یوبی سافت: این بار رانندگی در Far Cry 3 کار سخت و طاقت فرسایی نخواهد بود.

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
توسعه دهنده عنوان Far Cry 3، اذعان دارد که رانندگی در بازی قبلی میتوانست یک تجربه ناخوشایند و ناراحت کننده باشد. طراح ارشد بازی Jamie Keen، تاکید کرد که آن نارضایتی های قدیم در بازی جدید وجود نخواهند داشت.

35578085723373387589.jpg

در گفت و گو با OPM، آقای Keen توضیح میدهد که: "کاری که ما میخواستیم با این بازی انجام دهیم این بود که رانندگی را به یک تجربه مفرح تبدیل کنیم. ما میخواستیم شما برای مثال هنگام دستی کشیدن و چرخیدن، احساس خیلی خوب و مفرحی داشته باشد."

در ادمه میگوید: "ما میخواهیم سفر کردن کار مشکل و طاقت فرسایی نباشد. اگر شما میخواهید که ساعت ها در جاده های ساحلی رانندگی و سفر کنید، این برای شما بسیار جالب و معرکه خواهد بود. ما همچنین امکان سفر سریع (fast travel) را در بازی قرار دادیم که اجازه نقل مکان کردن با سرعت به نقاط مختلف دنیای بازی را به شما میدهد."
"شما هیچوقت احساس نمیکنید که چیزی از شما خیلی دور است، اما این انتخابی است که شما انجام میدهید، این ایده حق انتخاب بازیکن برای ما خیلی مهم است که شما ان کسی هستید که سرعت را انتخاب میکنید یا نه و با ان چه تعاملی برقرار میکنید."

طرفداران رانندگی از مد افتاده، خراب و سایر مسائل دردناک رانندگی -اگر وجود داشته باشند- مطمئنا ناراحت میشوند، اما بقیه ما رانندگی جذاب و منعطفی را در پیش رو داریم و با انتظار کشیدن برای عرضه بازی دیوانه میشویم.

بازی Far Cry 3 در 30 نوامبر در بریتانیا عرضه خواهد شد.

SOURCE

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
واقعا پدرمون رو در اورده بود دقیقا یادم نیست که چطوری بود اما تصا.دف هایی بدی رو که میکردم خوب یادمه :D

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
من که خیلی ازین بازی خوشم میاد فارغ از هر نمره ای که بگیره من همچنان طرفدار این بازیم چون نسخه قبلیش به من چسبید گرچه یکم تکراری میشد و داستانه وسیعی نداشت ولی بقیه چیزاش خوب بود

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
من که با رانندگی توی نسخه دومش مشکل نداشتم(تحمل میکردم) مشکلم این بود که وسط بیابون ماشینم میترکید دیگه ماشین گیر نمیومد اصلا ماشین پیدا کردن اساس مشکل بود. واسه من که اینطور بود

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
بله دقیقا کمپ های دشمنی که جلوی راحت دم به دم سبز میشدن واقعا رو اعصاب بود
به نظر من خوب بود من خیلی این کمپ هارو دوست داشتم ;)
چون باعث می شد بازی یکم اکشن بشه برام :d

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
هیچ وقت یادم نمیره ماشینت که خراب میشد یک دونه پیچ رو سفت میکردیم درست میشد :D شاید خیلی ها موافق من نباشند ولی به نظر من این بازی بهترین بازی سال یا حداقل یکی از بهترین بازی های سال میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
همین که از نسخه ی قبل درس گرفتن خیلی خوبه . من خودم به این نسخه خیلی امید دارم . تریلرها عالی بودن

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
رانندگی در نسخه دوم اون طوری که شما می گید زیاد بد نبود. چیزی که توی fc2 منو اذیت می کرد کمپ های مختلف دشمن در مسیر راه است هر زمانی که به ماموریتی می رفتیم بایستی از این کمپ ها می گذشتیم خوب لابد با مقاو مت دشمنان رو به رو می شدیم به طبع قبل از انجام مرحله اصلی نیمی از سلامتی و محمات خالی می شد. ubi می بایست علاوه بر کار بروی سیستم رانندگی یه فکر بابت این کمپ ها بکنه( اگه این کمپ در بازی fc3 وجود داشته باشه) و در نسخه قبل بازی از کمبود حیوانات مختلف در بازی رنج می برد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
رانندگی در نسخه دوم اون طوری که شما می گید زیاد بد نبود. چیزی که توی fc2 منو اذیت می کرد کمپ های مختلف دشمن در مسیر راه است هر زمانی که به ماموریتی می رفتیم بایستی از این کمپ ها می گذشتیم خوب لابد با مقاو مت دشمنان رو به رو می شدیم به طبع قبل از انجام مرحله اصلی نیمی از سلامتی و محمات خالی می شد. ubi می بایست علاوه بر کار بروی سیستم رانندگی یه فکر بابت این کمپ ها بکنه( اگه این کمپ در بازی fc3 وجود داشته باشه) و در نسخه قبل بازی از کمبود حیوانات مختلف در بازی رنج می برد.

دقیقا به همین دلیل بود که من 4 بارتا وسطاش می رفتم و ولش می کردم

این آدم هاش خیلی اذیت می کردند )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر