گوشی‌ها و تبلتهای جدید نوکیا با سیستم عامل اندروید نوقا

Space Bandit

کاربر سایت
Aug 18, 2016
129
نام
امیر پارسا
کمپانی فنلاندی نوکیا که طی سالهای اخیر به شدت از رقبای خود در زمینه‌ی تولید اسمارت فون عقب افتاده بود، سعی دارد تا با معرفی چند مدل جدید از گوشیها و تبلت‌های خود در سه ماهه پایانی سال 2016، بار دیگر به پا به عرصه‌ی رقابت بگذارد.

خبر بسیار خوب برای هوادارن برند نوکیا این است که این کمپانی سرانجام قصد دارد تا از سیستم عامل محبوب اندروید در محصولات جدید خود استفاده کند. تا پیش از این به دلیل قراردادی که نوکیا با مایکروسافت امضا کرده بود، موظف بود تا از سیستم عاملWindows Phone در اسمارت فون‌های خود استفاده کند. اما طبق اخبار منتشر شده گوشیها و تبلت‌های جدید نوکیا همگی از اندروید 7 یعنی نوقا استفاده خواهند کرد.

طبق شایعات منتشر شده، دو اسمارت فون جدید نوکیا مجهز به صفحه نمایش 5.2 و 5.5 اینچی بوده و همچنین از Snapdragon 820، رزولوشن QHD و دوربین 22.6 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. باید دید با توجه به تجربه بسیار پائین نوکیا در زمینه تولید اسمارت فونهای با سیستم عامل اندروید، این شرکت تا چه حد میتواند در مقابل بزرگانی مثل سامسونگ، HTC یا سونی رقابت کند.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
واقعا نوكيا حيف شد !! تو کیفیت ساخت هیچ شرکتی به گرد پاش هم نمیرسه
من نوکیا ۱۵۲۰ دارم خودم هم موبایل فروشم واقعا گوشی ندیدم که بشه باهاش مقایسه کرد اصلا نمونه نداره تو بازار گوشیهایه دیگه مخصوصا سامسونگ و هواوی کنار این اسباب بازی هم نیستن
حالا خوبه ویندوز فون کلا کنار نکشید چون تو ویندوز ۱۰ نسخه ی رسمیش واقعا عالی کار کرده بودن ، نوکیا و ویندوز فون دقیقا جایی که باید حاصل زحماتشون رو میدیدن بیخیال لومیا شدن این آخریا هم که فروشش فاجعه شده بود
امیدوارم بتونه با اندروید به اونجایی که واقعا حقشه برسه !! با بازگشت نوکیا حالا خیلیها میفهمن گوشی با کیفیت و اسمارت فون یعنی چی؟!!

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
نوکیا بزنه خودم نفر اول میخرم
هنوز چنتا از گوشیا نوکیا رو نگه داشتم n82 - 2730 classic - 7710
یه گوشی داشتم 7200 , گوشی تاشو بدنه چرمی و ......... نمیدونم کی ازم دزدید ( خونه بود مهمونی بود بعد دیدم نیست )
از نوکیا زمان همکاری با مایکروسافت چنتا گوشی خریدم asha 500 ( چقدر خوشگل بود چه کیفیت ساختی ولی سیستم عامل آشغال بود ) و لومیا 610
الانم یه lumia 435 دارم که برای مایکرسافته دیگه

قدیم گوشی ها واقعا زیبا بودن آدم گوشیا میدید انقدر تنوع بود که سورپرایز میشد الان همه گوشیا کپ همن هیچ فرقی نمیکنن آدمو دل زده میکنن
بخاطر همین در کنار گوشی اندرویدیم یه lumia 435 خریدم و همیشه لومیا 435 دستمه

آخرین ویرایش:

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
اشتباه از این بیشتر نمی تونه مرتکب بشه ماکرو با خرید نوکیا قرار بود سکوی پرتاب ویندوز فون بشه پس چی شد os رقیب پر فروشتره باید به سمتش غش کرد زشته به خدا
لازم به ذکره قرارداد نبستن بلکه نوکیا رو تمام کمال مال خود کرده ماکرو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اشتباه از این بیشتر نمی تونه مرتکب بشه ماکرو با خرید نوکیا قرار بود سکوی پرتاب ویندوز فون بشه پس چی شد os رقیب پر فروشتره باید به سمتش غش کرد زشته به خدا
لازم به ذکره قرارداد نبستن بلکه نوکیا رو تمام کمال مال خود کرده ماکرو

همین طرز فکر ابله هانه باعث نابودی و شکست نوکیا ( بزرگترین کمپانی تکنولوزژی و موبایلی ) شد
از قدیم گفتن حرف راست درست از دشمنتم شندی قبول کن , دیگه چه برسه سیستم عامل که اگر خوب بود میمونه اگر نبود از بین میره همونطور که symbia belle با این پتانسیل ( توانایی رقابت با اندروید داشت ) نابود شد
از اولشم ویندوز فون اصلا با نوکیا جور در نمیومد , نوکیا کی تا حالا اصلا از ویندوز روی گوشی هاش استفاده کرده بود؟ از زمان این قرار داد تازه شروع شد , نوکیا فقط سیمبین و میگو و ......
از قدیم یادمه گوشی ها متفرقه i-mate - سامسونگ ( اوایل کارش بود و شناخته نشده بود ) و ...... فقط از ویندوز موبایل استفاده میکردن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر