گوش دادن موسیقی در xbox

• Thread starter Thread starter eamir
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

eamir

کاربر سایت
من دیدم که در بخش xbox صحبتی درباره آهنگ و فیلم و... در xbox نشده.
حالا من اگر بخواهم آهنگ روی XBOX360 بریزم باید چه کار کنم؟

آخرین ویرایش:
يكم صحبت شده، اگه يكم جستجو كنين، مثلا اين پست رو ببينين، باز چيزي بود بپرسين.
اینجا فقط یک پست بود اما بازی سنتر و انجمن xbox نیاز به یک تاپیک دراینباره و سوالات و اشکالات دارد.لطفا توضیحات خود را در این تاپیک بنویسید( چون اون تاپیک برای راهنمایی درباره خرید xbox است )

رامین جان خودم یک چیزایی شنیده بودم اما از یکی از اسطوره ها:biggrin1:تقاضا می کنم به طور دقیق فرمت ها و راه های پیش رو را توضیح بده.

تا اونجایی که من میدونم فقط میشه Audio CD ریپ کرد روی هارد و بخشش کرد غیر اون باید مموری بزنی به USB و فایلی که روش ریختیو پخش کنی ... من خودم از این 2روش استفاده میکنم .

فایلایی هم که ریپ شدن حجمشون مشخص نیست ! جدا هم نمیتونی حذفشون کنی یعنی کلی حدف میشه ;)

در مورد فایلهای ویدئویی هم از فرمت های WMV پشتیبانی می کنه که با یه آپدیت ساده قادر به پخش فایلهای( AVI(divX و MOV نیز میشه.

يه سوال بزرگ
راهي هست كه بشه وقتي داري بازي مي كني آهنگ هم گوش بدي؟؟؟
(يه چيزي تو مايه هاي PSP كه با يه برنامه ميشه اين كارو كد)
همچين هم بزرگ نبود... :-"
دو روش داره:
1- آهنگ هايي كه روي هارد ريختي يا به وسيله ي usb وصل كردي رو مي بري تو play list و ميگذاري بخونه بعد بازي رو اجرا مي كني.
2- در هنگام بازي كردن دكمه ي وسط كنترلر (اسمش چي بود؟ :biggrin1:) رو فشار مي دي يه صفحه باز ميشه.. از اونجا مي توني آهنگ هارو play كني ;)

كيفيت موسيقي تو ايكس باكس فرقي ميكنه؟

نه آرمین جان کیفیت فرق نمی کنه آخه حکم یه پلیر داره دیگه ،
اگه از مدل الیت استفاده میکنی ، از کابل HDMI واسه خروجی تصویر استفاده کن و از کابل Component واسه خروجی صدا که وصلش کنی به Home Theater

اونوقته که به روان پاک بیل گیتس صلوات میفرستی :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or