خبر رسمی گیم پس بر روی Xbox و PC می‌ماند، رسیدن تعداد مشترکان به عدد 34 میلیون

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شرکت Microsoft تأیید کرده که گیم پس تنها بر روی کنسول‌های ایکس باکس و PC باقی می‌مانند و همچنین تعداد مشترکان این سرویس، به 34 میلیون کاربر رسیده‌اند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

سرویس Game Pass

ساعاتی پیش قسمت ویژه پادکست ایکس باکس منتشر شد که اطلاعات مختلفی را از برنامه‌ها و استراتژی‌های مایکروسافت در بر داشت. در کنار تأیید شایعات مربوط به مولتی پلتفرم شدن برخی از عناوین ایکس باکس، مایکروسافت اعلام کرده که مجموع مشترکان سرویس Xbox Game Pass و PC Game Pass حالا به 34 میلیون کاربر رسیده است. این در حالی است که تا سال گذشته، تعداد مشترکان سرویس 25 میلیون نفر گزارش شده بود.

مایکروسافت همچنین تأیید کرد که سرویس گیم پس همانند قبل، همچنان فقط بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس در دسترس خواهد بود. مت بوتی، رئیس استودیوهای ایکس باکس مجددا تأکید کرد که تمام عناوین فرست پارتی از روز عرضه بر روی گیم پس در دسترس خواهند بود. او همچنین در مورد ویژگی‌های کراس پلی و کراس سیو گفت:

«این موارد به ما اجازه می‌دهد تا تعهدی که ایکس باکس دارد را محقق بسازیم. آن هم این است که با دوستان خود در هر جایی که هستند و همچنین با هر دستگاهی که تمایل دارید، بازی کنید. به‌طور عملی، چنین چیزی فقط وقتی ممکن است که سیوها و بازیکنان قادر باشند در بخش‌های مختلف جابجا شوند.»

البته بوتی اذعان کرد که تمام عناوین ایکس باکس از این قابلیت‌ها بهره نمی‌برند و با اضافه شدن استودیوهای بیشتر به مایکروسافت، کارهای بیشتری وجود دارد که باید در این زمینه انجام شود. در هر صورت، بوتی از کراس پلی و کراس سیو به عنوان برخی از «اساسی‌ترین» اهداف مایکروسافت و ایکس باکس یاد می‌کند.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
مت بوتی، رئیس استودیوهای ایکس باکس مجددا تأکید کرد که تمام عناوین فرست پارتی از روز عرضه بر روی گیم پس در دسترس خواهند بود
یه چیزی که مدت‌هاست بهش اعتقاد دارم اینه که پلتفرم اصلی مایکروسافت اکس باکس نیست، گیم پس‌ـه. البته این نتیجه‌ای نیست که با اطلاعات وسیع تجاری و نبوغ اقتصادیم بهش رسیده باشم:D
عملکرد مایکروسافت این رو نشون میده.
کنسول‌های اکس باکس هم فقط جعبه‌ای هستن که ورود به این پلتفرم رو به ساده‌ترین شکل انجام میدن. بنابراین خلاف صحبت‌های چند روز گذشته، در آینده هم کلیه بازی‌های مایکروسافت روز اول روی گیم پس عرضه میشن
چون اگر پلتفرم هلدری روی پلتفرم خودش بازی هاش رو از روز اول نده، احمقانه رفتار کرده.
بنابراین مادامی که پلتفرم اصلی مایکروسافت گیم پس باشه، انتشار روز اول روی گیم‌پس هم رخ خواهد داد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یه چیزی که مدت‌هاست بهش اعتقاد دارم اینه که پلتفرم اصلی مایکروسافت اکس باکس نیست، گیم پس‌ـه. البته این نتیجه‌ای نیست که با اطلاعات وسیع تجاری و نبوغ اقتصادیم بهش رسیده باشم:D
موافقم. من زمانی که ایکس باکسم رو به عنوان «دستگاه اجرای گیم پس» به یکی معرفی کردم به این نتیجه رسیدم. :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
موافقم. من زمانی که ایکس باکسم رو به عنوان «دستگاه اجرای گیم پس» به یکی معرفی کردم به این نتیجه رسیدم. :D
چند ماه پیش گفتم برای مایکروسافت همه چیز در خدمت گیمپسه سخت افزار خریدهای نجومی همه در راستای بالابردن مشترکین گیمپسه بعد فن های ذوب در ولایت اونوری میان مسخره می کنن که مایکرو ناشر شد ما پیروز شدیم :D
ایکس باکس از کنسول رقیب کمتر فروخته هدف مایکرو هم اصلا این نبوده که حتما کنسولش بخواد به اندازه کنسول رقیب بفروشه یا رقابت در سخت افزار باشه
اگه هدف رقابت سخت افزاری بود که دیوانه نبود 70 میلیارد دلار بده واسه اکتی اصولا وقتی گیمپس روی پیسی هم در دسترسه برای کسی که پیسی مناسب داره معنی نداره کنسول ایکس باکس رو بگیره
مایکروسافت کنسول رو داده که آپشن ارزونتری از پیسی هم برای دسترسی به گیمپس وجود داشته باشه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
مایکروسافت اعلام کرده که مجموع مشترکان سرویس Xbox Game Pass و PC Game Pass حالا به 34 میلیون کاربر رسیده است. این در حالی است که تا سال گذشته، تعداد مشترکان سرویس 25 میلیون نفر گزارش شده بود.
چرا نمیگید این تعداد بخاطر اضافه شدن همون کاربران XboxLiveGold هست که حالا در غالب Gamepass Core شناخته میشن.
گیمپس افت کاربر هم داشته تازه .

IMG_20240217_003221_891.jpg

IMG_20240217_003614_719.jpg
Microsoft’s Xbox Game Pass service grows to 34 million subscribers

@Need-More-Speed

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
چند ماه پیش گفتم برای مایکروسافت همه چیز در خدمت گیمپسه سخت افزار خریدهای نجومی همه در راستای بالابردن مشترکین گیمپسه بعد فن های ذوب در ولایت اونوری میان مسخره می کنن که مایکرو ناشر شد ما پیروز شدیم :D
ایکس باکس از کنسول رقیب کمتر فروخته هدف مایکرو هم اصلا این نبوده که حتما کنسولش بخواد به اندازه کنسول رقیب بفروشه یا رقابت در سخت افزار باشه
اگه هدف رقابت سخت افزاری بود که دیوانه نبود 70 میلیارد دلار بده واسه اکتی اصولا وقتی گیمپس روی پیسی هم در دسترسه برای کسی که پیسی مناسب داره معنی نداره کنسول ایکس باکس رو بگیره
مایکروسافت کنسول رو داده که آپشن ارزونتری از پیسی هم برای دسترسی به گیمپس وجود داشته باشه

اگه هدف فروش گيم پسه اين كارايي كه شما ميفرماييد راه حلاى ملا نصرالدينى محسوب ميشه :D

• Like
Reactions: fire emblem

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
اگه هدف فروش گيم پسه اين كارايي كه شما ميفرماييد راه حلاى ملا نصرالدينى محسوب ميشه :D
منم نمی گم تو کارش موفق بوده/نبوده :D صرفا میگم برای مایکرو سخت افزار ایکس باکس یک سرویس جانبی حساب میشه کل داستان بخش گیمینگ برای مایکرو همین گیمپسه اینکه بگیم نصف پلی استیشن فروخته پس شکست خورده کارش تمومه خیلی منطقی نیست
کاتالوگ گیمپس هرقدر بزرگ تر بشه مشتری هم بیشتر میشه دیگه، همین دیابلو4 و بازی ها اکتی که بیاد می تونن بوست خوبی باشن برای گیمپس

مشکل اینه چه فن های اینور چه فن های اونور فکر می کنن مسیر خودشون 100% درسته و همه باید اونوری برن
برای من حداقل گیمپس با این همین شرایط فعلیش هم ارزشمنده خیلی از بازی های کوچیک و ناشناخته رو به واسطه همین گیمپس بازی کردم و لذت بردم که اگر گیمپس نداشتم شاید هیچوقت باهاشون آشنا میشدم
همه چیز رو سفید مطلق یا سیاه مطلق نبینید

موندن مایکرو توی این "بازی" خیلی از نبودنش مفید تره

چرا نمیگید این تعداد بخاطر اضافه شدن همون کاربران XboxLiveGold هست که حالا در غالب Gamepass Core شناخته میشن.
گیمپس افت کاربر هم داشته تازه .

View attachment 328765

View attachment 328766
Microsoft’s Xbox Game Pass service grows to 34 million subscribers

@Need-More-Speed

سونی هم همین کارو می کنه دیگه نمی کنه؟ :D بازی ها بزرگ برای پریمیوم میده
اگر اوضاع ایکس باکس اینقدر افتضاح و رو به نابودی بود هیچ وقت هیت مدیره راضی نمی شدن 70 میلیارد بدن به فیل بگن برو واسه خودت قاقا لی لی بخر :D
فیل به من و تو می تونه دروغ بگه ولی هیت مدیره بیضتینش رو میکشن :D
فراز و فرود هم همیشه تو صنعت هست مگه سونی انتظاراتشو از فروش کاهش نداد؟ باید بگیم سونی نابود شد؟
افت گیمپس هم به نظرم به خاطر ناامیدی ملت از اومدن بازی های اکتی بوده همه منتظر بودن اونا بیان

اگه هدف اینه که بگم سونی بهتر عمل کرده که نیازی به گفتن من نیست ی چیز خیلی واضحیه قبلا هم گفتم توی تاپیک خرید اکتی گفتم سونی بی رقیبه و بی رقیب بودن توی هیچ صنعتی برای مشتری مفید نیست
نمونه اش انویدیا رقیب نمیبینه کارت گرافیک هاشو هر قیمت حال کنه میفروشه

یک نکته دیگه ام دوباره بگم من فن هیچ برندی نیستم نمی دونم چرا منو مایکروفن حساب می کنید ( احتمالا بخاطر همون تاپیک اکتی هست که بارها گفتم چرا دوست دارم خرید تایید بشه)
من فن گیمم هم دارم از گیمپس استفاده می کنم هم پلی استیشن از هر دو هم لذت میبرم
خواهان نابودی و محو شدن هیچ کدوم هم از صفحه روزگار نیستم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر