گفتگو و هم فکری برای مدیریت تعویض بازی با کمترین ضرر مالی

سلام

الان مشکل این تاپیک این هستش که کلا 3-4 نفر بیشتر نیستید. برای لباس بارسا یادت هست چی کار کردیم. الان هم شما باید به اون افرادی که گفتم یا کسایی که خودت تو سایت میشناسی بری خبر بدی. وگرنه این کار همون طور که قبلا هم گفتم بدون این دوستان به هیچ جایی نمیرسه و وقت تلف کردن هستش. چون هر چی تعداد بیشتر باشه، بازی ها بیشتر میشه و تبادلش بین بچه هایی که عضو هستند راحت میشه.
بله دوست عزیز خاطرم هست که سر لباس بارسا چه حماسه ای خلق کردیم:smile:
حرفت درست هست مثل همو قضیه(لباس بارسا) که خودت خیلی نقش مهمی داشتی به کمکت احتیاج دارم و اون اینکه توام برای دعوت از بچه ها برای دیدن کردن از تاپیک دعوت کنی
متاسفم که اسم شریفت رو فراموش کردم
منم که مخلص همه بچه های سایت علیرضا هستم

شما حاضر هستي با يه كسي كه بهش اطمينان معامله كني ؟!؟ (نه)
اولين قدم براي جوش خوردن معامله اعتماد هست.
بعدش قيمت.
همون طور كه گفتم اگه تو يه تعويض بازي سرتون كلاه بره كل بازي رو از دست ميدين.
ولي اگه سر قيمت براتون گرون تموم بشه شما فقط چند تومان ضرر خواهيد كرد.
من خودم شهرستاني هستم.
اگه شما بحثتون فقط سر تعويض بازي با همشهري هاي تهرانيتون هست ، خوب بله حرف شما درسته. در اون موقعيت فاكتور اطمينان به كلي حذف ميشه چون شما رو در رو با هم معامله ميكنيد.
من فكر كنم به خوبي منظور من از (عدم اطمينان) رو متوجه نشدين چون اصلا شهرستاني نيستيد...:biggrin1:
خوش به حال شما پايتخت نشين ها....:(
ببین عزیز من در خرید و فروش اینترنتی باید ریسک کرد!
شاید پولت خورده بشی ولی حداقل در مورد این مسئله که فقط پای 30-40 هزار تومن فوقش 60 تومن پول وسطه دیگه خیلی باید بد بین باشی که به کسی که 1-2 سال تو این سایت فعالیت میکنه شک بکنی که پولتو بالا بکشه از نظر من 30-60 تومن ارزش خراب کردن خود رو تو جایی که 1-2 سال فعالیت میکنی نداره به هیچ وجه!

شاید پولت خورده بشی ولی حداقل در مورد این مسئله که فقط پای 30-40 هزار تومن فوقش 60 تومن پول وسطه دیگه خیلی باید بد بین باشی که به کسی که 1-2 سال تو این سایت فعالیت میکنه شک بکنی که پولتو بالا بکشه از نظر من 30-60 تومن ارزش خراب کردن خود رو تو جایی که 1-2 سال فعالیت میکنی نداره به هیچ وجه!
نه میثم جان ایشونم تا حدودی راست میگن 40 یا 60 هزار تومان کم پولی هم نیست ولی اگر اعتماد وجود نداره راه های بهتری برای خرید و فروش و تعویض بازی هست که تو پست قبلی بهش اشاره کردم
اما دوست عزیزمونم جوری صحبت میکنن انگار چندین بار تو راه خرید و فروش بازی پولشون رو از دست دادن و به همه شک دارن

منم منظورم اينه كه بايد اين ريسك رو به صفر نزديك كرد.
50_40 تومن هم خيلي كم نيست.:-"
ولي وقتي چند تا از اين 40 تومن ها به باد بره يه جاي ادم سوزش ميگيره...:biggrin1:
مثلا اگه من 40 تومن از دست بدمم زحمت يه هفته كار به باد ميره...:((
داداش من بيل ميزنم تا پول در بيارم....LOL
ولي در كل منظورم اينه كه اصلا نبايد ريسك كرد.
وقتي كه يه نفر با 10 تا پست مياد پيشنهاد تعويض ميده خيلي خيلي ريسكش زياده.
منم تا حد امكان سعي ميكنم از پرميوم ها خريد بكنم.تا حالا هم چندان مشكلي نداشتم.:smile:
نه میثم جان ایشونم تا حدودی راست میگن 40 یا 60 هزار تومان کم پولی هم نیست ولی اگر اعتماد وجود نداره راه های بهتری برای خرید و فروش و تعویض بازی هست که تو پست قبلی بهش اشاره کردم
اما دوست عزیزمونم جوری صحبت میکنن انگار چندین بار تو راه خرید و فروش بازی پولشون رو از دست دادن و به همه شک دارن
داداش وقتي يه تومن پولت به **** رفت متوجه ميشي عرض بنده چيه.
شما توي تهران هستي.
خيلي ps3 دار دور و ورت زياده.توي تعويض بازي هم چندان مشكل نخواهي داشت.
ولي توي شمال از هر 100 نفر 99 نفرشون نميدونن ps3 چي هست.
اون يك نفر هم فقط تو اينترنت عكسش رو ديده :biggrin1:
فقط 2 تا مغازه هم اينجا BD ميفروشند كه اونم به قيمت خون جد و ابادشون هست.
پس من هم خريد اينترنتي رو ترجيح ميدم.
در ضمن خيلي هم مشكوك نيستم.
همين امروز هم يه فيفا از بروبچس سايت خريدم كه اونم تهرانيه...:smile:

آخرین ویرایش:
علیرضا جان این روشی که شما گفتی! من واقعا نمیتونم یکی از دوستان تهرانیمو بفرستم از یکی که تو تهرانه و میخوام ازش بازی بخرم بره ازش بازیو بگیره و بازیو برام پست هم بکنه! برفرض من این کارو بکنم شاید طرف قبول کنه ولی از روی این که تو رو افتاده و روش نمیشه نه بگه! چون واقعا این وسط چیزی به اون نمیرسه و توقع بیجا میشه!
بازم میگم خرید اینترنتی ریسکه من خودم 380 ریختم حساب یکی از دوستان تهرانی میتونست جنسو برام نفرسته و منم نمیتونستم کاری بکنم ولی خودشو خراب نکرد و به اعتماد من پاسخ مثبت داد!
منم نگفتم 40-60 تومن پول کمیه ولی ارزش خراب کردن خود و نداره! ولی اگه یه پول کلان باشه حالا یه چیزی :دی

سلام

آقا من تسلیم
قبول کردم که اعتماد در درجه اول قرار داره که اینم به قول یکی از دوستان راه حلش ایجاد ی کلوپ هست که ی سری افراد سایت به قول معروف نقش معتمد رو دارن و شرط برای عضویت در این کلوپ اینه که اطلاعات ارائه بدی تا اگر ی موقع شیطان کسی رو گول زد و فکرای بد به سرش زد رو بشه پیدا کرد

درست گفتم؟؟؟

آقا من تسلیم
قبول کردم که اعتماد در درجه اول قرار داره که اینم به قول یکی از دوستان راه حلش ایجاد ی کلوپ هست که ی سری افراد سایت به قول معروف نقش معتمد رو دارن و شرط برای عضویت در این کلوپ اینه که اطلاعات ارائه بدی تا اگر ی موقع شیطان کسی رو گول زد و فکرای بد به سرش زد رو بشه پیدا کرد

درست گفتم؟؟؟
100% درسته عليرضا خان.
منم عليرضا هستم.
عجب تشابهي...Lol
قضيه ي گول زدن شيطون رو هم خوب اومدي.
به قول معروف شيطون ميره تو جلد ادم.:-"

آخرین ویرایش:
به نظر من قيمت بازي هاي دست دوم PS3 نبايد از 35000 تومن ، پايين تر بياد . البته منظور من بازي هاي جديده ، نه اون زير خاكي ياش . البته من فعلا درگير درد بي درمون خودم يعني پيش خريد از فروشگاه مجازي هستم و فعلا حوصله تفكر و تمركز براي اين چيزا رو ندارم . انشاالله در آينده اي نزديك ، حتما يه نظريه واسه اين كار ميدم .

انشاالله كه هيچ وقت به درد من دچار نشين.

سلام دوستان

من متاسفانه از این تاپیک به این نتیجه رسیدم که تنها کسی که در ایران از نحوه تعویض و فروش بازی ها نا راضی هست من هستم و اینطور که از شواهد پیداست دوستان دیگر کاملا راضی هستن و نیازی به تغییر وضعیت موجود نمی بینند:((

آقا منم شمال هستم ساری
فروشنده هاش معلوم نیست یه روز حالشون بده یه قیمت میدن یه روز دیگه یه قیمت دیگه
واقعا داریم سر این بازی سرویس میشیم
اینجا قیمتا واقعا بالاست
هر بازی رو هم با هر بازی تعویض نمیکنن
منم موافق تعویض بازی تو بازی سنترم خوب الان باید چکار کنیم ؟
راهنمایی کنید. کسی هست که آرشیو بازی داشته باشه من دو سه تا بازی بهش بدم ازش بازی دیگه بگیرم ؟

منم منظورم اينه كه بايد اين ريسك رو به صفر نزديك كرد.
50_40 تومن هم خيلي كم نيست.:-"
ولي وقتي چند تا از اين 40 تومن ها به باد بره يه جاي ادم سوزش ميگيره...:biggrin1:
مثلا اگه من 40 تومن از دست بدمم زحمت يه هفته كار به باد ميره...:((
داداش من بيل ميزنم تا پول در بيارم....LOL
ولي در كل منظورم اينه كه اصلا نبايد ريسك كرد.
وقتي كه يه نفر با 10 تا پست مياد پيشنهاد تعويض ميده خيلي خيلي ريسكش زياده.
منم تا حد امكان سعي ميكنم از پرميوم ها خريد بكنم.تا حالا هم چندان مشكلي نداشتم.:smile:
داداش وقتي يه تومن پولت به **** رفت متوجه ميشي عرض بنده چيه.
شما توي تهران هستي.
خيلي ps3 دار دور و ورت زياده.توي تعويض بازي هم چندان مشكل نخواهي داشت.
ولي توي شمال از هر 100 نفر 99 نفرشون نميدونن ps3 چي هست.
اون يك نفر هم فقط تو اينترنت عكسش رو ديده :biggrin1:
فقط 2 تا مغازه هم اينجا BD ميفروشند كه اونم به قيمت خون جد و ابادشون هست.
پس من هم خريد اينترنتي رو ترجيح ميدم.
در ضمن خيلي هم مشكوك نيستم.
همين امروز هم يه فيفا از بروبچس سايت خريدم كه اونم تهرانيه...:smile:
حاجی اگه موافقی یه چند نفر بچه ساری یا اطراف آشنا شیم بازی تعویض کنیم ؟
ایمیل من تو مشخصات پروفایلم هست دوس داشتی خبر بده.

سلام
دوستان من تعدادی بازی GTA IV برای ps3 دارم که اصلی و پلمب هستند.
اگه کسی مایل به خرید زیر قیمت باشه یا بخوات با چند تا از بازی های کپی شده ریجن فیری یا پال ایکس باکس تعویض کنه حاضرم با هزینه خودم براش پست پیشتاز کنم و بفرستم.
ehssannet@yahoo.com
با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or