گیم پلی بازی Beyond: Two Souls طولانی تر از Heavy Rain

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
گیم پلی Beyond: Two Souls بین 12 تا 15 ساعت به طول می انجامد و این یعنی که این بازی طولانی تر از بازی قبلی Quantic Dream،یعنی Heavy rainاست.

Caroline Marchal میگوید:"فکر میکنم طولانی تر از Heavy Rain باشد زیرا وقت بیشتری برای گشت و گذار نیاز دارد.البته الان نمی توانم به طور قطع این حرف را بزنم زیرا ما در حال ساختن بازی هستیم و ممکن است بعضی چیزها تغییر کنند.پس بازی بین 12-15 گیم پلی دارد."

منبع
http://www.vg247.com/2013/03/21/beyond-two-souls-longer-than-heavy-rain-lasts-12-15-hours

Beyond-two-souls-banner.jpg

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خدارو شکر دیوید کیج این حرف رو نزده ، پس بیخیال اون میشیم .
خوب چی میمونه واسه گیر دادن و ترول کردن ؟ احتمالا خود گیم پلی بازی ، یا گیم پلی هوی رین !

12-15 ساعت هم بسیار عالیست .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
ببخشيد اين عكسي كه تو خبر گذاشتين مال بازيگر اين بازي خانوم پيج هست؟!مال كدوم فيلمي كه بازي كردن هست؟؟
فیلم کدومه داداش این بازیه:d
این عکس هم مال شخصیت بازی اسمش ایدین یا جودی هست فکر کنم دقیقا نمی دونم کدوم
بسیار هم عالی تریلر 8 دقیقه ای رو دیدم هایپ گشتم در حد تیم ملی 12 15 ساعت هم بسیار معقول احتمالا با توجه به پایان های مختلف چندیدن بار هم انجام بدیم بازی رو به شخصه قبل از این تریلر جدید انتظار چندانی از بازی نداشتم

ظاهرا خود دیوید جون هم در بازی حضور دارن:

:))

آخرین ویرایش:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
فیلم نیست مالِ همین بازی Beyond: Two Souls هست :D
آخه چرا این !؟!!؟ 8-|
:wow:
يا ابرفرض!!!!
حقيقتش باور نكردي اين تصوير مال خود بازي باشه ..من خبر نداشتم مثل اينكه چندتا عكس و يه تريلر هم از بازي اومده رفتم عكس هاي ديگه رو تو gamersydeديدم يني كيفيت چهرها با فيلم واقعي مو نميزنه كرك و پرم ريخت:-ss:d​

آخرین ویرایش:

Helegha

کاربر سایت
Mar 10, 2013
100
گرافیک بنظر بالانس نیست!
کیفیت چهره ها واقعا عالیه ولی کیفیت کفش ها و زمین اصلا خوب نیست و به چهره ها نمیخوره

احیانا فکر نمیکنی این عکس ها بسیار سایز بالا و صد در صد 1080 هستند و تو بازی نهایت کیفیتی که خواهیم دید 720 خواهد بود و شما کلا متوجه کف زمین و کفش دیگه نمیشی ؟؟؟ یعنی کلا دیگه معلوم نمیشند و بخاطر کوچکتر شدن کیفیتشون افزایش پیدا میکنه .

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
خو راست میگه دیگه ....
چهره های بازی از بقیه بازی خیلی خیلی خفن ترن

متاسفانه دوستان عزیز! عکسو از دور می بینند میگند وای عجب چیزیه! وقتی هم ما ایراد منطقی میگیرم! میگند چقدر ایراد میگیری:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر