Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
شت، راستی Rick and Morty هم هست، نظرتون در موردش چیه؟:D
ریک و مورتی خوبه ولی خیلی بیشتر از اونچیزی که هست بزرگ شده.فناش هم مثل فنای فرندز خیلی سمی و رومخن:D
چند جلده؟چه انتشاراتی خوبه؟:D
خود مجموعه اصلی سه جلده.تو دهه 80 یه ترجمه از فرزاد فربد اومد با نام "نیروی اهریمنی اش" که خیلی خوبه و پنج جلده(کتاب اول و سوم رو تو دو جلد بیرون دادن)بعید میدونم تو کتابفروش ها پیدا شه ولی شاید دست دوم گیر بیاد.
همین مترجم یک کتاب دیگه هم ترجمه کرده که شامل دو تا داستان تو جهان همین کتاباست که بعد از مجموعه اصلی،خوندن اونا هم خالی از لطف نیست.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
مگه اینکه توی این وضعیت داغون و بی نتی mr robot یه حالی بده بهمون
لعنتی چی درست کرده دیوانه وار حال کردم
آخه چرا باید این سیزن سیزنه آخر باشه :(

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
الان اپیزود 7 ـه مستر روباتو دیدم :|
چی بود این خدایا، قشنگ با روح و روانم بازی شد، کارگردانی فوق العاده، موسیقی شاهکار، سه تا بازیگر اصلی این قسمت ناموسا حقشون یک دونه امی هست.
Capture.JPG
بهترین اپیزودی بود که امسال دیدم بدون شک :|

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
چی بود این خدایا، قشنگ با روح و روانم بازی شد، کارگردانی فوق العاده، موسیقی شاهکار، سه تا بازیگر اصلی این قسمت ناموسا حقشون یک دونه امی هست.
View attachment 123063
واقعا شاهکار بود.اصلا حالم خراب شد آخر این اپیزود.تا اینجا فصل آخر مستر روبات بهترین فصل آخر بین سریال هایی بوده که دیدم.امیدوارم آخرش گند نزنه:D

• Like

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
View attachment 123063
منم دیشب دیدمش اپیزود پر احساسی بود ولی 10 براش یه مقدار زیاده رویه
انتظار یه شاهکار در جهت پیش برد داستان اصلی داشتم ولی با یه اثر هنری زیبا مواجه شدم

آخرین ویرایش:
  • Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم دیشب دیدمش اپیزود پر احساسی بود ولی 10 براش یه مقدار زیاده رویه
انتظار یه شاهکار در جهت پیش برد داستان اصلی داشتم ولی با یه اثر هنری زیبا مواجه شدم
والا داستان چیز خاصی ازش نمونده میشه جمعش کرد تو همین چند اپیزودی که مونده، تقریبا میشه گفت بزرگترین سوال سریال که همه فراموش کرده بودن رو جواب داد.
بنظرم نیاز داشت به همچین اپیزودی برعکس مثلا گات که همینطوری تموم کردن رفت :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
چرا کسی تو این تاپیک درباره سریال see صحبت نمیکنه؟ نکنه اپل رو تحریم کردید؟؟؟
سریال خیلی خوبی هست و ایده خوبی رو برای شروع انتخاب کرده و من باهاش خیلی کیف کردم. حالا باید بشینم his dark material و watchmen و باقی سریال های از دست رفته رو هم ببینم

• Like
Reactions: hooman1995

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
من قسمت اول His Dark Materials رو دیدم و دراپش کردم . نه اینکه بد بودا نه ولی به سن و سال من نمیخورد فک کنم .
فکر کنم صبر کنم برا ویچر و Lotr هر چند ویچر به قیافش میخوره چیپ باشه :D

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
من قسمت اول His Dark Materials رو دیدم و دراپش کردم . نه اینکه بد بودا نه ولی به سن و سال من نمیخورد فک کنم .
فکر کنم صبر کنم برا ویچر و Lotr هر چند ویچر به قیافش میخوره چیپ باشه :D
در مقایسه با منبعش،خیلی اقتباس بد و بی ربطیه.منم بعد یه قسمت دراپ کردم.ولی اگه فانتزی دوست باشی،کتاباش سن و سال نمیشناسه.اصلا کلاسش با امثال ویچر جداست.جدا از تحسین هایی که شده خیلی خوندنی و (نسبت به طبقه ای که تو اون قرار داره) عمیقه.اینا تو سریال اومدن خیلی هری پاتر طور برخورد کردن،انتخابای بازیگرش هم خیلی پرته.

=====
این واچمن چرا انقدر ادایی و از درون تُهیه؟من گرافیک نوولشو دوست دارم ولی روش تعصبی ندارم،فنای سرسختش چطوری تحمل میکنن این سریالو؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر