M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
خیلی باحاله گفتم بزارمش یادی از گذشته ها بشه :D
70462778695019863481.jpg

:x:x:x:x:x:x:x

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
همین چند ساعت پیش قسمت آخر فصل چهارم سریال Breaking Bad رو دیدم...
یعنی محشر عالی فوق العاده بود ، بهترین اپیزود سریال بود تا اینجا:x
خدایا شکرت که تماشای این سریال رو نصیبم کردی چون واقعا لذت بردم...
چقدر این قسمت Wow moment داشت خیلی حال داد:bighug:
گاس چطوری اومد بیرون اتاق؟ :D یاد هاروی دنت افتادم!

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
TWD S04 E15
خوب این قسمت هم با اتفاقات خوب به پایین رسید و این دو کبوتر عاشق {گلن و مگی }به هم رسیدن :xمعلوم شد گروهی که الان توش دریل هست دنبال ریک هستن تا انتقام فردی که تو خونه ریک کشت را بگیرن قسمت بعدی هم اخرین قسمت این سریال در فصل 4 میباشد که قسمت هیجانی و تاثیر گذاری میتونه باشه در اخر هفته بعد از دست ندید:bighug:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
پیش بینیات تو حلقم فصل پنجمش هم تایید شده و اون مورد اول رو که یکی از چرت ترین کارایی که میشه اخر یه سریال انجام داد رو نقض میکنه .. اون مورد دوم هم باید بگم Resident Evil آیا :d ؟

پس قراره چی بشه؟احتمالا تهش رو مثل بعضی سریالا باز میزارن تا تماشاگر نتیجه بگیره ارره؟

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
پس بره تو لیست دانلود
راستی این تروو دتکتیو رو دانلود کردم
در چه حدیه؟۸قسمته

والا واسه کسی که به سبک پلیسی جنایی علاقه داشته باشه یکی از بهترین سریالای عمرش تبدیل میشه ولی اگه به این سبک علاقه نداشته باشی مثل من تا 4-5 قسمت میبینی دیگه حال نداری قسمتای بعدشو ببینی!
من با وجود اینکه 4-5 ـو دیدم و بقیشم دانلود کردم هنوز حال ندارم برم بقیشو ببینم :| اصلا هر کار کنم این سبک منو دنبال خودش نمیکشونه حتی اگه شاهکار خالص هم باشه!
از نظر نمره بخوای بدونی نمرات تک تک اپیزوداش بالای 9 هست چه توی IMDB چه از نظر منتقدی و ...

و همینطور توی IMDB بعد از بریکینگ بد که بالاترین هست! در کنار Game of Thrones بیشترین نمره تاریخ IMDB رو داره! 9.5/10

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
والا واسه کسی که به سبک پلیسی جنایی علاقه داشته باشه یکی از بهترین سریالای عمرش تبدیل میشه ولی اگه به این سبک علاقه نداشته باشی مثل من تا 4-5 قسمت میبینی دیگه حال نداری قسمتای بعدشو ببینی!
من با وجود اینکه 4-5 ـو دیدم و بقیشم دانلود کردم هنوز حال ندارم برم بقیشو ببینم :| اصلا هر کار کنم این سبک منو دنبال خودش نمیکشونه حتی اگه شاهکار خالص هم باشه!
از نظر نمره بخوای بدونی نمرات تک تک اپیزوداش بالای 9 هست چه توی IMDB چه از نظر منتقدی و ...

و همینطور توی IMDB بعد از بریکینگ بد که بالاترین هست! در کنار Game of Thrones بیشترین نمره تاریخ IMDB رو داره! 9.5/10

پس کلا اشتباه کردم سریال killing عالی بود اما دیگه حوصله پلیس بازی ندارم
راستی من نت ۱۰ مگ دارم
مشکل سرعت دانلود دارم
از هرسایتی هم دانلود میکنم چون مجانیه سرعت و میاره پایین تا ۱ مگ!
اپلودباز هم که بگیر نگیر داره
سایتی اگه اوکی هست با اشتراک حجی واسه وانلود فیلم و سریال معرفی کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر