Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
کسی 90210 می بینه اینجا؟ چند قسمت اول سیزن یکش رو چند سال پیش از MBC PERSIA دیدم خوشم اومد (تو کف اسکول لایف تو بورلی هیلز هستیم:( کاش من هم...:D)
ارزش دیدن داره بقیه ش رو دان کنم ببینم؟:D
Glee چطوره بعد؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
پوستر جدید سریال The Kiling که در 12 خرداد شروع به پخش میکنه :bighug:

u1yjb3hgg2a89e3d79oc.jpg

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
the killing رو به همه پیشنهاد میکنم واقعا در نوع خودش بینظیره اتمسفر فوق العاده گیرایی هم داره
فصل اول که من با ترس و لرز سراغ هر قسمتش میرفتم از بس فضای سیاه و تاریکی داشت
تو فصل دوم هم یکم فضاش از اون سنگینی دراومد ولی بازم قشنگ بود الان هم بیصبرانه منتظر خرداد ماه هستیم:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
کیلینگ همه چیش عالیه بجز این بازیگره نقش پلیس زن ـه [-( از اون طرف استفن رو داره پلیس مرده که =d> رزی لارسن بیچاره رو هم معلوم شد که کی کشته :d
دوستان Feed your fear :bighug:

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آخ توو هانیبال این بازیگره بازی می کنه؟! جز 3 تا از بهترین badman های جیمز باند...اول می خواستم صبر کنم یه سیزن کامل بیاد بعد برم توو کاره دانلود...

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
الان killing قرار داستان جدید رو روایت کنه یا همون ادامه داستان قبلیه؟
به هر حال با یکی از بهترین سریال های جنایی طرفیم که فصل دومش هم افت کرد.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اواخر فصل دوم homeland خیلی ها ایراد گرفتن از که از واقع گرایی سریال کم شده و....
با این اتفاقات چند روز گذشته تو آمریکا فهمیدم همچین تخیلی هم نبودش:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شبکه amc سریال بد نمیسازه
این سریال 2 فصل پخش شد و کنسل شد ولی دوباره تصمیم گرفتن ادامش بدن جزئیاتش رو سینا باید بگه . من فقط اینو بگم که یکی از بهترین سریالای جنایی ـه چند سال اخیر و یکی از بهترین اتمسفر هایی بود که تو یه سریال دیدم , ینی رسما افسرده میکنه آدمو :D از بس جو سنگینی داره . داستانش جنایی هست و 2 فصل اول در مورد دختری بود که جسدش تو صندوق عقب ماشین تبلیغاتی یکی از سناتورها توی رودخونه پیدا میشه و دو تا کارگاه مسئول این پرونده میشن و چگونگی تغییر زندگی خانواده دختر و سناتور و کارآگاه ها و گره خوردن ـه زندگیشون به همدیگه رو نشون میده . واقعا سریال زیبایی بود وقتی خبر کنسل شدنش اومد 2 روز ماتم گرفته بودم ولی الان دوباره از فصل 3 ادامه میدن :bighug: فک کنم زیباترین استفاده از باران تو این سریال باشه .

پ.ن : پوستر هانیبال تو حلقم :D

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
الان killing قرار داستان جدید رو روایت کنه یا همون ادامه داستان قبلیه؟
به هر حال با یکی از بهترین سریال های جنایی طرفیم که فصل دومش هم افت کرد.

THE CASE BEGINS :d این دفعه با یه قاتل زنجیره ای طرف هستیم :bighug:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
به سوال قبلیم که جوابی داده نشد:D
پریسون بریک رو من همون اوایل که اومد تا سیزن دوش جایی که مایکل و داداشش می خواستن رئیس جمهور رو بکشن و اون بابایی که مامور مخفی بود رو بهش نارو زدن و کل اطلاعاتش رو پاک کردن دیدم:D (نخندید:D)
کسی بگه قسمت چندمش بوده ممنون می شم برم برای بقیه اش:D حدودشم بگید کافیه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر