PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
عزیزان این mentalist چه جوریاست ؟! یکی از دوستان پیشنهاد کرده، هر فصلش 23 قسمته گفتم قبل از مصرف کردن ترافیک نظر چند تن از دوستان pro رو بدونیم! :D

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دیشب یکی دیگه از بهترین سریال های تلویزیون ، Sons of Anarchy شروع شد
بچه ها کسی این سریال رو لینک مستقیمش سراغ داره بهم برسونه؟! بدجور دنبالشم...از داستانش خبر ندارم ولی یه جورایی آدم یاده easy rider میفته که انگار سریال شده اس.

ویرایش:به جز imdb-dl چون خرابه آپلوداش...
عزیزان این mentalist چه جوریاست ؟! یکی از دوستان پیشنهاد کرده، هر فصلش 23 قسمته گفتم قبل از مصرف کردن ترافیک نظر چند تن از دوستان pro رو بدونیم!
هر فصلش فقط 2-3 تا قسمت در مورد خط اصلی داستان داره که تاحالا مارو دق آورده...ببین کدوم قسمتاش در مورد red johne همونارو ببینی بیشتر میارزه...به نظر من،وقتت رو بذاری روو sherlock خیلی سود کردی...

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Giancarlo Esposito قراره به احتمال زیاد به بازیگرای نیمه ی دوم فصل آخر برکینگ بد اضافه بشه.

i459867_gus-fring-300-x-169-.jpg

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا

Last Resort بسیار پایلوت خوبی داشت و همه چیزایی که باید تو یه پایلوت خوب باشه رو داشت
ریتم مناسب، هیجان زیاد، بازی های خوب و کارکترهای دوست داشتنی
جلوه های ویژه ش هم خیلی خوب کار شده بود
فقط یه چنتا ایراد : سکانس معرفی Autumn Reeser دقیقا استفاده ابزاری از زنان تو سینما و تلویزیون بود به نظرم و خیلی نامربوط بود
این کلیشه که رهبر اصلی داستان اشاره می کنه به داستان های رهبرهای گذشته یا موزیک کلاسیک گوش رو میده رو کی می خوان تو فیلما کنار بذارن ؟
ساختار موضوعی سریال هم به نظرم جوری نیست که بشه ازش چندین و چند فصل سریال در آورد و باید هر فصل تغییر کنه
در کل پایلوت خیلی خوبی بود شاید بعد از Lost بهترین پایلوت یه سریال ژانری بود
چی شده که تمام نویسنده های مهم تلویزیون نسبت به آینده آمریکا بدبین شدن؟ اول سورکین حالا هم شاون رایان
==
سریال های جدید دیگه :
The Crimson Petal and the White یه مقداری off بود واسم، خوشم نیومد
The New Normal رو بعد از دیدن دو قسمت کلا بی خیال شدم، واقعا هیچ عصری از خنده توش نیست
Go On می تونه خیلی بهتر هم بشه به نظرم ولی در کل خیلی باهاش ارتباط برقرار می کنم، منم از تنهایی بدم میاد ولی از بقیه آدم ها هم خیلی خوشم نمیاد در کل بهترین بازیگر Friends برای من متیو پری بوده و هست
Copper رو هم بعد چهار قسمت بی خیال شدم، سریال بی اصالتیه، تمام کارکتر هاش رو از Deadwood دزدیده و ساختارش رو از CSI !!! از اینا بدتر شخصیت پردازیش صفره و سرنوشت آدم های داستان کوچکترین اهمیتی برای من بیننده نداشت، از فرانکا پوتنت هم بدم میاد
خیلی مشتاق یه سریال تو این حال و هوا بودم و حتی اینکه همزمان با یه وسترن (Hell on Wheels) پخش می شد خیلی جالب بود اما سریال باب میل من نبود
==
Sons of Anarchy هم شروع شد و واقعا ای ول
با یه آرامش نسبی شروع شد اما در 10 دقیقه آخر انقدر وضع رو خراب کرد که فکر کنم با سریعترین و آتیشی ترین فصل سریال روبرو بشیم
==

پخش Episodes هم برای یه فصل 9 قسمتی دیگه تمدید شد

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خواهشا یه فکری واسه این برکینگ بد بکنین.یا طرفدار(!) هاش یه مقدار خودشون رو نگه دارن و کمتر احساساتی بشن یا هم که تاپیک جدا بزنین واسش. چون نخواین اسپویل کنید هم نا خود آگاه یه سری حرفهایی میزنین که خودش اسپویل یا سرنخه. نمونه اش همین پستهای بالا یا پستهای چند صفحه پیش.

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,520
خواهشا یه فکری واسه این برکینگ بد بکنین.یا طرفدار(!) هاش یه مقدار خودشون رو نگه دارن و کمتر احساساتی بشن یا هم که تاپیک جدا بزنین واسش. چون نخواین اسپویل کنید هم نا خود آگاه یه سری حرفهایی میزنین که خودش اسپویل یا سرنخه. نمونه اش همین پستهای بالا یا پستهای چند صفحه پیش.
آقا اجازه ما قول میدیم از تگ اسپویلر استفاده کنیم :D

آخرین ویرایش:

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
بارها گفته شده که از دو فصل پیش این سریال نیاز به تاپیک داره... جالبه سریال هایی مثله how i met your mother تاپیکه خودشون رو دارن

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
راس می گی ها اصلا حواسم نبود .معذرت.خب بابا یه تاپیک بزنین براش...:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر