:::::::گوشي اندرويدي:::::

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.::CNET::.

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
Rating - 100%
6   0   0
سلام خريدار گوشي اندرويدي هستم

هر چي داريد رو كنيد

ترجيحا تهران

واسه شهرستان هم مذاكره ميكنيم

عكس به همراه نام كاربري و تاريخ و قيمت رو برام بفرستيد.

با تشكر

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Rating - 0%
0   0   0
البته دوست عزیز نمیدونم بحث قیمت هست یا سلیقه ولی S3 هنوز هم بهترین تلفن همراه دنیا محسوب میشه ( البته اگر Note II رو گوشی حساب نکنید )

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
Rating - 100%
6   0   0
البته دوست عزیز نمیدونم بحث قیمت هست یا سلیقه ولی S3 هنوز هم بهترین تلفن همراه دنیا محسوب میشه ( البته اگر Note II رو گوشی حساب نکنید )

به عقيده ي من آيفون ٥ بهترين تلفن همراه دنياست.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
Rating - 0%
0   0   0
البته اگه iphone 5 پشم حساب کنیم این دو تا اول میشن.کار دنیا به کجا کشیده؟؟؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Rating - 0%
0   0   0
خوشحال میشم بدونم چرا فکر می کنید آیفون 5 بهترین گوشی هست؟
اپل تا 2-3 پیش و تحت نظر استیو جابز ، بهترین محصولات رو تولید می کرد اما الآن تبدیل شده به یک شرکت حریص که حتی سخت افزار آیفون 5 هم در سطح رقابت نیست

البته پست قبلی ام رو کمی ویرایش کنم
s3 در کل بهترین گوشی هست و از همه لحاظ در رده ی خوب قرار داره ( نه عالی )

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
Rating - 100%
6   0   0
خوشحال میشم بدونم چرا فکر می کنید آیفون 5 بهترین گوشی هست؟
اپل تا 2-3 پیش و تحت نظر استیو جابز ، بهترین محصولات رو تولید می کرد اما الآن تبدیل شده به یک شرکت حریص که حتی سخت افزار آیفون 5 هم در سطح رقابت نیست

البته پست قبلی ام رو کمی ویرایش کنم
s3 در کل بهترین گوشی هست و از همه لحاظ در رده ی خوب قرار داره ( نه عالی )

شما يه سر به چندتا سايت بنچمارك گير بزن بنچماركارو ببين متوجه ميشي! هميشه سامسونگ و يا گوشياي ديگه رو كاغذ بهتر بودن ولي نه در عمل! همين الانشم ايفون ٥ از تمام گوشياي موجود بهتر عمل كرده!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Rating - 0%
0   0   0
اتفاقا این آمار هارو دیدم که نظر میدم
Geekbench
یک بنچمارک کلی ( میشه گفت بهترین سیستم امتیاز دهی به یک گوشی (امتیازی که طرفداران اپل هم زمان انتشار خیلی به آن می نازیدند )

iPhone 5 : 1601

Galaxy S III :1845

Galaxy Note II : 2000

اما همونطور که گفتم سایز نوت چیزی نیست که همه باهاش کنار بیاند.

پس خواهشا تحت تاثیر هایپ تبلیغات اپل و اون لوگوی زیبا قرار نگیرید.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
Rating - 0%
0   0   0
اتفاقا این آمار هارو دیدم که نظر میدم
Geekbench
یک بنچمارک کلی ( میشه گفت بهترین سیستم امتیاز دهی به یک گوشی (امتیازی که طرفداران اپل هم زمان انتشار خیلی به آن می نازیدند )

iPhone 5 : 1601

Galaxy S III :1845

Galaxy Note II : 2000

اما همونطور که گفتم سایز نوت چیزی نیست که همه باهاش کنار بیاند.

پس خواهشا تحت تاثیر هایپ تبلیغات اپل و اون لوگوی زیبا قرار نگیرید.
منم هزار تا از این بنچمارکا دیدم که iphone خیلی بهتر از s3 عمل کرده بود.این اعداد ارقامو ول کن iphone صفحه بهتر-دوربین بهتر-طراحی بهتر-سیستم عامل بهتر و......داره البته قیمتش تو ایران فضایی اگه اپلم بیاد تو ایران نمایندگی بزنه و گوشیاشو به قیمت اصلیش تو ایران بیاره اونوقت ببین کی میره گوشی دیگه بگیره.مگه اسم 4 هسته ای بیاد کنارش بهترین میشه مطمئن باش راندمان دو هسته ایها واسه سیستم عاملای موبایل هنوز خیلی بالاتره
البته این نظر شخصی منه بهتره تاپیک ایشونو خراب نکنیم.ببخشید صاحب تاپیک:d

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Rating - 0%
0   0   0
دوربین
عزیز احیانا شما قضیه ی هاله ی بنفش رو شنیدی؟
Apple addresses complaints over iPhone 5 camera issue - GSMArena.com news
Next problem with the Apple iPhone 5 brings purple tinting to certain pictures

این هم مقایسه ی دوربین ها:
Camera comparison: Apple iPhone 5 vs Samsung Galaxy S III vs HTC One X vs Nokia Lumia 900

همونطور که می بینید تقریبا هم سطح هستند.

سیستم عامل بهتر
توصیه می کنم این نقد از GA رو مطالعه بفرمایید.
Apple iOS 6 review: Moving forward - GSMArena.com

صفحه ی بهتر
میشه بفرمایید کدوم قسمت صفحه ی آیفون که حتی hd نیست از گوشی هایی که هم اکنون با رزولوشن FHD و تراکم پیکسل +440 ppi تولید می شوند بهتره؟

مقایسه ی آیفون 5 با دروید دی ان ای ( اولین گوشی با صفحه ی فول اچ دی دنیا):
HTC DROID DNA vs Apple iPhone 5

در ضمن بنده نمی گم آیفون 5 گوشی خوبی نیست ،اما معتقدم بهترین نیز نیست.و از آیفون 4 نسبت به زمانه ی خودش عقبتره.و این صرف نظر من نیست ، این دو بند از نقد iPhone 5 توسط GA رو مطالعه بفرمایید به حرف بنده پی می برید.

There are many sides to the Apple iPhone 5's story. You can, for example, look at the progress it makes and compare it to the last major Apple release, the iPhone 4. That one was truly revolutionary - or, as the saying went back then, resolutionary. It had the most impressive screen on the market, a camera that few could beat, an incredibly attractive design, and processing power that equaled the most impressive droids at the time.
In comparison, the iPhone 5 brings a modest screen update, which is nowhere near as impressive as a four-fold increase in resolution brought by the iPhone 4. The performance of the camera is basically identical to the one on the 4S, and while the phone looks nothing short of stunning, the finish threatens to deteriorate quite quickly if not looked after. Not to mention that it just lacks the wow factor of the iPhone 4.

و در آخر نتیجه ی مقایسه ی آیفون 5 و گلکسی اس 3 از سایت PA: ( در ضمن حرف شما در رابطه با طراحی بهتر آیفون رو تا حدودی قبول دارم)

Even though its looks might pale in comparison to the chic styling of the iPhone 5, the Samsung Galaxy S III is able to closely match Apple’s pride and joy in many categories. Ultimately, it’s the TouchWiz Nature UX experience and its extensive set of functionality that makes the SGSIII the more productive and complete handset between the two.

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
Rating - 100%
16   0   0
دزد دروغگو

دوستان نام کاربری این دزد در پرشین تولز (موتورولا) می باشد
از طرف من مالباخته
:)) اخر معلوم شد ریگی به کفشته........... 3 روزه می خواد ویتا مارو بخره هی میگه اول بفرست تا بعد پول بدم... خدا چه ادم هایی پیدا میشه .....

دوستان حواستونو خوب جمع کنید

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
Rating - 0%
0   1   0
با سلام . من یکی از کاربران پرشین تولز هستم اتفاقی به تاپیک (َشکایت از کاربر موتورولا) برخوردم که متوجه شدم ایشون دزدی کرده و وقتی داشتم نظراتو میخوندم فهمیدم که این کاربر تو بازیسنتر دو تا یوزر داره . خواستم به شما هم بگم که حواستون رو جمع کنید
این هم دو تا یوزرش :
http://forum.bazicenter.com/members/90539/
http://forum.bazicenter.com/members/88763/

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
Rating - 100%
6   0   0
دوستان به خدا اشتباه گرفته خواهش ميكنم ip رو چك كنيد تا متوجه شيد اشتباهه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر