گیمپلی بازی Lost in Random نمایش داده شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
در رویداد EA Play Live اخیر موفق شدیم تا اولین گیمپلی عنوان جدید خالقان Fe، یعنی بازی Lost in Random را تماشا کنیم. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Lost in Random

عنوان Lost in Random شما در نقش دختر کوچکی به‌نام Even قرار می‌دهد که توسط یک ملکه شیطانی از خواهر خود Odd جدا شده است؛ بنابراین «ایون» راهی یک ماجراجویی شده تا مجددا با خواهد خود متحد شود. بازی یک اکشن RPG محسوب می‌شود که المان‌های ادونچر نیز در آن به چشم می‌آیند. در کنار مبارزات با دشمنان، در طول بازی با NPCهای عجیب و غریبی مواجه خواهید شد که در هنگام مقابله با آن‌ها امکان انتخاب دیالوگ را خواهید داشت.

ایون در سفر خود همراهی به‌نام «دایسی» دارد که او را در بر روی پشت خود حمل می‌کند. با گردش در محیط بازی و پیدا کردن سکه، می‌توانید کارت‌های جدیدی را برای خود و دایسی خریداری کنید که ضربات و قابلیت‌های جدیدی مانند توقف زمان و به‌وجود آوردن شیلد را به شما اضافه خواهد کرد. همچنین گفته شده جهان بازی از 6 قملروی مختلف تشکیل شده است.

بازی Lost in Random در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر می‌شود.​

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
عااااالی، این خود آلیس هست، فقط EA که قرار بود اینو بسازه زیر بال و پر آلیس اسایلوم رو می‌گرفت، حیف مک‌گی که این همه وقته دهن خودش رو سرویس کرده اسایلوم رو بسازه، آخر هم معلوم نیست چی میشه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
عااااالی، این خود آلیس هست، فقط EA که قرار بود اینو بسازه زیر بال و پر آلیس اسایلوم رو می‌گرفت، حیف مک‌گی که این همه وقته دهن خودش رو سرویس کرده اسایلوم رو بسازه، آخر هم معلوم نیست چی میشه.
mcgee.PNG

یکی از جاهایی که هیچوقت از ثبت نام ایمیلم پشیمون نشدم بلاگ ایشونه.. فکر کنم اصلا لینک ثبت نام رو خودت گذاشته بودی..
با این حال تو یکی دو سال اخیر زیاد اپدیت نکرده یا حداقل چیز زیادی شیر نکرده.. تو پتریون باز یه خبرایی هست، ولی اره واقعا معلوم نیست کی به سرانجام برسه..
واقعا حیفه.. من همین پارسال یه دور دیگه مدنس ریترنز رو بازی کردم.. اگه بدونی برای بار چندم و بعد از 7 8 سال چقدر بهم حال داد.. به امید اینکه بازی سرنوشت خوبی داشته باشه.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یوتوبش رو دنبال کن مدام پروسه ساخت بازی رو نشون می ده.
Madness Returns یکی از بهترین بازی هایی بود که من تاحالا بازی کردم.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
View attachment 218201

یکی از جاهایی که هیچوقت از ثبت نام ایمیلم پشیمون نشدم بلاگ ایشونه.. فکر کنم اصلا لینک ثبت نام رو خودت گذاشته بودی..
با این حال تو یکی دو سال اخیر زیاد اپدیت نکرده یا حداقل چیز زیادی شیر نکرده.. تو پتریون باز یه خبرایی هست، ولی اره واقعا معلوم نیست کی به سرانجام برسه..
واقعا حیفه.. من همین پارسال یه دور دیگه مدنس ریترنز رو بازی کردم.. اگه بدونی برای بار چندم و بعد از 7 8 سال چقدر بهم حال داد.. به امید اینکه بازی سرنوشت خوبی داشته باشه.
آره دو سه سال پیش بود لینکش رو گذاشتم، اولش هم خیلی فعال بودن و هر هفته یه خبری میشد ولی الان اوضاعشون مثل اوایل نیست، هرازگاهی یه آپدیت الکی می‌کنن و یه چیزی میگن ولی به شخصه خیلی امید ندارم دیگه!

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
عروس مرده ها رو ریختن داخل عالیس ها یکمم cee-lo زدن تنگش..ولی قشنگه من گیم پلیش رو دیدم..یه تخفیف اندکی بخوره بعده ها بشه خرید..

• Like
Reactions: Ludens

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر