mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
خوب داره پیش میره .از حرکت دیمن در اول و اخر قسمت خوشم اومد :dو مثله اینکه در قسمت بعدی خواهیم دید کاترین فَتَشَّرَ :))
جاشه کلاوس بیاد کله آگوستین از ریشه بکنه و بره:d یه حسی بهم میگه مایکل از اولین خون آشام های اگوستین بود .با توجه به اینکه از خون کاترین تو فصل 3 قسمت 6 تغذیه کرد/:)

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
Arrow یک نکته خیلی منفی و بد داره و اینکه Green Arrow خیلی پر حرف و شوخ و با مزه هست ولی تو این Batman شده برا ما و جدی و خشک هست!!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Arrow یک نکته خیلی منفی و بد داره و اینکه Green Arrow خیلی پر حرف و شوخ و با مزه هست ولی تو این Batman شده برا ما و جدی و خشک هست!!!
خب این برای اون درصد کمی که کمیک هاش رو خوندن نکته خیلی منفی و بدیه:D وگرنه برای من که هیچی ازش نمیدونم نه تنها نکته بدی نیست، اتفاقا با این شخصیتش هم خیلی حال میکنم:D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اين arrow واقعا سريال مزخرفى بود يا من نتونستم ارتباط برقرار كنم باهاش؟ :d
شیخ بیشین بیبین میشین فنین...
راستش نمیدونم چرا اینطور نوشتم:D
بشین ببینش تونم خوشت میاد:Dفصل دوم عالی داره پیش میره...ارزش دنبال کردن داره.
It's getting started...:D
المان های Green Arrow بودنش تازه داره اضافه میشه ک یکی از مهمتریناشم ک من تا الآن میگفتم چرا نیست همون هدیه‌ی ب.آلن بود...انشاللّه نوبت ب شوخ‌طبعیشم میرسه:D
پ.ن: ب هرحال باید در نظر داشت ک این سریالش هست و اون کمیک...

آخرین ویرایش:

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
نکته رو اعصاب Arrow همین روابط عاشقانه الیوره :| بشینین بشمرین این با چند نفر بود !
این اسکل بودن الیور هم خیلی رو اعصابه هر کی میمره عذاب وجدان میگیره که من کشتمش !

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
دقیقا همین خصوصیت های Arrow هست که رو مخه ! خودش رو میخواد وفادار نشون بده در حالی که گرین ارو کلا یه خانم باز هست ! پر حرف و وراج و شوخ هست و تا حالا هم به شخصه ندیدم بخاطر مردن یه نفر توسط خودش ناراحت بشه . همی جزییات هست که Arrow رو میکنه اشغال برای طرفدار ها .

بعم جالبه یه کاراکتر بخاطر اون چیزی که واقعا نیست دوست داشته باشی و بعد هم بگی عیبی نداره و من اینجوری بیشتر دوستش دارم !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بعم جالبه یه کاراکتر بخاطر اون چیزی که واقعا نیست دوست داشته باشی و بعد هم بگی عیبی نداره و من اینجوری بیشتر دوستش دارم !
کجاش دقیقا جالبه؟:-/
"اون چیزی که واقعا نیست" میشه واسه کسایی که باهاش آشنایی قبلی دارن. واسه ماها میشه "دقیقا اون چیزی که هست".

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
کجاش دقیقا جالبه؟:-/
"اون چیزی که واقعا نیست" میشه واسه کسایی که باهاش آشنایی قبلی دارن. واسه ماها میشه "دقیقا اون چیزی که هست".

هیچی بابا گفتم فقط جالبه :d یادم رفت اسمایلی بزارم بخدا :d

ولی مثلا فکر کن بتمن بجای جدی بودن وایمیساد تو فیلم هاش شوخی میکرد :d

پ.ن : یعنی سینا هر وقت پست میزاری فکر میکنم فردین داره پست میده ! خو بی دین ها حداقل اواتارتون رو عوض کنید :d:((

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اين arrow واقعا سريال مزخرفى بود يا من نتونستم ارتباط برقرار كنم باهاش؟ :d
مطمئنن تو نتونستی باهاش ارتباط برقرار کنی :D
واقعا عالی هست سریالش! تنها سریالیه که تا اینجا اصلا افت چشم گیری ازش ندیدم! واقعا توی این سبک داستان عالی هست! مخصوصا قسمت جزیرش که حرف نداره!
حالا فصل اولش اونقدرا شاخ نبود که بگیم عالیه ولی این فصل واقعا داره عالی پیش میره!
ولی حالا TWD یا TVD و ... رو نیگا میکنی میبینی یک سیزن اینقدر خارق العادس که میگی بهترین سریال دنیا یک سیزنش اینقدر چرته که خودت نمیدونی چرا داری ادامش میدی :|

---
نکته رو اعصاب Arrow همین روابط عاشقانه الیوره :| بشینین بشمرین این با چند نفر بود !
این اسکل بودن الیور هم خیلی رو اعصابه هر کی میمره عذاب وجدان میگیره که من کشتمش !
اکثر سوپر هیرو ها آدمای *** ـی هستن معمولا :D
این الیور که دیگه معلوم نیست فازش چیه! هر کیو میبینیه سریع :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
هیچی بابا گفتم فقط جالبه :d یادم رفت اسمایلی بزارم بخدا :d

ولی مثلا فکر کن بتمن بجای جدی بودن وایمیساد تو فیلم هاش شوخی میکرد :d

پ.ن : یعنی سینا هر وقت پست میزاری فکر میکنم فردین داره پست میده ! خو بی دین ها حداقل اواتارتون رو عوض کنید :d:((
خب فکر کن تو بتمن رو نمی‌شناسی، دلقک بازی در بیاره خوشت میاد دیگه :D
پ.ن: امضا هاشون خدا رو شکر فرق داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر