گیم تگ های بچه های pes 2011

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
برو بچ مخلصیم
از اونجا که تاپیک مخصوص قرار های بازی pes 2011 در live به خاطر یه سری جنجال دو تا از بچه ها قفل شد گفتم اینجا یه تاپیک دبش بزنم که با هم رفیق بشیم بیایم لایو و بتر کونیم فقط لطفا اسپم ندید چطوری بازی میشه کرد باید ابدیت کنم و از این حرف ها سولات رو اموزشها رو ببرید جای مربوطه مطرح کنید و خواهش میکنم کسانی که پایه این بازی هستند گیم تگ بزارن نه اینکه طرف یه بار تو عمرش انلاین شده بگذریم داداشهای گلم گیم تگتون رو بزارین تا add کنیم نمونه اول هم با اجازه خود بنده می زارم در پست بعدی
به امید لحظاتی خوش در لایو راستی اینم بگم که بعد از اینکه گیم تگ ها تکمیل شد میایم اینجا و از نتیجه بازیها میگیم و کرکری می خونیم :))

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
داداش منم پایست
گیمرتگ:
l7bhgxesizi4hj7ewki1.jpg

اگه از این آپدیت جون سالم به در ببریم در خدمتیم :D

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام.وقتی میخوام pes 11 رو آنلاین بازی کنم اجازه وصل شدن بهم نمیده مینویسه (قادر نیست به سرور وصل بشه لطفا بعدا دوباره امتحان کنید)مشکل از سروره یا اینترنت من مشکل داره؟البته سرعت اینترنتم 256ه

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
گیمر تگ منم :hunterfarshid
همین الان رفتم تو لایو ولی نتونستم توی پارتی که kingmammad110 بود جوین بشم .علتش چیه خواهشا جواب بدید.

gossipboy98

کاربر سایت
Jun 16, 2011
19
ببین کنسول من status code میده نمیتونم برم live تا درست به تو بگم چیکار کنی ولی اینو میدونم update مایکروسافت مشکل داره حالا من از بچه هایی که رفتن live میپرسم خبرت میکنم

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
ببین کنسول من status code میده نمیتونم برم live تا درست به تو بگم چیکار کنی ولی اینو میدونم update مایکروسافت مشکل داره حالا من از بچه هایی که رفتن live میپرسم خبرت میکنم

دمت كرم درضمن port forwarding‏ و dmz‏ رو هم انجام دادم ولي بازم وصل نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر