گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,095
نام
مهراد
هرچی سعی کردم تو این تاپیک پست ندم درباره سریال هایی که میبنم دیدم نشد!

این فصل فلش میتونم بگم بی نهایت زیباست یعنی زوم واقعا ترسناکه! درسته این وسط ویلن های عجیب غریب هم زیاده اما شخصیت منفی اصلی خیلی خوفناکه اگر تا قسمت آخر به درک واصل نشه و همچنان رقیب فلش باقی بمونه... امیدوارم زودتر کیلر فراست رو هم ببینیم!

سریال شروع خوبی داشت اما جادوگری هاش و از مرگ برگردوندن هاش و اینکه همه شهر سوپــــ ر هیرو شدن خیلی رو مخه! قسمت های داخل جزیره خیلی قشنگن حیف که خیلی کوتاه تر شدن. از این دیمین دارک اصلا خوشم نمیاد. یکی از قسمت ها هم که پدر خدابیامرز آلیسون از سریال Teen Wolf اومده بود تو سریال یادش گرامی :))

نمیدوم اینجا چند نفر این سریال رو میبینن ولی فصل پنجم بی نهایت زیباست... تا قسمت ده خیلی قشنگ بود منتظر قسمت های جدیدم کسی میدونه چه تاریخی میاد؟

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
724
نام
محمد صادق
آیا این Help صدای گلن بود ؟؟؟

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,835
نام
میلاد
آیا این Help صدای گلن بود ؟؟؟

من هم فکر کنم گلن هستش...قبل help صدا بدجور میاد ولی فکر کنم میگه من گلنم ( میگم صدا بد میاد شایدم اشتباه شنیدم )

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,667
کی قسمت هفتم The Leftovers رو دید؟!
قسمت هفتم

واوو ، دهنم وا مونده
نمیدونم چی بگم
واقعا سریال کوبنده و دهشتناکه ، چی شد ؟!
عجب پایانی ، مغزم داره سرخ میشه الان : |
بهترین سریال در حال پخش بدون شک
اصن نمیشه این سریال رو توصیف کرد ، این فصل واقعا بهتر از فصل قبل ـه ، تازه هنوز 3 قسمت دیگه داریم
خلاصه مایند بلاون : |
:-o

---

نمره ign رو داشته باشین : )

یکی از تئوری ها جالبی که کاربران گذاشته بودن در مورد پایان اپیزود :

Virgil killed himself so he can now guide Kevin to where he needs to go in the afterlife. This is why the epinephrine is never used because Virgil knows if he told Him what he really had to do, fight his own demons; that he would not agree to take the poison without a definitive way back. The reason for this lies in the book of the divine comedy. Virgil is Dante's guide through the 7 levels of hell. He guides him through these to reach heaven, but Virgil is also a torchered soul, who can't not enter the gates but only guide him to where he needs be. In killing himself he atoned for his sins but ultimately sacrifices himself to help Kevin find his path. Truly brilliant.

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,409
کلا قسمتایی که مربوط به حاجی هست جذابن:dیه واکینگ دد هستو یه دریل دیکسون:bighug:اون سه نفرو باید میزد ناکار میکرد پر رو بازی در نیارن
اون صدای کمک هم به نظرم مال همین پسره بود که موتورو ازش دزدید

کسی اینجا Ash vs Evil Dead رو دیده؟:|

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,530
نام
حسین
کی قسمت هفتم The Leftovers رو دید؟!
قسمت هفتم

واوو ، دهنم وا مونده
نمیدونم چی بگم
واقعا سریال کوبنده و دهشتناکه ، چی شد ؟!
عجب پایانی ، مغزم داره سرخ میشه الان : |
بهترین سریال در حال پخش بدون شک
اصن نمیشه این سریال رو توصیف کرد ، این فصل واقعا بهتر از فصل قبل ـه ، تازه هنوز 3 قسمت دیگه داریم
خلاصه مایند بلاون : |
:-o

---

نمره ign رو داشته باشین : )

یکی از تئوری ها جالبی که کاربران گذاشته بودن در مورد پایان اپیزود :

Virgil killed himself so he can now guide Kevin to where he needs to go in the afterlife. This is why the epinephrine is never used because Virgil knows if he told Him what he really had to do, fight his own demons; that he would not agree to take the poison without a definitive way back. The reason for this lies in the book of the divine comedy. Virgil is Dante's guide through the 7 levels of hell. He guides him through these to reach heaven, but Virgil is also a torchered soul, who can't not enter the gates but only guide him to where he needs be. In killing himself he atoned for his sins but ultimately sacrifices himself to help Kevin find his path. Truly brilliant.
اصلا اين قسمت رواني كننده بود :|
دهنم باز مونده بود
كي ميتونه تا هفته ديگه صبر كنه

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,780
نام
Majid
خب چطور بوده این سه قسمت؟واقعا مثل فیلمشه؟:d
بنظر من عالیه.
فیلمشو ندیدم اما اگه به سبک کمدی ترسناک علاقه داشته باشی عمرا اگه بدت بیاد :D هر سه قسمتش خیلی خوب بود مخصوصا قسمت دوم بشدت حال کردم، شخصیت Ash هم به بهترین شکل ممکنه ساخته شده با بازی خفن بروس کمپل خیلی خوب شده حرف نداره و لازم به ذکره که بازیگر اصلی فیلمشم بروس کمپبل بود که حالا بعد از 20 سال برگشته به ادامه این داستان :D ریتشم که دیگه گویای همه چیز هست:
Rotten: 98%
Meta: 75/100
IMDB: هنوز تعداد رایاش 12 هزار نفر بیشتر نیست تا اینجا 9.2 بوده دو قسمت اولش هم 9 گرفته:x

در کل پیشنهاد میشه، خودم هر هفته خیلی پیگیریشم :D

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
616
نام
Mehrdad
منم ash vs evil dead رو میبینم.واقعا سریال خوب و سرگرم کننده ای هست
این سه قسمت خیلی راضی کننده بود.بازی bruce campbell هم حرف نداره:bighug:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
724
نام
محمد صادق
میخوام leftovers شرو کنم.به نظرتون کنسل منسل که نمیشه ؟! نگاه نکنیم ضایع بشیم :d

Jill-Valntine

If you're good at something, never do it for free
ناظم انجمن
May 18, 2012
4,943
نام
Ebrahim
سلام دوستان هر کی blindspot رو دیده یه کم در موردش توضیح بده نطرش هم در مورد سریال بده ممنون می شم :-/:x

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,667
میخوام leftovers شرو کنم.به نظرتون کنسل منسل که نمیشه ؟! نگاه نکنیم ضایع بشیم :d
حکایت داریم ندیدن این سریال حرامه
یه حکایت دیگه داریم این سریال واسه سخت پسندان واجبه
کنسل هم نمیشه ، کهربای دنیای تلویزیون شده بدون شک : )

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,515
نام
وحید
تریلر دوم سریال ساخته Terence Winter یعنی Vinyl هم اومد،ترنس وینتر سازنده سریال Boardwalk Empire هست و سریال باز هم برای شبکه HBO هست و باز هم مارتین اسکورسیزی قسمت اول رو نوشته و کارگردانی میکنه.

سریال تو مایه های درام/ موزیکال هست و قسمت اول هم 25 بهمن پخش میشه. بازیگر های سریال هم خیلی خوبن و به شخصه جز مورد انتظار ترین سریال های فصل بعد هست برام.

تریلر اول:
Download file for free

تریلر دوم:
Download file for free

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 5)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟