یوبی‌سافت از گیرایی داستان Assassin’s Creed 4 می‌گوید

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
Assassin’s Creed IV: Black Flag ادامه‌ای موفق بر سری ماجرایی و اوپن ورد (Open-World) یوبی‌سافت خواهد شد و تمرکز آن بر Edward Kenway، پدربزرگ کانر و سوء استفاده‌های او به عنوان یک دزد دریایی در دریاهای آزاد خواهد بود.

البته زمانی که برای اولین بار معرفی شد، تعدادی قید و شرط درمورد داستان و مضمون دزدان دریایی وجود داشت. طبق گفته‌های مدیر ارشد Ubisoft Singapore (یوبی‌سافت سنگاپور)، Hugues Ricour، «وقتی به فرانچایز اساسین می‌نگرید، متوجه توطئه‌هایی بین قاتلین (Assassins) و Templarها (اعضای فرقه‌هایی از صلیبیون نظامی قرون وسطی) می‌شوید. این همیشه به قدرت سیاسی مبارزه در یک منطقه خاصی از جهان مرتبط است.»

trans.gif
وی می‌افزاید:
«این دقیقا همان چیزی است که در اوایل قرن هجدهم اتفاق افتاده است. تمام طلاها و ثروت‌ها از دنیای جدید آمده‌اند؛ از کارائیبی‌ها، از آمریکایی‌ها. امپراطورها همه در حال جنگیدن‌اند...، و این خود دلیلی است که کاملا حس دزدان دریایی را در فرقه قاتلین لحاظ می‌کند.»

بنا بر این موضوع، Assassin’s Creed IV را می‌توان یک بازی خوب رقم زد!

این بازی در 29 اکتبر برای Wii U ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می‌شود؛ همچنین نسخه Xbox One و PS4 آن برای سه ماهه چهارم امسال برنامه‌ریزی شده است.

منابع خبری

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
کلی بگم،بازی که عرضه سالانه داشته باشه...نه برجستگی از لحاظ داستان داره نه پتانسیلی برای بی عیب بودن...فقط و فقط یک هیجان چند روزه و زود گذر به دنبال داره.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من یکی که دیگه خسته شدم از این همه دوستانی که ایراد میگیرن از این سری ......
اگه واقعا علاقه ای ندارید و از این بازی اینقدر بدتون میاد خب اقا بازی نکنین !! ولی اگه وقتی اومد،بازم رفتید گرفتیدش و دو سه بارم تمومش کردید و بعد اومدید تو سایت شروع کردید به ایراد گرفتن این دیگه حرس آدمو بالا میاره!!! )x

اولن حرص دوزتِ من :D
دوما بازی خوب باید اونقدر خوب باشه که 2 3 بار تمومش میکنی حالت از کل سری و خالقین و نویسنده ها بهم بخوره که...
من خودم تا قبل از 3 و پک های الحاقیش رو خیلی دوست داشتم , Revelation که عاشقشم ولی شماره ی 3 یه فاجعه ی تمام عیار بود...واقعا همیش جو الکی بود...در اصل داستان اینقدر پراکنده بود و چرت بود که خودشون فهمیدن و پک الحاقی دیگه ای واسه ی سرنوشت کانر ندادن بیرون
بالاخره بازی که هممون یه زمانی دوستش داشتیم , نمیخوایم اینطوری نابودش کنن

Madness

کاربر سایت
Sep 7, 2012
47
نام
Mostafa
اولن حرص دوزتِ من :D
دوما بازی خوب باید اونقدر خوب باشه که 2 3 بار تمومش میکنی حالت از کل سری و خالقین و نویسنده ها بهم بخوره که...
من خودم تا قبل از 3 و پک های الحاقیش رو خیلی دوست داشتم , Revelation که عاشقشم ولی شماره ی 3 یه فاجعه ی تمام عیار بود...واقعا همیش جو الکی بود...در اصل داستان اینقدر پراکنده بود و چرت بود که خودشون فهمیدن و پک الحاقی دیگه ای واسه ی سرنوشت کانر ندادن بیرون
بالاخره بازی که هممون یه زمانی دوستش داشتیم , نمیخوایم اینطوری نابودش کنن
من خودم قبول دارم که سری سوم بازی مشکلای خاص خودشو داشت تمام سری های این بازی یک سری مشکلات خاص داشتن دیگه توی سومی بخاطر ضعف شخصیت پردازی و باگ های زیاد و داستان ضعیفش و .... مشکلاتش زد بالا و همه شاکی شدن :(
من خودم قبول دارم که همین سری چهارم هم ممکن مشکل داشته باشه چون بالاخره connor و edward نمیتونن هیچوقت جای ezio و altair رو بگیرن چون اصلا اون دو تا شخصیت های با کاریزما و پیچیدگی خاص خودشونو داشتن و جو رنسانس و جنگ های صلیبی خیلی سنگین تر و تاریکتر و زیباتر از کاراییب هستش (به نظر خودم :d ) ولی به نظر من بازی هنوز پتانسیل زیادی داره و میتونه شاید بعد از یه مدت جای خودشو پس بگیره ( امیدواری در حد مرگ :d )

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من خودم قبول دارم که سری سوم بازی مشکلای خاص خودشو داشت تمام سری های این بازی یک سری مشکلات خاص داشتن دیگه توی سومی بخاطر ضعف شخصیت پردازی و باگ های زیاد و داستان ضعیفش و .... مشکلاتش زد بالا و همه شاکی شدن :(
من خودم قبول دارم که همین سری چهارم هم ممکن مشکل داشته باشه چون بالاخره connor و edward نمیتونن هیچوقت جای ezio و altair رو بگیرن چون اصلا اون دو تا شخصیت های با کاریزما و پیچیدگی خاص خودشونو داشتن و جو رنسانس و جنگ های صلیبی خیلی سنگین تر و تاریکتر و زیباتر از کاراییب هستش (به نظر خودم :d ) ولی به نظر من بازی هنوز پتانسیل زیادی داره و میتونه شاید بعد از یه مدت جای خودشو پس بگیره ( امیدواری در حد مرگ :d )

من خودم به این نسخه خیلی امید دارم...یوبی شرکت نوپایی نیست که از تجربه هاش درس نگیره , خودش کاملا میدونه تو شماره ی 3 چیکار کرده و مطمئنا اشتباهای گذشته رو تکرار نمیکنه...
بیشتر باگهای بازیم واسه آنویل 3 بود که بهینه نشده بود که اونم باز فک کنم تو IV درست بشه
ولی در کل از موقعی که پاتریس از یوبی رفت کل فرانچایز افتاد رو دورِ نزول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر