گیم پد usb کامپیوتر به xbox میخوره ؟؟؟

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
اقا یکی بیاد بگه چجوری دسته pc رو به xbox وصل کنم ؟
ps3 همه دسته هارو راحت میشناسه ولی xbox که واسه خود ماکروسافته نمیشناستش :laughing:
راهی نداره ؟؟؟ نابود شدم از بس با این دسته xbox فوتبال (pes) بازی کردم . همه انگشتام درد گرفته

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بعضی از مدلها رو میشناسه ، که روشون هم نوشته با 360 کار میکنه ... :cool:

توی بازار هم گیر میاد . جای آنالوگ و دی پدش هم مثه کنترلر ps3 هست

GL

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
برا pes بازی کردن که آنالوگ بهتره که!!!!!!!
چون بازی کنا خیلی راحت تر اینور اونور میرن!!!
مگه دسته کامپیوتر به ماله سونی میخوره که شما همین طور الکی ایکس باکس رو میبری زیرسوال :mad:
بعدشم این که دیگه تاپیک زدن نداشت .

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
مگه دسته کامپیوتر به ماله سونی میخوره که شما همین طور الکی ایکس باکس رو میبری زیرسوال :mad:
بعدشم این که دیگه تاپیک زدن نداشت .
چرا انقدر خشنی :biggrin1:
سونی همرو میشناسه
حتی اونایی که 2 تا دسته با یه usb وصل میشن رو راحت میشناسه (هر 2 تاشو)
تاپیکم زدم چون گشتم جای دیگه چیزی ازش پیدا نکردم گفتم شاید باید نصب بشن یا روش خاصی داره که من نمیدونم

saeed8990

کاربر سایت
Nov 20, 2010
13
من ایکس باکس رو نبردم زیر سوال
اتفاقا میگم بهتره!!!!!!!
سلام به همه اساتيد من دسته xbox 360 رو گرفتم ولي هر بار كه به كامپيوتر وصلش ميكنم انگار نه انگار هيچي رو نميشناسه از فروشگاه next gen هم خريد كردم 37000 تومن هم بالاش دادم اگه بتونم عكساشم ميذارم ببينيد
و اينم از پشتش
اينم فكر كنم كابلش باشه

ببخشيد طولاني شد و سرتون رو هم درد اوردم اين جايي كه مشخص كردم تو عكس رو نميدونم واسه چيه اگه ميشه راهنماييم كنيد

در اخر هر برنامه اي از جمله
Xbox360_win 7 32 Eng
XBCDv107
روي ويندوز 7 و xp هم سوارش كردم هيچ خبري نشد توي ويندوز 7 يه اخطاري شبيه اين ميده

تو رو خدا كمكم كنيد واقعا احتياج دارم ميخام بدونم ممكنه اصلا نخوره به كامپيوتر يا اينكه اين مدل مخصوص كنسوله و اصلا واسه كامپيوتر نيستش
يا علي منتظرما

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام به همه اساتيد من دسته xbox 360 رو گرفتم ولي هر بار كه به كامپيوتر وصلش ميكنم انگار نه انگار هيچي رو نميشناسه از فروشگاه next gen هم خريد كردم 37000 تومن هم بالاش دادم اگه بتونم عكساشم ميذارم ببينيد
و اينم از پشتش
اينم فكر كنم كابلش باشه

ببخشيد طولاني شد و سرتون رو هم درد اوردم اين جايي كه مشخص كردم تو عكس رو نميدونم واسه چيه اگه ميشه راهنماييم كنيد

در اخر هر برنامه اي از جمله
Xbox360_win 7 32 Eng
XBCDv107
روي ويندوز 7 و xp هم سوارش كردم هيچ خبري نشد توي ويندوز 7 يه اخطاري شبيه اين ميده

تو رو خدا كمكم كنيد واقعا احتياج دارم ميخام بدونم ممكنه اصلا نخوره به كامپيوتر يا اينكه اين مدل مخصوص كنسوله و اصلا واسه كامپيوتر نيستش
يا علي منتظرما

ببین با این برنامه درست میشه :
برنامه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر