urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
بعد از تموم کردن شش فصل سریال تاج و تخت :Dسریال مستر روبات رو شروع با این که موضوعش جالبه ولی حداقل این قسمت اول خواب آور بود مخصوصا شخصیت اصلی
که اصلا وقتی بهش نگاه میکنی خوابت میبره:D بچه هایی که سریالو دیدن جلوتر پیشرفت میکنه سریال؟!!!
مستر روبات از اون سریالهایی هستش که یا خیلی خوشت میاد یا مثل دیاسپام عمل میکنه و بین هر اپیزودش 2 ساعت میخوابی
با توجه به اینکه شما هم خوابت برده فکر نمیکنم از این سریال خوشت بیاد چون کلا ریتمش همینه

• Like
Reactions: NO ps3

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب کاملا از قسمت اول قابل پیش بینی بود با یه مینی سریال عالی طرفیم :

e17tezxp15jodr2lazpr.png

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من فصل اول سریال rick and morty زو گرفتم با کیفیت 720 br rip و زیرنویس براش راحت پیدا شد.
الان فصل دوم هم 720 hdtv گرفته بودم ولی هیچ زیرنویسی باهاش هماهنگ نیست اصلا.
سایتی میشناسید به صورت 720 ( وب دی ال یا اگر br rip اومده باشه ) و زیرنویس هماهنگ داشته باشه ؟
ممنون.

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
سلام
منم خیلی گشتم.فقط دو تا سایت ایران فیلم و ای مووی دی ال دارن که خب پولیه سایتشون و باید اکانت بخری.
البته ایران فیلم لینک غیر مستقیم هم میذاره،که بعضی هاش هنوز جواب میده.سریع برو تو کارش.

هر چی گشتم واسه وایکینگ فصل یک تا ۳ کیفیت ۱۰۸۰ گیر نیاوردم همه ۷۲۰ بود اگه کسی لینکی سراغ داره غیر ازتورنت و رایگان هم باشه :D
PM کنه واسم ممنون میشم

• Like
Reactions: NO ps3

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سریال جدید نت فلیکس به نام Stranger Things با بازی Winona Ryder پانزده جولای پخش خواهد شد.

View attachment 62009

دانلود تریلر
ترکیب Super 8 و E.T :D پوستر هم همینه دقیقا :D اون کاراکتر پلیس یا کلانتر یا شریف رو هم انگاری از The Iron Giant آوردن :D

خوشمان نیامد مگر اینکه دگر شود :D

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
خب کاملا از قسمت اول قابل پیش بینی بود با یه مینی سریال عالی طرفیم :

e17tezxp15jodr2lazpr.png
Night of قسمت اولش بهترین اپیزود تلویزیونی بود که من امسال دیدم. آدم های معرکه ای پشتش بودن ( مخصوصا اون یارو استیو فلان نویسنده ی فهرست شیندلر و Gangs of New York و کلی فیلمای خوب دیگه) که همشون هم سینمایی هستن. منتقدایی که تا آخرشو دیدن هم خیلی تعریف کردن که حتی قسمت به قسمت بهتر میشه. این یارو منتقد ورایتی نوشته قسمت 7 رو که دیدم مجبور شدم برم بیرون یکم قدم بزنم : )))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر