یه سوال از بچه های قدیمی اهل فن!

milad_kamari

عضو جدید
Apr 19, 2019
2
بچه ها یه دونه سگای اصلی میخوام بخرم ، ( میگم اصلی یعنی بتونه بازی ها رو همرو اجرا کنه بدون هیچ مشکلی ) دسته هاش مخصوصا باید اصلی باشن که تند تند خراب نشن ، آداپتورشم فک میکنم باید اصلی باشه چون این تقلبیه همشه آداپتورش خراب میشه و دسته هاش که دیگه نگو ، نو میخری خرابن ! میشه کمک کنید تا بتونم یه سگای خوب بخرم ، مثلا بردشون چه شکلین ؟ دسته هاش اصلی و فرعی شو چه طوری میشه فهمید و ....
سلام
دوست عزيز سگا مثل تمام کنسولها ورژن داره و بايد کارتريج و کنسول باهم از یک ورژن باشند ، در غير اين صورت اجرا نمیکنه
ورژن ها: جي ، پال آسيا ، پال اروپا و جنسیس هست گه براساس همين ها هم کارتريج ساخته شده.
در خصوص آداپتور ها حتماً بايد اورجينال سگا باشه یا درصورت نبود بهترين گزينه سوييچينگ هست اما اداپتور متفرقه اصلاً استفاده نکن که دستگاهتو میسوزونه.
توضيح تشخيص اصل بودن دسته یکم طولاني اما در يک کلام ساده روي برد دستگاه بايد آرم سگا حک شده باشه. همچنين رو برد دسته ها.

• Like
Reactions: highlight

milad_kamari

عضو جدید
Apr 19, 2019
2
با ک
کلون های سگا سخت تره تشخیص دادنشون چون دقیقا همونجوری میزنن و روشم مینویسن سگا
برخلاف محصولات نینتندو که کلون هاش ظاهر متفاوت داشت و چیز دیگه ای روش مینوشتن
و باید بازش کرد داخلش رو دید

یه مورد کلون تابلویی که دیدم اینایی هستن که اون زبونه های جای کاتریجشون بنفشه

bardia841_92506-1032554!1.jpg
با کيفيت ترين کلونهاي سگا مال شورويه سابق هست که به دليل تحريم هاي اون زمان اقدام به ساخت کلوني میکردند و تمام سخت افزار هم مانند سگا اصلي بود

• Like
Reactions: highlight

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
از لحاظ کیفیت می شد اصل و کپی را تشخیص داد البته اون موقعها کسی به این موارد توجه نمی کرد یا حداقل من ندیدم اکثر گیمها بر اساس محتوی قیمت می خوردن البته یادم فروشنده ها متوجه می شدن صحبت از ایسی قیری می کردن ولی چون برای اکثریت اهمیت نداشت نمیتونستن زیاد رو قیمت بازیها کپی و اورجینال مانور بدن خودم مورتال کمبات 3 ایسی قیری گرفتم مشکلی هم نکرد اخرشم فروختمش در کل مثل الان اگر دستگاهی کپی بشه بازیهاش ارزون بشه فروش کنسول میره بالا کمتر کسی میره پول بازی اورج بده با وجود اینکه در حال حاضر مبحث انلاین بازی کردن هم هست اونموقع که بازیها انلاین هم نداشتن.... فکر کنم تنها کنسولهایی که کپیشون نیومد سوپر نینتندو بود نینتندو 64 و نیوجیو بود و فروش پایینی هم تو ایران داشتن به خاطر قیمت (ایکاش اونام اون موقع کپی خور می شدن)و برام جالبه بدونم چرا نیومد اگر کسی میدونه بگه ولی فکر میکنم به خاطر تعداد ایسی بازیها بوده که لابد صرفه اقتصادی نداشته که کپیشونو بزنن...

• Like
Reactions: ramaz and highlight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر