گیم پد های Wii U هم مجهز به Region lock هستند !

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
wii-u-gamepad.jpg

گیم پد های Wii U هم مجهز به Region lock هستند !

گویا بازی های Wii U تنها محصول این شرکت نیستند که به قفل منطقه ای یا همان Region lock مجهزند.
به دنبال گزارشی که NintendoEverything ارائه کرده، گیم پدهای Wii U هم قابلیت استفاده در مناطق مختلف را ندارند. بر اساس این گزارش، آنها تماس های زیادی از بلاگ های ژاپنی داشته اند که گیم پد هایی که از مناطقی غیر از ژاپن از جمله اروپا،استرالیا و آمریکای شمالی و ... خریداری شده اند بر روی کنسول های ژاپنی کار نمی کنند و احتمالا گیم پد های این کشور هم برای سایر مناطق غیر قابل استفاده می باشد.
این گیم پد ها در مدل های شماره داری که عرضه شده اند مجهز به Region lock بوده تا نینتندو اطمینان حاصل کند که کاربران هر منطقه از گیم پد های منحصر به ناحیه خودشان استفاده می کنند.
این در حالی است که حتی قفل منطقه ای برای نرم افزار ها و بازی های این کنسول هم غیر ضروری و دست و پاگیر محسوب میشود و اعمال چنین سیستمی بر روی گیم پد های این کنسول دیگر واقعا یک عمل عجیب است.
و این عمل نینتندو را هم می توان به لیست تصمیم گیری های عجیب این شرکت در مدت اخیر اضافه کرد.

منبع

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ریجن چیست ؟!
بهترین دلیل برای فروشندگان ایرانی برای افزایش قیمت...
ريجن براي دستگاه هست كه نشان دهنده ي منطقه هست مثلا ريجن ١ مي شه امريكا

---------- نوشته در 09:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 AM ارسال شده بود ----------

هیچی دیگه !! گل بود و به سبزه نیز آراسته شد !!

:d
توي خارج به حالشون زياد فرق نداره كسي كه مي ره مسافرت نمي گيره بر مي گرده خونش با پول ملت خودش مي ره مي گيره توي ايران هم كه همه ريجن ١ استفاده مي كنن

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
ريجن براي دستگاه هست كه نشان دهنده ي منطقه هست مثلا ريجن ١ مي شه امريكا

---------- نوشته در 09:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 AM ارسال شده بود ----------

توي خارج به حالشون زياد فرق نداره كسي كه مي ره مسافرت نمي گيره بر مي گرده خونش با پول ملت خودش مي ره مي گيره توي ايران هم كه همه ريجن ١ استفاده مي كنن

دکتر جان امین داره کنایه به مغازه داران میزنه خودش بهتر از من و تو میدانه ریجن چه معنی دارد

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
چقدر احمقانه! این نینتندو مغز خر نوش جان کردن؟؟ دیگه دسته ریجن میخواد چیکار آخه؟
اول اين كه فعلا كسي نياز به دسته اضافه نداره
در امريكا و اروپا
بعدش هم براي خودشون مضكلي به وجود نمياره
كسي هم نمي ره مسافرت دسته بخره
توي ايران هم ريجن ١ ميارن

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یک توضیح بدم این رجین لاک مخصوص ژاپن هست یعنی اگر کنسول رو از ژاپن خریداری کنید کدی که بر روی گیم پد کنسول هست روی دستگاه اروپایی کار نمی کنه و نمیشه از گیم پد استفاده کرد این عمل برای ژاپن صدق می کنه بعد کی از ژاپن جنس میاره؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چه ربطي داره به خز بودن اخه به حال شما ها كه فرقي نداره چون شما هرگز نمي خريدش
محدودیت چیزیه که همه ماها ازش بدمون میاد، چیزی که کمپانی هائی مثلا پل و نینتندو میزارن روی دستگاهاشون و یه عده رو خر میکنن که بخرنشون.
یعنی چی ریجن لاک؟ یه دوره طولانی همه مایکروسافت رو به خاطر ریجن لاک سرزنش میکردن بعد الان این شرکت اومده برای دسته اش هم ریجن لاک گذاشته دیگه از این مسخره تر؟
یعنی چی چه مشکلی پیش میاد من از اروپا دسته بخرم برم وصل کنم به کنسول ژاپنیم؟ اومدیم من هفته دیگه بلند شدم رفتم ژاپن یه سال اونجا بودم یه از اینا خریدم بعد بلند شدم رفتم اروپا دستم شیکست باید چیکار کنم؟ برگردم ژاپن یه دسته بگیرم یا کنسول نو بگیرم کلا؟ :|؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر