Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Helstrom هم احتمالا کنسل می شه تا یک سریال دیگه به کالکشن سریال های نیمه کاره مارول اضافه بشه :|
نه به اون شروع توفانی ای که با Agents of Shield و DareDevil و Jessica Jones داشتن نه به الان که فقط یک سری مینی سریال دارن با محوریت کارکتر های فیلم هاشون
مارول بخش تلویزیونیش که نابود شد. من امیدی به بخش سینمایی اشم ندارم.

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
فصل دوم مندلوری رو امروز دیدم و همونطور که انتظار داشتم دیزنی نه تنها پسرفت نداشت تو این فصل، بلکه چند لول هم پیشرفت کرده. چه بودجه سرسام آوری برای ساخت هر قسمت در نظر گرفته شده:Thinking:
استفاده از دوربین آیمکس برای ضبط سکانس مبارزه با Sand Dragon بسی لذت بخش و غیرمنتظره بود

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فصل دوم مندلوری رو امروز دیدم و همونطور که انتظار داشتم دیزنی نه تنها پسرفت نداشت تو این فصل، بلکه چند لول هم پیشرفت کرده. چه بودجه سرسام آوری برای ساخت هر قسمت در نظر گرفته شده:Thinking:
استفاده از دوربین آیمکس برای ضبط سکانس مبارزه با Sand Dragon بسی لذت بخش و غیرمنتظره بود
دقیقا قسمت اول فصل دوم واقعا چند لول از قبل بهتر بود . و البته رفرنس های جذابش به سری اصلی هم لذت بخش بود . بازیگر مهمان کاریزماتیکی هم داشت . امیدوارم مثل کاراکتر کارل ودرز در قسمت های بعد دوباره ببینیمش

• Like
Reactions: saeed_sg

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
سریال See با بازی جیسون موموآ خیلی قشنگ بود. حیف که بخاطر کرونا وضعیت فصل دومش نامشخصه. [-(
سریال نسبتا جدید Raised by Wolves رو دیدم و خیلی خوشم اومد.

چقدر سریال Warrior رو دوست دارم و قشنگه ... درسته حرف خاصی پس این سریال نیست ولی حس خوبی حین دیدنش داری که یاد مرحوم بروسلی خیلی زنده میشه

دمت گرم مهراد جان. :D
منم خیلی از این سریال رزمی خوشم اومد. :-bd:Rose:

rigd_2020-11-03_030745.jpg

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
نشستم دو فصل You را دیدم. در مجموع خوشم اومد و سرگرم کننده بود.

کلیاتش شبیه دکستر بود که کمی تم تینیجری داشته باشه. به سطح اون که قطعا نمی رسید ولی در مجموع خوب بود و ارزش دیدن داشت. جالبه که به نظرم با توجه به سبک و کیفیتش من ندیدیم خیلی اینجا بهش اشاره بشه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سریال Two and the half men رو میبینم...
تا بدینجا یعنی فصل 4 فراتر از تصوراتم ظاهر شده.
یکی از دلایل اینکه هیچوقت نرفته بودم سمتش، وجود یک شخصیت کودک بود و تصورم بر این بود که وجود یه بچه 10 ساله باعث میشه کمدی دست و پا بسته باشه ولی تا اینجا "جیک" بمب خنده بوده :D

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سریال Two and the half men رو میبینم...
تا بدینجا یعنی فصل 4 فراتر از تصوراتم ظاهر شده.
یکی از دلایل اینکه هیچوقت نرفته بودم سمتش، وجود یک شخصیت کودک بود و تصورم بر این بود که وجود یه بچه 10 ساله باعث میشه کمدی دست و پا بسته باشه ولی تا اینجا "جیک" بمب خنده بوده :D
جیک که به جای خود . اصل مطلب چارلی شینه . فوق العاده است تو سریال

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
دو سریال امبرلا اکادمی و بویز رو دیدم خیلی خوب تو خماریم لزفا تو این ژانرها معرفی کنید
تو فیلم هم راهبه خیلی چسبید راهنماییی بدین

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,598
چقدر dexter سریال قشنگیه فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه
اونای که دیدن یه سوال (اسپویله)

تو قسمت آخر فصل 4 ریتا میمیره
من 5 ندیدم اسپویل نکنید
فقط یه سوال ریتا اگه جدی میمیره و توهم نیست
قاتل کسیه که تو فصل 4 حضور داره من دقت نکردم یا فصل 5 مشخص میشه
یعنی کار آرتور که نمیتونه باشه چون دکستر رفت پی ماشینش خرابش کرد