Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام
تریلر جدید GOT رو دیدم.
نظر: :-q:-q:-q
به نظرم اصلا جالب نبود. فقط امیدوارم مثل فصل پنج, یه آش شلم شوربایی در نیاد.
کتاب هم که حالا حالا ها تموم نمیشه. (امیدوامر تا تابستون 2016 تموم بشه و منتشر بشه. :(()
من به شخصه تا وقتی کتاب ششم رو نخونم, سریال رو نمیبنم.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
تریلر game of thrones دقیقه 1:13 به شدت مشکوکه /:)

یعنی John snow رو کاری میکنن زنده شه ؟ من هنوزم اعصابم خورده خیلی مفت مرد
چیش مشکوکه؟ :D جنازشه دیگه!

سلام
تریلر جدید GOT رو دیدم.
نظر: :-q:-q:-q
به نظرم اصلا جالب نبود. فقط امیدوارم مثل فصل پنج, یه آش شلم شوربایی در نیاد.
کتاب هم که حالا حالا ها تموم نمیشه. (امیدوامر تا تابستون 2016 تموم بشه و منتشر بشه. :(()
من به شخصه تا وقتی کتاب ششم رو نخونم, سریال رو نمیبنم.
والا من زمانی که سریال فصل چهارمش داشت پخش میشد، تا فصل سوم دیده بودم، گفتم بزارم کل سریال تموم شه (مثل بقیه سریالای که میبینم) بعد ببینم! یعنی تو اون یه سال، اسپویلر از هر طرف میریخت سرم :| تو FB تو اینستاگرام تو جمع دوستان! حساس ترین چیزای داستان برام لو رفت!مخاطب زیاد داره بحثم دربارش زیاده، در نتیجه اسپویلر هم زیاد داره! پیشنهاد میکنم هفتگی ببینی سریال رو :D

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
یه چیز جالب در مورد این اپیزود به چشمم خورد:
medium-clean.jpg

ناموسن والتر چی بود چی شد! :d

یه تشابه دیگه هم تو این اپیزود بود، والتر هم از این بابا اسلحه میخرید:
medium-clean.jpg

وینس گیلیگان نابغس..!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این قسمت Better call saul واقعا عالی بود، داستان به اون صورت اوج نگرفته ولی بشدت اتفاقات سریال جذابه.
تازه داره به جای اصلیش نزدیک میشه، موقعی که جیمی بیاد بیرون از اونجا و تک نفره کار کنه ، این اپیزود تقریبا داشت به اون نقطه نزدیک میشد :x
Easter Egg ـای این اپیزودم تو حلقم :D

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
چن تا سوال اساسی از دوستان :

- این جنازه ای که توی آتش داره میسوزه توی تریلر و روی نماد بولتون ها میسوزه کیه ؟ ( استنیس هست ؟ ) ثانیه 22
- ثانیه 44 کدوم گروه ها دارن مذاکره میکنن ؟
- دقیقه 1:16 اونی که دو شمشیر دستشه و داره میجنگه فلش بک به گذشته هست و این ریگار تارگرین هست و اون دوتایی که جلوشن ند و رابرت هستن ؟
- دقیقه 1:17 اونی که توی چنگ سوار بر اسب داره میاد جان اسنو نیست ؟ خیلی شبیهش هست !
-دقیقه 1.21 : برن داره راه میره و آدرها کنارش.این داره خواب میبینه ؟! توهمه ؟! یا واقعی هست ؟

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
یه چیزه دیگه از این قسمت better call saul البته شاید متوجه شده باشید:d
اگه دقت کرده باشید زمانی که توکو میاد تو بریکینگ بد تازه از زندان اومده با اون رفیق جسی, تو این قسمت هم اخرین سکانس مایک به ناچو گفت حداقل 5 تا 10 سال توکو میوفته تو زندان:d

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
این قسمت Better call saul واقعا عالی بود، داستان به اون صورت اوج نگرفته ولی بشدت اتفاقات سریال جذابه.
تازه داره به جای اصلیش نزدیک میشه، موقعی که جیمی بیاد بیرون از اونجا و تک نفره کار کنه ، این اپیزود تقریبا داشت به اون نقطه نزدیک میشد :x
Easter Egg ـای این اپیزودم تو حلقم :D

به شدت better call saul عالیه. :x
دوست دارم موضوع داستان بیشتر حول مایک بچرخه تا جیمی .... فعلا جیمی کار داره تا وکیل مستقل بشه و اسمش رو عوض کنه.توی این قسمت که یه اشاره هایی به ناپدید شدن و تغییر اسم کرد.
یه چیزه دیگه از این قسمت better call saul البته شاید متوجه شده باشید:d
اگه دقت کرده باشید زمانی که توکو میاد تو بریکینگ بد تازه از زندان اومده با اون رفیق جسی, تو این قسمت هم اخرین سکانس مایک به ناچو گفت حداقل 5 تا 10 سال توکو میوفته تو زندان:d

دقیقا.اون موقع که همین پسره (که الان اومده حق ماهیانه اسباب بازی پدرش رو بده) که والتر توی زیرزمین خفه ش میکنه اومده توی خط مواد و بعدش اینا میرن با توکو معامله کننن...
خیلی مشتاقم بدونم مایک چه طوری با گوستاوو فرینگ آشنا میشه و ملاقات میکنه.
یه سوال : ساول گودمن که میگه من یه نفر رو میشناسم که اونم یه نفر رو میشناسه و کار راه میندازه ( توی بریکینگ بد ) منظورش همین مایک هست ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
عملا چیزی به نام شخصیت پردازی تو این سریال وجود نداره خدایی هم از نظر نویسندگی سریال رو اعصابه و همم کارگردانی 8-|
شخصیت شماره 1 (تارا) وسط دعوا و تولید ادرنالین به سمت کشیش : من به دوست دخترم دروغ گفتم
کشیش : دوسش داری ؟ دوست دخترتو ؟

:|

خدایی این چه وضع کارگردانی و فیلنامست ؟
اون قسمت که گلن به همراه اون سیاپوسته فرار میکنن تو اسلحه خونه کلی تیر به سمت در شلیک میشه یکیش از در رد نمیشه بخوره به گلن ولی گلن در رو میبنده به تیر همه رو قلع و قم میکنه ! و هزار یک حرکت و تصمیم شکمی که باید اعضای گروه از خودشون بروز بدن ....

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یه سوال : ساول گودمن که میگه من یه نفر رو میشناسم که اونم یه نفر رو میشناسه و کار راه میندازه ( توی بریکینگ بد ) منظورش همین مایک هست ؟

آره دیگه منظورش همین مایکه
شخصا فکر می کنم گوستاوو فرینگ بعد از والتر بهترین شخصیت بریکینگ بد بود ای کاش یه اسپین اف از گوستاوو می ساختند چون به نظر من گذشته خیلی جالب تری از جیمی و مایک داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آره دیگه منظورش همین مایکه
شخصا فکر می کنم گوستاوو فرینگ بعد از والتر بهترین شخصیت بریکینگ بد بود ای کاش یه اسپین اف از گوستاوو می ساختند چون به نظر من گذشته خیلی جالب تری از جیمی و مایک داره
اونم میتونست جالب بشه اما نکته اینجاست شخصیتی نیست که کسی به عنوان شخصیت اصلی داستان قبولش کنه، چون هممون میدونم سرنوشتش از آخر چی میشه :D
همین مایک و جیمی اگه با هم کار کنن تو هر قسمت مکمل هم باشن عالی میشه، مایک بشدت شخصیت خفنیه، منی که توی بریکینگ بد حس خاصی بهش نداشتم اینجا عاشقش شدم، در کل پتانسیل این دو شخصیت بشدت بالا ـه با این همه شخصیتا و اتفاقات میشه یک شاهکار از این سری در آورد، درسته عمرا شخصیتاش در حد والتر و جسی بشن اما از نظر داستان میتونه برسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر