گوگل کاربران ایرانی را شناسایی و تحریم می‌کند؛

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
متاسفانه گفته می‌شود که گوگل در اقدامی جدید، به دنبال شناسایی تمام آی‌پی‌های ایرانی و مسدود کردن آن‌ها می‌باشد. سوال پیش میاد که ایا ممکن است در اینده سرویس هایی مثل استورpsn هم فیلتر بشوند ؟امیدوارم این طور نباشه خود گوگل فیلتر شدنش کم چیزی نیست

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
عجب! اصلا خبر نداشتم این کار رو انجام دارن میدن، اتفاقا دیروز من اومدم اکانت جیمیل بسازم سه بار بعد از ساختن بن آی پی شد روی نت ایرانسل و کلا وارد جیمیل نمیشد! اولین بار بود که تو عمرم همچین چیزی رو میدیدم :|
بعد با یه سرویس دیگه تست کردم اکانت بدون مشکل ساخته شد، با VPN هم که کلا شماره موبایل میخواست زمان ساخت اکانت.

فقط گوگل مونده بود ما رو تحریم کنه... چه قدر بدبخت شدیم خدایی :D
داداش برا منم پیش اومده و خیلیا مشکل خیلیا هسته

• Like
Reactions: mobile1199

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
یکی نیست به دولت بیشعور آمریکا که دم به دقیقه میگه ما مشکلی با مردم ایران نداریم و دوستشون هستیم بگه الان دقیقا دسترسی IP های ایرانی به خیلی از سرویس های که همگی جنبه سرگرمی دارن و مردم عادی ازش استفاده میکنن چه خطری داره که محدود شده؟
مثلا دولت ایران قراره از طریق سرویس های مایکروسافت و انویدیا و اپل و ... به صورت زیرزمینی نفت بفروشه یا تحریم دور بزنه؟!
عملا فشار تمام تحریم هاشون دایورت شد روی ما مردم
من خودم بارها با ساپورت این سرویس ها صحبت کردم میگن دستور دولت آمریکاست و اینا ناچار به اجراش هستن

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان بحث سیاسی نکنید لطفا خواهشا خواهشمندم با منطق و تربیت برید جلو ممنون از شما دوستان گرامی

آخرین ویرایش:

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
این قضیه رو یه سری مطبوعات گنده کردن... یه مقدار کمی درآمد یوتبر ها تغییر کرده که مقدارش اینقدر کمه که ارزش بحث کردن نداره. این به خاطر بهتر نشون دادن تبلیغاته و اگر فیلتر شکنه خوب داشته باشین قطعا مشکلتون حل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر