Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اگه یه درصد شک داشتم اسلید تبدیل به Deathstroke شده الان با دیدن این قیافش دیگه مطمئن شدم.خصوصا با دیدن چشم چپش و اون موهای سفیدش.امیدوارم الیور رو بکشه:d

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
اینجا کسی دنبال نمی‌کنه یا همه منتظر منن که بیام بگم American Horror Story اپیزود 9 فصل 3 اومد؟! :D
من که قسمت 8 رو هم هنوز ندیدم چون امتحان داشتم الان میخوام هم 8 هم 9 رو ببینم:d خیلی هم خوشحالم که 2 قسمت دارم برا دیدن:d

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
TVD یدونه دیگه از اون اپیزودا داشت که ملت یا دوستش دارن یا ازش متنفر میشن.
به نظر من خوب بود اپیزودش (به نسبت بقیه سیزن 5) ولی اصلا به درد mid-season finale نمیخورد. The Cell خیلی بهتر بود.
سامرهلدر مصاحبه کرده بود گفته بود دیمنِ سیزن 1 رو خواهیم دید. یعنی میشه؟!این احساساتشو خاموش کنه من تا ته سیزن 5 رو بدون نق زدن میبینم
فعلا انزو و کاترین جالب ترین کاراکترای tvd هستن. کاترین بمیره من خودمو هیچوقت نمیبخشمD:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
این قسمت هم عالی بود،Slade هم که رسما وارد ماجرا شد و از قیافش هم خیلی خوشم اومد :d
روی هم احتمالا توی ادامه فصل تبدیل بشه به red arrow،این بری هم شدیدا مشتاقم ببینم چی میشه داستانش :|
ادامه این فصل بعد 6 هقته پخش میشه؟
+
تاریخ شروع سریال Flash رو اعلام کردن؟
روی حتماً ب Red تبدیل میشه و اون سِرم هم میتونه بهانه‌ای باشه برای آوردن چندتا از super power های کمیکش به سریال:D
Slade لعنتیم ک دیگه رسماً قراره مادر الیور رو ب عزاش بنشونه:D
اگه یه درصد شک داشتم اسلید تبدیل به Deathstroke شده الان با دیدن این قیافش دیگه مطمئن شدم.خصوصا با دیدن چشم چپش و اون موهای سفیدش.امیدوارم الیور رو بکشه:d
خداکنه اجازه داشته باشن ک DeathStroke رو توی کاستوم نشون بدن و شاهد یک مبارزه‌ی خوب بینشون باشیم...
=========================
توی این قسمت فقط داشتم برای دیدن اینکه The Flash رو چطور موقع تبدیل نشون میدن لحظه شماری میکردم...خداییشم خوب بود:D
و یک سوال اونم اینکه فقط من بودم ک وقتی بری آلن تبدیل شد یَک لبخندی بر لبانم نقش بِست؟؟؟:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,793
نام
شیخ صدرا
حالا خودت هیچی ابجی ات چه گناهی کرده :|:d بعدم مگه تو هم میترسی با این هیکل ؟ :|:d

ترس نداره كه :d
بابا سريالو نديده هى سوال ميپرسه :| نميزاره بفهميم چى به چيه :d
دو هفتس با اون رفيقش اومدن خراب شدن اينجا سر من از همه چى افتادم :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اسلید رو به احتمالا خیلی زیاد توی کاستوم اصلیش میبینیم.اگه یادتون باشه توی قسمت اول فصل 2 توی جزیره ماسک deathstroke رو نشون داد که یه تیر از توی جای چشمش رد شده!احتمالا توی جزیره اولیور یه تیر زده تو چشم اسلید و فکر کرده کشتتش :|
@ mmansouri :
من کلا از اون لحظه ای که نشون داد بری رفت توی دفترش و اون مواد شیمیایی + سقف که ازش آب میچکید رو نشون داد یه لبخند ملیحی بر لبم نقش بست :d لحظه ی برخورد ساعقه بهش هم خیلی خوب درست کرده بودن......

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
واقعا با دیدن AHS میترسید ؟ به نظر من این فصل اصلا ترسناک نیستش :|:d
AHS کلا ترسناک نیست داستان شاخی داره :D
فقط فصل دو یه قسمت هاییش ترسناک بود!
جایی که اون پسری که جنی شده بود رو آوردن (اوایل فصل) تو همون قسمت هم مرد :D

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
اين arrow واقعا سريال مزخرفى بود يا من نتونستم ارتباط برقرار كنم باهاش؟ :d

سریالی بس فوق العاده مزخرف و بسیار نچسب و خشک که ذره ای هم به کمیک ها وفادار نیست . حالا اون کمیک رو میشه فاکتور گرفت ولی ایده اینکه یه بچه خشکل که 5 تا دیالوگ رو بزور میتونه بیان کنه بزاری جای یه شخصیت پر حرف و وراج خودش خیلیه .

بقیه شخصیت ها رو هم اصلا در نظر نمیگیرم و فقط به Deadshot رجوعت میدم !=))

1 فصل دیدم کلا از گرین ارو زده شدم !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر