گیفت بازی با انتخاب خودتان (2)

من حال خوبی نداشتم و متاسفانه توی کیفیت قرعه کشی تاثیر گذاشت. ولی خب بالاخره قرعه کشی انجام شد. ویدیوهاش رو هم توی یه پست دیگه میزارم که شک و مشکلی نباشه. جا داره از @ArefTheGreat عزیز تشکر کنم که من رو همیاری کرد. واقعا ممنون برادر.

برنده ها به ترتیب:

RD2 - @irainianA - 12

Cocoon - @PsychoX - 16

Final Fantasy XV royal edition - @ChampionOfLight - 38

The Forgotten City (PC) Steam - @Z-fan - 11

Warhammer: Vermintide 2 - @Astroomiin - 56

Ascent - @.:AC MilaN:. - 4

Mad max - @erfan zero - 48

-----------------------------------------------------------------
برای کسانی که حال ندارن ویدیو ها رو ببینن. قرار بود دو تا ویدیو گرفته بشه، یکیش برای دو برنده اصلی، و یکی هم برای استیم سی دی کی ها. ولی خب به نظر میاد که یکی از برنده ها با اکانت دومش هم اومده و پست گذاشته که خب اصلا درست نیست. تمام هدف من از ایجاد این تاپیک اینه که دوستان عزیز به اون بازی که دوس دارن برسن و یه لبخند کوچیک براشون به ارمغان بیاد. خیچوقت یادم نمیره که وقتی توی ایران بودم، برای یه بازی دو دلاری (Dying light 1) داشتم فکر میکردم و حساب کتاب میکردم. دوس ندارم کسی مثل اون موقع پوریا باشه و دارم تلاشم رو هم میکنم. ولی خب وقتی این حرکت رو دیدم، خیلی دلسرد شدم و دیگه نمیدونم که این روند رو ادامه بدم یا نه. قرار نیست با درست کردن چند اکانت حق کسانی که فقط یه اکانت دارن خورده بشه. ولی چون نمیتونستم با قطعیت بگم که مولتی اکانت هست پس برای همین یه برنده ی سومی هم در نظر گرفتم و ویدیوش رو گرفتم. متاسفانه صدای موزیک بالاست و صدایم خوب نمیاد. پوزش میخوام.

در کل خیلی قرعه کشی خوبی از آب در نیومد، چه توی اون ویدیوی سوم با موزیک بالا و خب صد البته شایعه مولتی اکانت بودن. دم همگی گرم، خیلی دوستون دارم.

آخرین ویرایش:
ویدیوی اول برای شرکت کننده اول و دوم:

View attachment WInner 1&2.mp4

ویدیوی دوم برای برنده ی سوم: (صدای موزیک بالاست و متوجه نمیشید، فقط برای نشون دادن برنده گذاشتم)

View attachment Winner 3.mp4

ویدیوی آخر برای سی دی کی های بازی های استیم که توش توضیحاتم رو در مورد مشکل بوجود اومده گفتم. خیلی هم مهمه.

در کل به خاطر مسائلی که پیش اومده واقعا دلسرد شدم و ادامه روند این تاپیک مقدور نیست. حداقل تا زمانی که بتونم یه روش برای کنترل کردنش پیدا کنم. بازم ممنون از همگی. خیلی مخلصیم.

آخرین ویرایش:
به خاطر مشکلات ریجن و نحوه ی پرداخت و پلتفرم های مختلفی که برندگان عزیز داشتن، چندین ساعت طول کشید ولی بالاخره تموم شد و تمامی دوستان به بازی هاشون رسیدن. واقعیتش خیلی اذیت شدم ولی همینکه خوشحال شدین برام کافی بود. دم همگیتون گرم. عزیزید.

آخرین ویرایش:
بابا چرا تموم میشه همتون میرید :دی
تو ریست ارا یکی گیفت میده همه اونایی که میباختن هم تشکر می کردن چه برسه برنده ها :دی

برادر دستت درد نکنه در کل :x
واقعا ناامید شدم از این که ملت برای یه Giveaway ساده تصمیم میگیرن اکانت دوم رو کنن و...
واقعا ارزش نداره

امیدوارم حالا خودت اگه ادامه ندادی بقیه دوستان این سنت نیک رو ادامه بدن

منم خواستم از Poormaz تشکر کنم بابات پشتکار و اینکه این حرکت قشنگ رو شروع کرد. واقعا سخاوتمندانه هست و دستشون درد نکنه.
همون طور که آقا Poormaz هم اشاره کرد، حس دلسرد کننده ای هست که فردی بخواد با داشتن چند اکانت شانس برنده شدن خودش رو بالاتر ببره. تقلب کردن به طور کلی کار درستی نیست و اصلا سر چیز به این کوچیکی ارزشش رو نداره. به نظرم خیلی هم راحت نیست قرار دادن فیلتری که از این مسئله جلوگیری کنه و اصل باید بر راستی و درستی افراد شرکت کننده باشه.
امیدوارم این مسیر بازم ادامه پیدا کنه و من هم خوشحال میشم در آینده هم بتونم حداقل تو بخش هزینه ها کمک کنم. مهم نیت شما هست، حالا یک فرد فکر کرده خیلی زرنگه ممکنه با تقلب برنده بشه، ولی امیدوارم این افراد دلیل انتهای این مسیر نباشند.

آخرین ویرایش:
منم خواستم از Poormaz تشکر کنم بابات پشتکار و اینکه این حرکت قشنگ رو شروع کرد. واقعا سخاوتمندانه هست و دستشون درد نکنه.
همون طور که آقا Poormaz هم اشاره کرد، حس دلسرد کننده ای هست که فردی بخواد با داشتن چند اکانت شانس برنده شدن خودش رو بالاتر ببره. تقلب کردن به طور کلی کار درستی نیست و اصلا سر چیز به این کوچیکی ارزشش رو نداره. به نظرم خیلی هم راحت نیست قرار دادن فیلتری که از این مسئله جلوگیری کنه و اصل باید بر راستی و درستی افراد شرکت کننده باشه.
امیدوارم این مسیر بازم ادامه پیدا کنه و من هم خوشحال میشم در آینده هم بتونم حداقل تو بخش هزینه ها کمک کنم. مهم نیت شما هست، حالا یک فرد فکر کرده خیلی زرنگه ممکنه با تقلب برنده بشه، ولی امیدوارم این افراد دلیل انتهای این مسیر نباشه.
ممنون عارف عزیز، منم از کمکت هم خیلی ممنونم. واقعا زحمت کشیدی.

بابا چرا تموم میشه همتون میرید :دی
تو ریست ارا یکی گیفت میده همه اونایی که میباختن هم تشکر می کردن چه برسه برنده ها :دی

برادر دستت درد نکنه در کل :x
واقعا ناامید شدم از این که ملت برای یه Giveaway ساده تصمیم میگیرن اکانت دوم رو کنن و...
واقعا ارزش نداره

امیدوارم حالا خودت اگه ادامه ندادی بقیه دوستان این سنت نیک رو ادامه بدن
من در هیچ زمینه ای کاربر های Resetera رو الگو قرار نمیدم و نخواهم داد :دی

ویدیوی اول برای شرکت کننده اول و دوم:

View attachment 344339

ویدیوی دوم برای برنده ی سوم: (صدای موزیک بالاست و متوجه نمیشید، فقط برای نشون دادن برنده گذاشتم)

View attachment 344337

ویدیوی آخر برای سی دی کی های بازی های استیم که توش توضیحاتم رو در مورد مشکل بوجود اومده گفتم. خیلی هم مهمه.

در کل به خاطر مسائلی که پیش اومده واقعا دلسرد شدم و ادامه روند این تاپیک مقدور نیست. حداقل تا زمانی که بتونم یه روش برای کنترل کردنش پیدا کنم. بازم ممنون از همگی. خیلی مخلصیم.
بنظرم مدیریت بتونه کمک کنه راجب تشخیص مولتی اکانت بودن ؟
یا اینکه بشه با مبنای تاریخ عضویت یا فعالیت تشخیص داد و فیلتر کرد مولتی اکانت ها رو ؟

اما به هرصورت خسته نباشید،مهم ذات عمله که بسیار زیباست
فارق از اینکه این حرکت ادامه پیدا کنه یا نه ، خواستم بگم جدا سپاس گذارم ، این نوع حرکت در جامعه گیمیری ایران کم نظیر بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or