گوشی مدل SAMSUNG GALAXY Note در حد آکبند

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
Rating - 0%
0   0   0
مدل گوشی :

SAMSUNG GALAXY Note

وضعیت ظاهری :

بسیار بسیار تمیز. کارکرد حدود 40 روز.

گارانتی:

ندارد

توضیحات تکمیلی:

این گوشی made by samsung هستش. از روز اولی هم که خریده شده یک قاب NiLLKiN اصل هم براش خریده شده که توی عکس ها کامل مشخصه. هنوز پلاستیکی که روی دوربین و دکمه Home گوشی هست کنده نشده. رام 2.3.6 خاورمیانه روش هست و فارسی هم دارد بعلاوه اینکه گوشی روت هم شده.

قیمت پایه/ثابت :
من همدان هستم امروز اینجا 1450 بود قیمت گوشی بنابرین احتمالا تهران حدود 1300 خواهد بود. من قیمت پایه رو 1 میلیون قرار میدم برای گوشی + قاب + پول پست پیشتاز یا تیپاکس.

شرایط فروش و تحویل کالا:

دوستانی که همدان هستند میتونن حضوری تحویل بگیرن و برای بقیه شهرها هم یا تیپاکس یا پست پیشتاز.
البته احتمالا یکی دو هفته دیگه هم میام تهران چند روزی. بنابرین تو محدوده کاریم میتونم تهران هم قرار بزارم

نکته : miladali نام کاربریم تو persiantools هستش. چون تاپیکش رو اونجا هم زده بودم

Attachments

• IMAG0094.jpg
    IMAG0094.jpg
    96.1 KB · مشاهده: 63
  • IMAG0095.jpg
    IMAG0095.jpg
    129.4 KB · مشاهده: 116
  • IMAG0096.jpg
    IMAG0096.jpg
    84.8 KB · مشاهده: 63

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
Rating - 100%
5   0   0
ببخشید عزیز دلیل فروش رو میتونم بپرسم ؟ چون دوستم میخواد نوت بگیره ببینم اگه جالب نیست خوب نگیره ...
در ضمن UP o:-)

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
Rating - 0%
0   0   0
ببخشید عزیز دلیل فروش رو میتونم بپرسم ؟ چون دوستم میخواد نوت بگیره ببینم اگه جالب نیست خوب نگیره ...
در ضمن UP o:-)

نه اتفاقا گوشی خیلی خیلی خوبیه.
من متاسفانه به یه مشکل مالی برخوردم که مجبورم چند تا از وسایلم رو بفروشم برای حلش

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
Rating - 100%
2   0   0
عزیز با s2 تعویض میکنی ؟ سر هم میدم
داداش حالت خوبه؟ اس 2 رو میخوای بدی نوت بگیری؟ من خودم اس 2 دارم دلیل خواستی بگو بگم چرا اگه واسه اندازش میخوای بگیر در غیر اینصورت اس 2 خداس

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
Rating - 0%
0   0   0
عزیز با s2 تعویض میکنی ؟ سر هم میدم
داداش حالت خوبه؟ اس 2 رو میخوای بدی نوت بگیری؟ من خودم اس 2 دارم دلیل خواستی بگو بگم چرا اگه واسه اندازش میخوای بگیر در غیر اینصورت اس 2 خداس
اره دادا کانفیگ که یکیه تقریبا به جز صفحه نوت که 2تا ساب پیکسل داره و اس 2 سه تا فقط واسه اندازش چون واسه وبگردی اینا میخوام هر چه بزرگتر بهتر;)

{GEARS OF WAR}

کاربر سایت
Apr 17, 2011
74
نام
امیرعلی
Rating - 0%
0   0   0
از لحاظ سخت افزاری و هم از لحاظ اندازه صفحه نمایش خوب معلومه گالکسی نوت بهتر از اس 2 هست . الان فکر کنم قوی ترین موبایل موجود همین نوت باشه .

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
Rating - 0%
0   0   0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر