.:: یکسری بازی ارجینال PS3، یک اکشن فیگر Nathan Drake و کد آخرین DLC بازی COD:BO ::.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
[FONT=&amp]با سلام یکسری بازی ارجینال [/FONT][FONT=&amp]PS3[/FONT][FONT=&amp]، یه اکشن فیگر و یه کد [/FONT][FONT=&amp]DLC[/FONT][FONT=&amp] دارم که برای فروش میذارم..[/FONT]
[FONT=&amp]دوستان توجه داشته باشید که قیمتهایی که گذاشتم آخرین قیمت هستش و به هیچ وجه تخفیف ندارند و اصلا جواب پیغام هایی که درخواست تخفیف دادن رو نمیدم حالا چه یه بازی بخوان چه چندتا.. قیمتها همینند که اینجا زدم..[/FONT]
[FONT=&amp]دلیل فروشم هم این هستش که این بازی ها رو یا حالا به صورت کلکتر و یا ریجن دیگه ایی که مدنظرم بوده تهیه کردم و دیگه به اینها احتیاج ندارم..[/FONT]
[FONT=&amp]هیچ کدوم از بازی ها پلات نیستند و سعی کردم بازی ها رو به بهترین نحو ممکن نگه دارم..[/FONT]
[FONT=&amp]اگه در مورد بازی یا چیز خاصی سوالی دارید میتونید توی پیغام خصوصی از من بپرسید تا من توضیحاتش رو بدم..[/FONT]
همچنین من آبادان هستم و به جزء اکشن فیگر پول پست و بسته بندی به صورت نصف نصف خواهد بود.. اکشن فیگر با تی باکس ارسال میشه که هزینه ش توسط خریدار هنگام تحویل گرفتن پرداخت میشه..
مسلما توی آبادان تحویل حضوری هستش و همچنین دوست گلم آقا وحید (taker-sos) لطف کرده و گفته اگه کسی توی تهران حضوری بخواد من بازی رو برای آقا وحید پست میکنم و دوستی که بازی رو میخواد میره پیش آقا وحید بازی رو تحویل میگیره و پولش رو هم به خود آقا وحید میده..
[FONT=&amp]تایپیک رو میبندم و هر کسی تصمیم به خرید داشت لطف کنه یه پیغام خصوصی برای من بفرسته و من هم به ترتیب زمان ارسال، پیغام ها رو بررسی میکنم..
[/FONT]

[FONT=&amp]اول بازی ها رو مینویسم:[/FONT]

• [*=right]بازی Guitar Hero Warriors of Rock ریجن دو که کاملا آکبند هستش و با پک گیتار بازی خریداری شده و خودم ریجن یک این بازی رو دارم در نتیجه این بازی از همون روز اول به صورت آکبند توی کمد بوده.. قیمت 80هزار تومن..

pybmm5aa7u6pwn4utrvi.jpg

• [*=right]بازی Resistance 2 ریجن دو که به خاطر اینکه Dual Pack ریجن یک این بازی رو خریدم دارم میفروشمش.. قیمت 20هزار تومن..

• [*=right]بازی God of War III ریجن دو که این رو هم به خاطر اینکه که یه ریجن یکش رو تهیه کردم میخوام بفروشم و حسابی هم دلم برای Save Fileم که دیگه با ریجن یک کار نمیده میسوزه (واقعا سیاست بدی هستش که Save هر بازی به ریجن بازی بستگی داره و فقط با بازی مختص همون ریجن میشه ازش استفاده کرد، سیاست خیلی خیلی بد).. قیمت 30هزار تومن..

• بازی Mass Effect 2 ریجن دو که من دیگه نمیخوامش و کد DLCش استفاده شده .. قیمت 35هزار تومن..

• [*=right]بازی MotorStorm ریجن یک که این رو هم به خاطر اینکه ریجن 2ش رو تهیه کردم الان دارم میفروشمش.. قیمت 20هزار تومن..

• [*=right]بازی GranTurismo 5 ریجن دو که فوق العاده فوق العاده تمیز هستش و با آکبند هیچ فرقی نداره و من فقط این بازی رو باز کردم گذاشتم توی دستگاه آپدیت شد بعدشم اصلا نرسیدم بازیش کنم و حالا پک کلکترش رو خریداری کردم که باور کنید این بازی از نسخه ی کلکتر من هم تمیزتر هستش و من به جرات ضمانت میکنم که شما این بازی رو دارید آک از من میخرید.. قیمت 41هزار تومن..

• [*=right]بازی Call of Duty Black Ops ریجن دو که این رو هم به خاطر خریدن پک کلکترش دارم میفروشم.. قیمت 32هزار تومن..

• [*=right]بازی Uncharted 1 ریجن یک که این هم به خاطر اینکه Dual Packش رو خریدم میخوام بفروشم.. البته هنوز پکش نرسیده ولی ان شاء الله به زودی میرسه و من دیگه به این احتیاج نخواهم داشت.. قیمت 29هزار تومن..

حالا توضیحات اکشن فیگر رو میدم:

[FONT=&amp]من هر دوتا پک ریجن یک و ریجن دو مربوط به [/FONT][FONT=&amp]Uncharted 3[/FONT][FONT=&amp] رو خریدم و الان دوتا اکشن فیگر [/FONT][FONT=&amp]Nathan Drake[/FONT][FONT=&amp] رو دارم که یکیشون رو نمیخوام و حالا به صورت کاملا آکبند اون رو برای فروش میذارم.. قیمت 70هزار تومن..
[/FONT]
[FONT=&amp]البته اول میخواستم بازی کلکتر ریجن یک [/FONT][FONT=&amp]Uncharted 3[/FONT][FONT=&amp] رو هم بفروشم و ریجن دو که [/FONT][FONT=&amp]Special Edition[/FONT][FONT=&amp] هستش رو نگه دارم ولی وقتی [/FONT][FONT=&amp]Steelbook[/FONT][FONT=&amp] ریجن یکش رو دیدم واقعا عاشقش شدم و اصلا دلم نمیاد بفروشمش.. حالا البته ممکنه اگه یه پیشنهاد خوب براش باشه این رو که هنوز به صورت آکبند هستش هم بفروشم، واقعا نمیدونم..[/FONT]

خوب حالا میرسیم به کد DLC که برای فروش دارم:

همونطور که بالاتر گفتم من یه Black Ops Hardened Edition ریجن دو گرفتم که توش یه کد بدون تاریخ انقضا هست و توی اکانت های اروپا و خاورمیانه که ریجن دو هستند میتونید ازش استفاده کنید که مسلما بازیتون هم باید ریجن دو باشه.. با این کد میتونید آخرین Map Pack این بازی یعنی Rezeurrection که شامل 5 نقشه ی زامبی هستش رو دانلود کنید.. 4تا از این نقشه ها بهبود یافته ی نقشه های زامبی مربوط به نسخه ی Call of Duty World at War هستش و یکیشون هم اسمش Moon هست، یه نقشه ی کاملا جدید که بزرگترین و پر رمز و رموزترین نقشه ی زامبی تا به حال هستش.. همچنین این پک شامل Sound Tracks مربوط به بخش زامبی و یک theme زامبی با نام Moon هست.. من قبل اینکه این کلکتر پک رو بخرم اینها رو از Store خریده بودم.. قیمتش توی Store برابر با 18.99$ هستش که مسلما هر کی بخواد با PSN Card از Store بخردتش بیشتر از 25هزار تومن میشه.. قیمت مدنظر من 20هزار تومن.. که هر کسی این رو بخواد اول باید لطف کنه پول رو به حساب من واریز کنه بعد من کد رو براش پیغام خصوصی میکنم..

Attachments

• 11292011088.jpg
    11292011088.jpg
    94.8 KB · مشاهده: 476
  • 11292011089.jpg
    11292011089.jpg
    94.1 KB · مشاهده: 460
  • 11292011090.jpg
    11292011090.jpg
    99.1 KB · مشاهده: 311
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mehrdad and dr.ice

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
سلام..
بازی های Call of Duty Black Ops و Uncharted 1 فروخته شدن و ان شاء الله فردا پستوشون میکنم و شماره ی پیگیری مرسوله رو برای دوستانی که بازی ها رو خریداری کردند ارسال میکنم..
با تشکر از دوستان..
:arrowu::arrowu:

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
شب همه ی دوستان بخیر..
بازی GranTurismo 5 هم فروخته شد و فردا صبح برای خریدار محترم ارسال میشه..

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
وقت بخیر..
بازی MotorStorm ریجن یک فروخته شد و ان شاء الله فردا صبح برای خریدار محترم ارسال میشه..

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
بازی Mass Effect 2 هم به فروش رفت، فقط من یه اشتباهی کردم پیغام آدرس این دوست عزیزمون رو پاک کردم.. لطفا اگه امکان داره آدرس رو دوباره برای من بفرستید تا اگه رسیدم همین امروز پست کنم و دیگه به جمعه نخوریم..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش: بازی برای خریدار محترم ارسال شد..
شماره پیگیری: 25004099711405341011

آخرین ویرایش:

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
بازی God of War III هم فروخته شد و ان شاء الله شنبه صبح برای خریدار محترم ارسال میشه..
از بازی ها فقط R2 و GH:WoR موونده..

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
[FONT=&amp]توی [/FONT][FONT=&amp]Resistance Dual Pack[/FONT][FONT=&amp] یه کد برای بازی [/FONT][FONT=&amp]Resistance 3[/FONT][FONT=&amp] هستش که چون من بازی م ریجن دو هست و این کد مربوط به ریجن یک هستش بدردم نمیخوره.. این کد رو هر کی بازی [/FONT][FONT=&amp]Resistance 3[/FONT] ریجن یک داره میتونه استفاده کنه،[FONT=&amp] این هم مشخصات کد:[/FONT]
[FONT=&amp]Resistance 3 Capelli SRPA Multiplayer Skin[/FONT]
[FONT=&amp]که فکر میکنم بصورت [/FONT][FONT=&amp]Exclusive[/FONT][FONT=&amp] هستش و تا تاریخ 31 مارچ 2012 میشه اون رو [/FONT][FONT=&amp]Redeem[/FONT][FONT=&amp] کرد..[/FONT]
این هم خود کد:
ECBK-LMNN-5FKQ
فقط لطفا کسی استفاده کنه که R3 رو داره و بازیش ریجن یک هست (که مسلما توی اکانت ریجن یک هم باید Redeem بشه)..

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
سلام..
کد DLCی بازی Black Ops بفروش رفت..

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
سلام..
بازی Resistance 2 هم بفروش رسید و فردا صبح ان شاء الله برای خریدار محترم ارسال میشه..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر