گوگل مرورگر جدید خود Chrome را به صورت Beta برای دانلود قرار داد

asheghangta

کاربر سایت
سلام دقایقی پیش (واقعا راست میگم از نوشتن این پست8 دقیقه پیش )گوگل مرورگر خود Chrome را برای دانلود به صورت بتا بر روی صفحه ی اصلی سایت خود قرار داد.جالب اینجاست که وقتی بر روی گزینه ی دانلود کلیک می کنید پیغام NOT FOUND از سوی سایت گوگل می آید:laughing:
با این گام یک حریف تازه نفس که حرف های زیادی برای گفتن دارد وارد مبارزه با FireFox..Internet Explorer..Operaو...شد.

برای دانلود و اطلاعات بیشتر به سایت گوگل بروید.

http://www.google.com

عکس هایی از محیط نرم افزار:

google-chrome-screenshot.jpg

و
google-chrome-browser.jpg

و
google-chrome-browser-beta.jpg

و
google-chrome-browser-screenshots.jpg

چیز خیلی ردیفیه...
من الان با Chrome اومدم.
پیشنهاد می کنم تستش کنید.کسی هم مشکل با دانلود کردنش داشت از گوگل به من پیغام خصوصی بده تا فایلش رو ضمیمه کنم...

با عرض سلام
میشه بفرمایید این مرور گر چه ویژگی متمایزکننده ای نسبت به Firefox داره؟(به غیر از ظاهر متفاوتش)
در ضمن میشه فهمید این فایلی رو که بعد از گرفتن اون فایلی که آقا پدرام گذاشتن دانلود می کنه کجا می ذاره؟یعنی اگه بخایم رو یه کامپیوتر دیگه نصب کنیم باید تمام مراحل رو از اول انجام بدیم؟

برای نصبش نیاز به VPN داری...
این مشکل رو همه دارن.من برای احسان مشکل رو حل کردم.
خواستی تو یاهو PM بده.
پدرام VPN داشتم که دیگه از همون link خود google میگرفتم مینصبیدم حالشو میبردم :دی

کلا مرورگری نیست که بدتر از IE باشه:دی
من تستش کردم سرعتش خوبه و یه قابلیت جالبش سیو کردن صفحات در داخل خودش هست و وقتی دوباره باز کنی دیگه لود نمیکنه(مثل اپرا ولی این اپرا بعضی از سایت ها رو شروع به لود مجدد میکنه که این Chrome در این زمینه بهتره)

خیلی سخته که بتونه با FF رقابت کنه به نظرتون کاره درستی بود که با این همه رقیب گوگل Chrome رو عرضه کنه.حداقل باید به پتانسیل کاره خودش اطمینان داشته باشه.

اینکه یه شرکت بزرگی مثل گوگل پشتشه مطمئن باش از این به بعد بیشتر در مورد میشنوی!
و مهم تر از همه اپن سورس بودنشه که جای مانور زیادی واسش گزاشته(مثل فایرفاکس)
به نظر من که میتونه مرورگر موفقی باشه ولی باید صبر کرد تا ورژن های بعدیش بیاد...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or