mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
با تشکر از اطلاع رسانیتون ولی این تاپیک فقط برای بحث در مورد سریاله !
نه اینکه بخوایم هر قسمت از هر سریالی اومد بیام بگیم ..اومد ..!

فکر کنم تقریبا تمام دوستانی یک سریال رو میبینن و دنبال میکنن بدونن که هر هفته سریال تو چه روزی پخش میشه

تکرار نشه :D

پست اول تاپیک - قانون خاصی در رابطه با اطلاع رسانی نیست و از نظر من و بقیه کار خیلی خوبی هم کردن اطلاع رسانی کردن . مشکل شما چیه ؟ خدا نکنه یه جایی ادمینی چیزی باشی وای به حال بقیه دیگه .
بعضی وقتا آدم یه چیزایی میبینه و میخونه که دیگه http://upload7.ir/images/01496807506015920779.gif

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
تایوین شبیه این پدرای قدیمی ایرانی با سبیل خفن شده بود به بچه هاش گفت با کی ازدواج کنن.:d

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
دوستان قسمت 4 هانیبال بدون سانسور اومده.

منتها من یه اشتباه کردم نسخه‌ ای که Public hd داده رو گرفتم،چون روش زیر نویس کره ای هست همونطور که تو عکس میبینید.حجمش هم 516 مگ هست.نسخه ی Hannibal S01E04 ceuf HDTV XviD-SANTi رو مطمئن نیستم که زیرنویس کره ای نداشته باشه اگه کسی امتحان کرد بگه.

ویرایش: رو این دو تا نسخه زیرنویس کره ای هست.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Vikings خیلی خیلی خوب تموم شد،جوری تموم شد که کلی موضوع جدید برای فصل بعد آماده کردن...............
احتمالا توی فصل بعد داستان خیلی پیچیده تر میشه........

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
پست اول تاپیک - قانون خاصی در رابطه با اطلاع رسانی نیست و از نظر من و بیقه کار خیلی خوبی هم کردن اطلاع رسانی کردن . مشکل شما چیه ؟ خدا نکنه یه جایی ادمینی چیزی باشی وای به حال بقیه دیگه .
بعضی وقتا آدم یه چیزایی میبینه و میخونه که دیگه http://upload7.ir/images/01496807506015920779.gif
حتما نباید در مورد مسئله ای قانون خاصی باشه که اون کار غلط باشه
مثلا قانون خاصی در مورد دروغ گفتن نیست اما کار غلطیه
این کاری که بیای بگی "ایول این هفته فلان سریال پخش شد" یا اینکه هر هفته بپرسی "تاریخ پخش فلان سریال کیه؟" هم همین حالت رو داره مگر اینکه شرایط خاص باشه مثل قسمت چهارم هانیبال

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
سلام
کلا چون سریال نگاه نمیکنم چند تا سوال ساده داشتم
1:یکی کالیفرنیکیشن رو به ما پیشنهاد داد, میخواستم ببینم داستان جالبی هم داره یا کلا فیلم پو...رنه؟
2: این فیلم "چگونه با مادرت آشنا شدم" کلا چند قسمت و ارزش دیدن داره یا نه...؟
من دو تا قسمت اول فصل 7 رو فقط دیدم و بد نبود. بقیه قسمتهاش هم در همین حد هستند یا نه...؟
3: سریال طنز کاملا خانوادگی,برای دیدن توی یه خانواده نسبتا مذهبی{!!!} چیزی هست...؟
چیزی که حتی زیر نویس هاش هم بد نباشه... یا مثلا قسمت هاش زیاد طولانی نباشه ... در حد نیم ساعت و کمتر
4: این سریال بیگ بنگ تئوری طنزه یا راجعه به فیزیکه و جدیه...؟
یکی گفت قشنگه, یکی هم گفت اگه از فیزیک سر دربیاری جالبه...کلا خوبه یا نه؟

آخرین ویرایش:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
این فیلم "چگونه با ماردت آشنا شدم" کلا چند قسمت و ارزش دیدن داره یا نه...؟
من دو تا قسمت اول فصل 7 رو فقط دیدم و بد نبود. بقیه قسمتهاش هم در همین حد هستند یا نه...؟

HIMYM فقط و فقط و فقط فصل های 1 و 2 و 3 و4 دیگه بعد از این فصل ها بسیار بسیار لوس و مسخره میشه . ولی دیدن فصل 1 و 2 از واجبات هست .

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
کلا چون سریال نگاه نمیکنم چند تا سوال ساده داشتم
1:یکی کالیفرنیکیشن رو به ما پیشنهاد داد, میخواستم ببینم داستان جالبی هم داره یا کلا فیلم پو...رنه؟
2: این فیلم "چگونه با ماردت آشنا شدم" کلا چند قسمت و ارزش دیدن داره یا نه...؟
3: سریال طنز کاملا خانوادگی,برای دیدن توی یه خانواده نسبتا مذهبی{!!!} چیزی هست...؟
چیزی که حتی زیر نویس هاش هم بد نباشه... یا مثلا قسمت هاش زیاد طولانی نباشه ... در حد نیم ساعت و کمتر
4: این سریال بیگ بنگ تئوری طنزه یا راجعه به فیزیکه و جدیه...؟
یکی گفت قشنگه, یکی هم گفت اگه از فیزیک سر دربیاری جالبه...کلا خوبه یا نه؟

پ.ن 2 : سریال قشنگیه سعی کن حتما ببینی ،8فصل پخش شده و کلا قراره توی 9فصل تموم بشه
پ.ن 3 : نسبتا نه ،اگر هم باشه تا جایی که من اطلاع دارم طنزهای جالبی نیستن اما شاید بتونی بعضی از قسمتهای modern family رو گلچین کنی (البته دوتا شخصیت داره که هم@@جنس بازن :d )
پ.ن 4:طنزه اتفاقا جالب هم هست ،دیدنش ضرر نداره،ربط خاصی به فیزیک نداره فقط چون شخصیت ها دانشمندن بعضی وقتا شوخی های علمی میکنن که کاملا قابل درک هستش

---------- نوشته در 12:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:02 AM ارسال شده بود ----------

HIMYM فقط و فقط و فقط فصل های 1 و 2 و 3 و4 دیگه بعد از این فصل ها بسیار بسیار لوس و مسخره میشه . ولی دیدن فصل 1 و 2 از واجبات هست .

درسته که کش دادن سریال رو ،اما دلت میاد اینجوری بگی؟ :d دیگه در این حد هم بد نیستش

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
از نظر من بهترین اپیزود از بین اپیزود های منتشر شده بود.
خوبی سریال اینکه برای قتل ها ایده های تازه وجود داره. یعنی هدف قاتل قتل نیست بلکه برای رسیدن به خواسته های روانی خودش مجبور میشه دست به قتل بزنه.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
الان تو یه سایت یه چیزی نوشته بود خندیدم .در مورد هانیبال نوشته بود از این به بعد این سریال به دو صورت پخش میشه بعضی قسمت ها اینترنتی و بعضی از قسمت ها هم از خوده شبکه !!

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام قسمت دوم زامبی لند چرا نمیاد ؟ پس کی میاد ؟

علیکم :d
زامبی لند که سریال نیست باید به تاپیک movie سربزنی دوست عزیز
اگر هم منظورت زامبی لند 2013 هستش که قراره چند ماه دیگه پخش بشه که اون هم سریال نیست ،فیلم تلویزیونیه البته ساخته تیم دیگه ای هستش و ربطی به زامبی لند 2009 نداره

---------- نوشته در 07:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 PM ارسال شده بود ----------

الان تو یه سایت یه چیزی نوشته بود خندیدم .در مورد هانیبال نوشته بود از این به بعد این سریال به دو صورت پخش میشه بعضی قسمت ها اینترنتی و بعضی از قسمت ها هم از خوده شبکه !!
مطمئنی منظورش سانسوری و غیرسانسوری نبوده؟ مثلا نسخه تی وی سانسوری نسخه اینترنتی بی سانسور
چون اینجوری که نمیشه پخش بشه :-b چه گندی دارن به این سریال میزنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر