقیمش رو هم قرار بدم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
Rating - 100%
16   0   0
سلام به ناظم عزیز
داداش خودتون ویتا رو به همراه بازی mod nation قیمت بدید
بعد با کنسول 3ds در حد اک هم میزنی ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
سلام به ناظم عزیز
داداش خودتون ویتا رو به همراه بازی mod nation قیمت بدید
بعد با کنسول 3ds در حد اک هم میزنی ؟
درود بر شما
بهتون pm زدم.
خیر با کنسول دیگه ای تعویض نمیشه و قصدم فقط فروش هست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
دوست عزیز قیمت پیشنهادی شما چنده
دستگاه چند وقت خریداری شده
چقدر کار کرده
دوست عزیز پست اول رو مطالعه کردید؟ این کنسول آکبند هستش!
قیمت هم دوستان لطف کنند و تو pm خودشون بگند تا من ببینم اگر مناسب بود بفروشم.

در ضمن این رو هم بگم چون برای استفاده از ویتا حتما به یک مموری احتیاج دارید کسی که دستگاه رو بخواد بخره باید حتما یکی از این سه مموری رو هم انتخاب کنه چون در واقع بدون مموری دستگاه به هیچ دردی نمیخوره!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Rating - 95.8%
23   1   0
مهم مهم:D

1- فروش بازی FIFA منتفی شدش و برای خودم نگه میدارم چون Online Pass نداره.

2- دوستان بازی WipeOut 2048 به فروش رسید و بقیه اجناس همچنان موجود است.

3- اگر کسی یک بازی و دستگاه و یکی از رم ها رو باهم خریداری کنه بهش اون کد دانلود رو هم میدم تا از این آیتم ها مجانی بهره مند بشه.

4- بازم میگم دقت کنید که دستگاه آکبند هست پس قیمت های خنده دار ندید! دستگاه و یک بازی و رم 8 گیگ 640؟! یا دستگاه و رم 8 گیگ 550؟! این قیمتا از کجا میاد واقعا؟:D

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر