sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
Anger Management که خیلی خوب نبوده ، کاملا یه کار متوسط ( 2 اپیزودی که دیدم ) ، به شخصه احساس میکنم چارلی هارپر دکتری گرفته شده چارلی گودسن ، یه ذره آدم تر شده حالا داره به ملت مشاوره میده ، اون وسط مسطا یکم هم نقش چارلی هارپریش رو هم انجام میده . اگه با همین وضع پیش بره باید منتظر کنسل شدنش بود .
یعنی عمرا
از لحاظ آمار و ارقام داره واسه FX یه اعدادی میاره که تو خواب هم فکر نمی کردن
==
دوستان من الان گیج شدم
بالاخره BB رو ببینم یانه
هزکی یک چیز گفت
من ۱۸ سالمه و تنها می بینم
ممنون میشم راهنمایی کنید
برو ببینش فقط به خاطر اینکه سریال خوبیه
18 سالگی هم تا جایی که می دونم سنیه که آدم نسبتا از لحاظ عقلی رشد کرده یعنی اگر یه آدم 18 ساله به خاطر دیدن یه سریال قرار باشه بره تو کار مواد (بعضیا یه جوری می گن انگار مواد مخدر کشمشی آجیلی چیزی تو این مایه ها هست) به نظر من بهتره بره این سریال رو ببینه و بره تو کار مواد و بعد هم بیفته بمیره و الکی با وجود بی جنبه ش فضای مفید روی زمین اشغال نکنه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یعنی عمرا
از لحاظ آمار و ارقام داره واسه FX یه اعدادی میاره که تو خواب هم فکر نمی کردن

به نظر خودم که اصلا خوب نبود ، البته نمیدونستم چقدر بیننده داشته . یعنی آمارش خیلی بهتر از بقیه ی کمدی های FX بوده ؟

امیدوارم خیلی بهتر از این بشه ، چون اینجوری اگه پیش بره ، برم یه بار از اول two and half رو ببینم بهتره !!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
دوستان انیمه خوب چی پیشنهاد میدید ؟ مثلا ناروتو خوبه ؟
The Boondocks خیلی خوبه. اپیزوداش یکی از یکی بهتر. تارانتینو اگه میخواست انیمه بسازه میشد یه چیز تو این مایه ها :D
ساموئل ال جکسون هم تو بعضی اپیزوداش دوبلوره.
این ویدئو رو ببین.
Death Note هم خوبه.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
ماشالله این انجمن فیلم باز و سریال باز هم کم نداره ...
کسانی که میخوان یه سریال فوق العاده رو شروع کنند "دکستر" که بهترین سریال عمرمه رو بهشون پیشنهاد میدم.
بریکینگ بد هم سریال فوق العاده ای هستش ولی بعضی قسمت ها ریتم به شدت کند میشه ولی در کل جزو سریال هایی هستش که حتما باید دیده شه ...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
چرا من اینقدر از Anger mangment خوشم اومد :D یعنی همه Negetive هستن الان بهش :D واقعا سریال خوبیه به نظرم البته یکم باید بهتر کار بشه روش

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
The Boondocks .Death Note هم خوبه.
تاحالا اسمی از این کتاب مرگ نشنیده بودم ولی از سر بی سریالی یکی از دوستان پیشنهاد کرد،منم فعلا اولاشم،چیزه جالبیه،خوشم اومد،ژاپنی ها هم که می دونین خوره سوژه های عجیب...بدیش اینه که زبونه ژاپنی عذاب آوره.

-آقا من از این منتالیست دلخوره ام،یعنی چی آخه؟! دهن مارو صاف کردن...
هشدار اسپویلر:
نشون ندادن آخرش قیافه این رد جان دیگه!اونم بعد از 4 فصل... دقیقا اتفاقای رد جان هم داره قابل پیش بینی میشه،ما هر قسمت که رد جان میشه چند نفری میشینیم می بینیم،و دقیقا 2 قسمت آخر از اولش مشخص بود نقشه اس...چه سمبلیم کرده بودن...آخر فصل 3 شاهکار بود توو نوعه خودش!
نگین که فصل 5 شم بالا 20 تا اپیزود داره؟!
-دوستان homeland-person uknown چطور سریالین؟توو چه مایه هاین...

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به نظر خودم که اصلا خوب نبود ، البته نمیدونستم چقدر بیننده داشته . یعنی آمارش خیلی بهتر از بقیه ی کمدی های FX بوده ؟

امیدوارم خیلی بهتر از این بشه ، چون اینجوری اگه پیش بره ، برم یه بار از اول two and half رو ببینم بهتره !!
آمارش نزدیک 6 میلیون بود ولی هنوز آمار قسمت سوم نیومده که بشه گفت آیا بیننده ها پاش می مونن یا نه ولی مسئله اینه که بقیه کمدی های FX در بهترین حالت دو میلیون بیننده دارن
کلا حتی اگه FX هم از پخشش منصرف بشه کانال هایی مثل TBS ورش میدارن
Two and a Half Men هم اونقدرا آش دهن سوزی نیست البته
کلا کمدی های Chuck Lore یه چیزی در حد جواد رضویان خودمونه
==
چرا من اینقدر از Anger mangment خوشم اومد
چرا واقعا ؟
یه بار دیگه هم پرسیدم جواب ندادی

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
یه نفر چند وقت پیش یه سریال می خواست که بتونه با خانواده ببینه... بهش OZ رو پیشنهاد می کنم.
درمورد یک مشت کاکاسیاه و ایرلندی و نازی و... هست در یک زندان. زندانی هایی که بعضی هاشون پدر مادر خودشون رو قطعه قطعه کردن و خوردن
و همینطور سیاهپوستهای لخت که به سفید پوستها تجاوز میکنن. همه تو این زندان دنبال یه شئی تیز میگردن که تو شکم هم فرو کنن.
درکل سریال بسیار آموزنده ای هست که تمام اعضای خانواده درکنار هم می تونن ازش لذت ببرن.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
احساس میکنم louies C.K میخواد شخصیت louie رو lameترین شخصیت کل تاریخ سینما و سریال ها بکنه.....
اون اولش که بچش گفت knock knock و لویی گفت whos there و بعد بچش یجوری فهموند با تو نبودم.....اون سری که انداخت پایین یعنی تحقیر کامل
.............
:(:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر