یک تعداد بازی PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
درود،

قصد فروش یک تعداد از آرشیوم رو دارم ...

لیست بازی ها و ریجن و قیمت :

• Infamous 1 - Region 1 - 30.000
  • Ninja Gaiden Sigma - Region 2 - 10.000 / این یکی دفترچه نداره / جدید
  • Resident Evil 5 - Region 2 - 23.000
  • Resistance 2 - Region 3 - 22.000
  • Call of Duty - Modern Warfare 2 - Region 3 - 28.000
  • MotorStorm Pacific Rift - Region 2 - 22.000

وضیعت بازی ها:
  • اگه تو عکس ببینید، متوجه میشید بعضی از بازی ها هنوز سلفنشون رو دارن، چون آکبند خریدم و باز کردم... یک تعداد هم هنوز تو دستگاه نرفتن، چون وقت نکردم (تروفی های بنده رو چک کنید متوجه میشید)... در هر حال بازی ها فوق العاده تمیز هستن... تمام بازی ها کامل و با دفترچه هستن.
  • اگه کدی هم داشته باشن، استفاده نشده!

فروشنده:
  • من تهران هستم.
  • دلیل فروش: دارم از ایران میرم

خریداران:

• مشتری های گرامی، میتونن حضوری بیان درب منزل و تحویل بگیرن... لطفا نگید فلان جان قرار بزاریم و هرچی مثل این ... اگه مشکل هست براتون که تشریف بیارید، پیک میکنم!
  • مشتری گرامی، هرکسی پول رو زودتر بریزه جنس برای اون هست، واقعا حوصله ندارم فلانی بگه برای من نگه دار.
  • هزینه پیک و پست با مشتری هست

تخفیف:
  • اگه رو تعداد خرید کنید، چرا که نه ؟!
عکس:

نام کاربریم تو عکس بد افتاد، اگه مدیریت محترم، نوید جان مشکلی دارن بگن یک عکس دیگه بگیرم...

نحوه خرید:

با سپاس،
تورج

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
  • Yakuza 4 - Region 1 / فروخته شد

---------- نوشته در 07:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

دوستان بازی Uncharted 1 رو اشتباه تو عکس ها گذاشتم، این قبلا به یکی از دوستانم فروختم... مرسی

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
  • Ninja Gaiden Sigma - Region 1 / فروخته شد

---------- نوشته 27-12-2011 در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 26-12-2011 در 10:45 PM ارسال شده بود ----------

یک بازی دیگه هم به لیست اضافه شد :

Ninja Gaiden Sigma - Region 2 - 15.000 / این یکی دفترچه نداره / جدید

بچه ها از من میپرسن چرا انقد نینجا گایدن زیاد دارم :d تازه چندتا دیگه هم هست که برای آرشیوم هست ... :d

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
  • Socom : Confrontation - Region 2 / فروخته شد
  • Assassin's Creed 2 - Region 1 / فروخته شد
  • Yakuza Kenzan - Region 3 / فروخته شد
  • Heavenly Sword - Region 1 / فروخته شد
  • Move Starter Disc - Region 2 / فروخته شد

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
بسته های تمامی دوستان ارسال شد...

خریداران محترم شهرستانی : فقط تا روز جمعه فرصت خرید دارید، چون روز یکشنبه عازم ابوظبی هستم به مدت ۱۰ روز! اینطوری روز شنبه میتونم پست کنم.
خریداران محترم تهرانی : تا روز شنبه فرصت دارید و بیاید تحویل بگیرید ولی روز یکشنبه دیگه نیستم تا ۱۰ روز.

به تمامی عزیزانی که شماره حساب دادم (شهرستانی ها) و این پیغام رو به موقع ندیدن و اشتباها در روز شنبه پول رو بریزن، لطفا بهم پیغام خصوصی بدن که امانتیشون رو سریع برگشت بزنم.

دوستان محترم: لطفا کسی پیغام نده که از امارات فلان چیز رو بیارید، چون برای سفر مربوط به کارم میرم (و تفریحی نیست) نمیتونم زیاد برم تو این Mall ها بچرخم...

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

فروش ویژه :

دوستانی که 3 عنوان بیشتر بگیرن، بهشون تخفیف فوق العاده ای میدم، چون دیگه فوری دارم میفروشم که تمام بشه این آرشیوم.

با سپاس.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
دوستانی که خرید کردن، لطفا نظرشون رو تو Review بازارچه هم بدن...

چون از بین تمامی خریداران فقط ۲ نفر نظر دادن ... مرسی

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
از دوستان که بهم امتیاز بازارچه دادن سپاسگزارم، خیلی خوشحال شدم که از خریدتون راضی بودید.. ممنون از همگی.

---------- نوشته در 01:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:49 AM ارسال شده بود ----------

• God of War 3 - Region 2 / فروخته شد

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Rating - 100%
12   0   0
دوستان شهرستانی، لطفا تا قبل ۹ فردا صبح پول رو بریزید.

چون اگر بعد از اون بشه من نمیتونم ارسال کنم، فردا (یکشنبه پرواز دارم)، حدود ۱۰ روز دیگه بر میگردم....
فقط هرکی پول رو ریخت (اشتباها) به من خبر بده که سریع پول رو اینترنت به کارتش است بدم یا اگه اعتماد داره، صبر کنه از مسافرت که آمدم براش ارسال کنم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر