Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,510
نام
سپهر
میشه تو اسپویلر موضوع داستان را بگید . چون من زیاد از خیلی تخیلی خوشم نمیاد . سبک جنایی ترسناک رو پیش در میپسندم.
میشه واضح بگید منظورتون چیه

در سکانس پایانی اپیزود دوم، گروهی از افراد که تحت تاثیر شیطان قرار گرفته اند خود را به جای پیک موتوری (البته از نوع کامیونی) جا میزنند و در شب همسایه های شهر را به قتل میرسانند. این موضوع ربطی به این کل شهر تسخیر یک نیروی شیطانی قرار گرفته است و دو کشیش احتمالا به عنوان کارآگاه البته با وسایل خودشان به حل این قتل ها می پردازند.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
در New York Comic Con از لوگوی رسمی سریال پانیشر رونمایی شد.
gjsr9og39wp69hrbwabd.jpg

پ.ن: بلاخره!! =P~ :x

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
WestWorld خیلی عالی بود.
با 1 داستان که 1 فلسفه داره . البته موضوع قبلا هم کار شده ولی همه چیز از صدا و گرافیک تا کارگردانی و غیره .. همه چیز خوب بود

نگران میزان بیننده ها نباشین بچه های ما اون سریال خسته کننده رو هم تا آخر دیدن ( همون که وسطش خوابت میبرد ) این رو مطمین باشین تا انتها دنبال میکنن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
قسمت دوم رو هم دیدی؟ اگه ندیدی ببین احتمالا همه سوالات توی ذهنت برطرف میشه
چی میگی عزیزم؟ :D قسمت دوم یک سری سوالاتیو جواب داد و یک سری سوالات دیگه طرح کرد :)):)

من خودم قسمت اولو دوباره دیدم دیشب و واقعا بار دوم خیلی بیشتر فهمیدم داستانو و به خیلی سوالات پاسخ داده شد و واقعا توصیه میشه!:-" (پ.ن. البته یک متن بررسی قسمت اول که توسط یکی از سایت های همسایه نوشته شده بود رو هم خوندم که نصفش چرت بود. نصفه دیگش ولی خیلی خوب بود. اینم توصیه میشه ولی دوباره دیدن سریال خیلی بیشتر توصیه میشه. مخصوصا الانا که خیلی از سریال پخش نشده بهتره تا اینکه یک فصل کاملاو بخاین دوباره ببینین)
--------------------

قسمت دوم رو هم دیدیم و بسی حال کردیم :) خوبه که داستان کند جلو نمیره! به شخصه راضیم!

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
وست ورلد سرياليه ك بايد هر قسمتو حداقل دوبار ديد.
سازنده ها توي پوستر هاي سريال هم يه سري نكته و جواب گذاشتن.
جالبه قسمت دوم بهتر از پايلوت نباشه كمترش هم نيست. خيلي سنگ تموم گذاشته hbo
كل كست سريال عالين، از اد هريس بگير تا هاپكينز

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
در New York Comic Con از لوگوی رسمی سریال پانیشر رونمایی شد.
gjsr9og39wp69hrbwabd.jpg

پ.ن: بلاخره!! =P~ :x

جالبه لوگوی پانیشر ترکیبی از لوگوی فیلم 2005 و 2008 به نظر میاد . عجیب اینه که لوگوی اسکلتش دقیقا مثل فیلم 2005 شده . ولی تو دیردویل طراحی اسکلت متفاوت بود . هرچند به نظرم بهترین کارو کردن . چون اسکلت 2005 بهترین دیزاین رو داشت از نظر من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر