یکی از سازندگان Titanfall: بر اساس باور قلبی بازی را نخرید

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
93308895580599422346.jpg

صرف نظر از اشتیاق فراوان بازیکنان برای عرضه Titanfall، نسخه Beta این بازی با مشکلات پینگ، گیم پلی و غیره دست و پنجه نرم می کند.
بر روی سرورهای آفریقای جنوی یکی از اعضای Respawn در اعلامیه ای گفته بودند:
در بحث طراحی: بازی Titanfall برای پینگ های بالا در نظر گرفته شده است. آیا هنوز با پینگ 200ms کار خواهد کرد؟ بله. آیا مشکلی ایجاد خواهد شد؟ بزرگترین تفاوت زمانی است که pilot می خواهد از دست فردی که بر روی تایتان او آمده است فرار کند. اینجا 200ms پینگ بیشتر مطرح می شود که تا قبل از اینکه بخواهید واکنشی نشان دهید به شما تیراندازی می شود. مسئله پینگ بر روی تایتان ها به دلیل قدرت مرگبار آنها چندان تاثیری ندارد.
حال پس از انتقادات متعدد در انجمن رسمی سایت سازندگان Titanfall، یکی از افراد حاضر در استدیو به مردم توصیه کرده اند که قبل از خرید بازی اصلی، نسخه Beta را تجربه کنند یا از دیگران پرس و جو کنند. ایشان در پاسخ به یکی از کامنت ها و اشاره به اعلامیه بالا گفته اند:
این گونه طراحی باعث کاهش کیفیت چیزی نخواهد شد. منظور او دقیقا فرود یک نفر دیگر بر روی تایتان شما نبوده است. منظور این است قبل از اینکه شما بخواهید واکنشی نشان دهید، یک نفر سریعتر شما را رویت کند. ممکن است متوجه شده باشید که با پینگ بالا شما از خط آتش فرار می کنید اما با این حال 8 ثانیه بعد کشته می شوید. من فقط یک طراح هستم و نمی توانم درباره سرورهای Azure استرالیا اظهار نظر کنم اما ... ما از شما درخواست نمی کنیم که این بازی را به خاطر باور قلبی خود بخرید. لطفا نسخه Beta را تجربه کنید و یا با افرادی که این بازی را تجربه کرده اند صحبتی قبل از خرید داشته باشید. هیچ چیزی مخفی نیست و پینگ شما بر روی صفحه منوی اصلی بازی لیست می شود. اگر تجربه گیم پلی راضی کننده نیست بازی را خریداری نکنید و حتما Respawn, EA و Microsoft را از دلایل خود با خبر کنید.
درباره سادگی نبرد یک تایتان علیه تایتان دیگر، این سازنده می گوید:
کمی به این موضوع وقت بدهید آن وقت به نظرم غافلگیر خواهید شد. عمق بسیار زیاد نبردهای TvT ممکن است در یک نگاه سریع قابل مشاهده نباشد. یک سری اسلحه و قابلیت نیز در Beta وجود ندارد که در آینده مسیر را به سوی موارد جدیدتر باز خواهد کرد. پس از اینکه به اندازه کافی بر روی Skill ها فعالیت کنید، امکان این وجود دارد که در یک نبرد 2 به 1 هم پیروز میدان باشید.
صرف نظر از مشکلات به وجود آمده در سرورهای Titanfall، گیم پلی این بازی بسیار هیجان انگیز است. Titanfall در 11 مارس برای Xbox One, Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.
آیا شما نسخه Beta را تجربه کرده اید؟ نظرتان درباره آن چیست؟
Gamingbolt

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
ب عنوان یه سونی فن جا داره بگم بازی واقعا عالیه ! روی XO یکی از دوستان تست کردم

ولی بازم میگم ب کیلزون ۳ نمیرسه :D

اون خط اول رو هم كاملا زوركي و برخلاف ميلت جهت ترور نشدن بيان كردي :d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
آخه کجای دنیا مولتی پلیر شخصیت پردازی و داستان سرایی داره ؟

من یدونه فرمول نوشتم.مسئله کوانتوم ننوشتم که.
برای تمامی بازی ها هم صدق میکنه.
لزومی نداره یه بازی تمام اون 5 تا مورد رو داشته باشه.
از نظر من اگه داشته باشه چه بهتر.
ولی وقتی به خاطر سبک و سیاق بازی، بازی یه سری از اون پارامتر ها رو نداره باید بقیه پارامتر ها جور موارد حذف شده رو بکشن.
مولتی شخصیت پردازی و داستان نداره. البته میتونه داشته باشه ولی هم سخته و هم مهمتر از اون مولتی بازها دنبال داستان و شخصیت نیستن.
صفحات قبل دوستاتون نوشتن که مولتی بازی میکنن تا وقتشون تلف شه.
پس تو فرمول بالا 2 تا پارامتر حذف شدن.
میمونه گیم پلی + گرافیک + صدا گذاری.
گیم پلی : کال او ورجه وورجه ای
صدا گذاری : کال او خسته و گیج
گرافیک : کال او گرد و خاکی و دون دون.
الان پیدا کنید پرتغال فروش را.:d

آخرین ویرایش:

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
فرمایش شما متین و کاملا درست.
به نظر شما این بازی محتوا داره ؟

گیم پلی + شخصیت پردازی + صدا گذاری + گرافیک +داستان سرایی = 100 ====> یک بازی عالی
این منطق منه. هرجاش درکش براتون سخته ، بفرمایین توضیح بدم خدمتتون.

فرمول بالا از نظر من برا تایتان فال :
گیم پلی (کال او با حرکات کانگورویی) + شخصیت پردازی (0) + صداگذاری (کال او یکم هم کمتر) + گرافیک (کال او یکم خیلی کمتر) + داستان سرایی (0) ===> :horse:
دوستانی هم که میفرماین گیم های مولتی همینجورین خوب تشریف ببرن کانتر بازی کنن دیگه چه نیازی هست به پیشرفت ؟

اتفاقا بازی با اینکه مولتی پلیر هست فقط داستان داره

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من یدونه فرمول نوشتم.مسئله کوانتوم ننوشتم که.
برای تمامی بازی ها هم صدق میکنه.
لزومی نداره یه بازی تمام اون 5 تا مورد رو داشته باشه.
از نظر من اگه داشته باشه چه بهتر.
ولی وقتی به خاطر سبک و سیاق بازی، بازی یه سری از اون پارامتر ها رو نداره باید بقیه پارامتر ها جور موارد حذف شده رو بکشن.
مولتی شخصیت پردازی و داستان نداره. البته میتونه داشته باشه ولی هم سخته و هم مهمتر از اون مولتی بازها دنبال داستان و شخصیت نیستن.
82218131093166397084.gif

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
IronHide@

من واقعا پوزش میطلبم که سواد ریاضی شما رو زیر سوال بودم و الان زانو زدم و طلب بخشش و استغفار دارم. شما فیزیک هسته ای و کوانتوم و بوق 19 21 رو هم شکافتین و به مرزهای اولیه خلقت بشر رسیدین. زین پس من فقط سکوت اختیار میکنم@};-

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
IronHide@

داداش گرفتی مارو ؟ :-/
این دوربین مخفی رو کجای تاپیک جاساز کردی برادر دیگه الان وقتشه نشونمون بدی :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

پرتغال فروش رو نمی دونم کجاس ولی یه Troll تازه نفس پیدا کردم!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اول یه چیزی بزارم که هم کف کنید هم نگید بازی نکردم .:d

سرعت دانلودم از دیروز روی Origin شده بین 5-2.5 مگ در ثانیه .:d نمیدونم چرا اینجوری شده از 17 ام که کد گرفتم میخواستم شب بزارم دانلود شه دانلود نشد هی ارور میداد دیشب یک گزاشتم دانلود شه دیدم داره 5 مگ میگیره اما نه ثابت بین 2.5 تا 5 بالا پایین میشد داشتم حال میکردم گفتم بزار از دانلود منجر اینجوری دانلود کنم دیدم اون اینجوری نیست origin فقط داره اینجوری مثل سگ دانلود میکنه بعد هم بازی کردم کلا دانلودش 3 ساعت خورده ای طول کشید .:d

57755115341492182280.jpg

28201768981491210666.jpg
خوب به نظر من بازی قشنگه گرافیک خدایی نداره معمولیه اما گیم پلیش حالش میده یه چیزی تو مایه های BF 2142 میمونه اما به نظرم شاهکار نیست نمیدونم چطور ملت انقدر کف کرده بودن تو اون E3 بعد بازی کردن این دمو به نظرم قشنگه اما ارزش این همه ... نداشت به نظرم .

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
اول یه چیزی بزارم که هم کف کنید هم نگید بازی نکردم .:d

سرعت دانلودم از دیروز روی Origin شده بین 5-2.5 مگ در ثانیه .:d نمیدونم چرا اینجوری شده از 17 ام که کد گرفتم میخواستم شب بزارم دانلود شه دانلود نشد هی ارور میداد دیشب یک گزاشتم دانلود شه دیدم داره 5 مگ میگیره اما نه ثابت بین 2.5 تا 5 بالا پایین میشد داشتم حال میکردم گفتم بزار از دانلود منجر اینجوری دانلود کنم دیدم اون اینجوری نیست origin فقط داره اینجوری مثل سگ دانلود میکنه بعد هم بازی کردم کلا دانلودش 3 ساعت خورده ای طول کشید .:d

57755115341492182280.jpg

28201768981491210666.jpg
خوب به نظر من بازی قشنگه گرافیک خدایی نداره معمولیه اما گیم پلیش حالش میده یه چیزی تو مایه های BF 2142 میمونه اما به نظرم شاهکار نیست نمیدونم چطور ملت انقدر کف کرده بودن تو اون E3 بعد بازی کردن این دمو به نظرم قشنگه اما ارزش این همه ... نداشت به نظرم .

دیگه علیرضا رو که قبول دارین.
منصف باشین.
تایتان فال خراب کرد.
میتونست شاهکار به تمام معنا باشه.
ولی خیلی معمولی خودشو نشون داد.

من اسمشو گذاشتم COD Jump ...:mrgreen:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر