گیر کردن gta v روی loading story PS3

rasamer

کاربر سایت
Oct 13, 2014
13
سلام
من روی ps3 بازی gta v روی نصب کردم و چند بار هم بازی کردم ولی بعد از یه مدت روی تصاویر اول بازی گیر میکنه و لود نمیشه!
لطفا کمک کنید.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
علیک سلام دوست عزیز
اسم ایرادی که شما داری Frozen Loading forever gta هست بیشتر روی دستگاه های کپی اینجوری میشه ولی اورجینال هم داشتم که این مشکل رو داشته، دلایل مختلفی داره من جمله خاموش نکردن صحیح و فرگمنت داشتن هارد

راه حل کار شما این هست که از طریق Safe mode یک بار دیتابیس رو Rebuild کنید.
دستگاه رو خاموش میکنید، دکمه پاور رو نگه میدارید تا دو تا بوق بزنه و بعد ول میکنید
بعد از باز شدن منوی ریکاوری گزینه های restore the file system و rebuild the database رو انتخاب کنید.
بعد از اتمام اگر همچنان مشکل داشتید دیتای نصبی بازی رو به همراه سیو پروفایل تنظیمات (نه سیو خودتون فقط سیو تنظیمات که فایلش جدا هست) پاک کنید و مراحل بالا رو دوباره انجام بدید.
بعد از اتمام اجازه بدید دوباره بازی دیتای نصبی خودش رو نصب کنه.

اگر همچنان موفق نبودید همین نوشته رو نقل قول کنید تا راه حل آخر آخر رو هم بگم.

mamad_00

عضو جدید
Mar 7, 2023
1
علیک سلام دوست عزیز
اسم ایرادی که شما داری Frozen Loading forever gta هست بیشتر روی دستگاه های کپی اینجوری میشه ولی اورجینال هم داشتم که این مشکل رو داشته، دلایل مختلفی داره من جمله خاموش نکردن صحیح و فرگمنت داشتن هارد

راه حل کار شما این هست که از طریق Safe mode یک بار دیتابیس رو Rebuild کنید.
دستگاه رو خاموش میکنید، دکمه پاور رو نگه میدارید تا دو تا بوق بزنه و بعد ول میکنید
بعد از باز شدن منوی ریکاوری گزینه های restore the file system و rebuild the database رو انتخاب کنید.
بعد از اتمام اگر همچنان مشکل داشتید دیتای نصبی بازی رو به همراه سیو پروفایل تنظیمات (نه سیو خودتون فقط سیو تنظیمات که فایلش جدا هست) پاک کنید و مراحل بالا رو دوباره انجام بدید.
بعد از اتمام اجازه بدید دوباره بازی دیتای نصبی خودش رو نصب کنه.

اگر همچنان موفق نبودید همین نوشته رو نقل قول کنید تا راه حل آخر آخر رو هم بگم.
سلام میگن بخاطر اینکه کپی خور هستش و برنامه HEN رو داره نمیاره بالا این حرف درسته ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام میگن بخاطر اینکه کپی خور هستش و برنامه HEN رو داره نمیاره بالا این حرف درسته ؟
من خودم رو hen بازی رو ریختم و کار کرد البته اولش صفحه سیاه میومد و فریز میکرد رفتم سرچ کردم فهمیدم باید چند تا کار کرد اونا رو انجام دادم و درست شد البته زیاد وقت نکردم بازیش کنم ولی تا اونجایی که من بازی کردم که ایرادی ندیدم

Fazel11

عضو جدید
Jul 14, 2023
1
ببینین من restore the file system کردم الان هرچی ps3 رو روشن میکنم میگه باید ۱۰۰ درصد بشه کامل که میشه خاموش میشه و دوباره روشن میشه دوباره میگه باید restore the file system بشه دوباره که ۱۰۰درصد کامل میشه دوباره همون اتفاق قبلی میافته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر