گیم نت هایی که CoD4 و Quake 3 بازی میکنن.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
والا سرورش هم قاچاقی ران میکنیم، بعید میدونم توی گیم نت ها باشه چون ارشاد معمولا گیرش رو این جور چیزا زیاده.
من نشنیدم به بازیه تو گیم نت گیر بدم :confused:
البته خب حرفت حقه ولی اینا که چیزی حالیشون نیست :biggrin1:
می گی این یه Modـه CSـه اونا هم می گن چه جالبه :biggrin1:
بابا من دارم میرم گیم نت CoD میزنم :D
مدرک میخوای؟
برو از همین ارسلان بپرس...همون گیم نتی که نزدیک اسکان ـه...
کلا کی به قانون اهمیت میده LoL :D

یه گیمنتم هست دور و ورا پایتخت که 90% ِ مواقع دارن COD4 میزنن و شلوغ هم هست...ولی مشکلش اینه فقط که Normal Mode بازی میکنن.
کجاس این گیم نت ؟؟
یکی هم شیدم تو دانشگاه می گفت...
ولی همش می گه نزدیکه پایتخت نزدیکه پایتخت...
چون یارو خالی زیاد می بنده گفتم شاید... :biggrin1:
آدرس بدین منم بیام خو :biggrin1:

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
از پایتخت که به سمت میرداماد بری (پیاده) .. بعد از اون موزه ـه ..تقریبا نزدیکای همون پل..یه مجتمع تجاری هست به اسم "بازار بزرگ میرداماد"...که تقریبا کنار "فست فود ســالی" هستش..واردش که شدی مستقیم میری همون راهرو رو تا سمت راستت یه گیمنت به اسم "گیمنت باران" میبینی..بالاشم کافی نت داره..حالا همون راهرو هم اگه ادامه بدی سمت چپ یه کلوپ PS3 هم هست اگه بخواین:biggrin1: اینم شماره ی گیمنت: 88674601-88786627
البته یه چیزیم بگم که mouse و mousepad های نسبتا داغونی داره..اون دفعه با aerelm رفته بودیم اونجا بدبخت دهنش سرویس شده بود:biggrin1: ولی خوب قابل تحمله..

o_O

8->

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
از پایتخت که به سمت میرداماد بری (پیاده) .. بعد از اون موزه ـه ..تقریبا نزدیکای همون پل..یه مجتمع تجاری هست به اسم "بازار بزرگ میرداماد"...که تقریبا کنار "فست فود ســالی" هستش..واردش که شدی مستقیم میری همون راهرو رو تا سمت راستت یه گیمنت به اسم "گیمنت باران" میبینی..بالاشم کافی نت داره..حالا همون راهرو هم اگه ادامه بدی سمت چپ یه کلوپ PS3 هم هست اگه بخواین:biggrin1: اینم شماره ی گیمنت: 88674601-88786627
البته یه چیزیم بگم که mouse و mousepad های نسبتا داغونی داره..اون دفعه با aerelm رفته بودیم اونجا بدبخت دهنش سرویس شده بود:biggrin1: ولی خوب قابل تحمله..
فهمیدم کجا رو می گی...
اینقدر پاساژه تو در توییه که نگو :biggrin1:
از از اون Converse ـه تهش تا حالا 5-6 تا AllStar خریدم ، طرح جدیده ی Dark Side of The Moon رو هم آورده... خواستید بخرید :biggrin1:
خو Mouse و Keyboard می بریم :biggrin1:
قرار بزارید منم بیام ;)

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
etefaghan ye game net toye meydone vanak-khiyabon berezil-roberoye daneshgah shamsi por hast
ma ba bache ha har vaght hal konim mirim cod 4 bazi mikonim
ama cod baz ziyad nadare

rasti mage be in bazi toye game net gir midan?!?! ma ke nadidim gir bedan
bache ha sharmande alan nemitonam farsi type konam.va gar na mariz nistam englisi benevisam

samotras

کاربر سایت
Jul 20, 2008
47
نام
shahriar
به به

کی Quake میزنه من پایه ام هزار تا دلم برا Tourny4 لک زده هر کسی پایه هست بهم بی م بده یه قرار بزاریم

یه دست Rail بارون شم :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر