pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
اپیزود 7 فارگو چرا امروز اومد؟مگه سه شنبه ها نمیومد؟
الان من دان کردم ولی بدون زیرنویس که نمیشه دید لعنتی زیرنویس انگلیسیشم نیومده که حداقل با اون ببینیم:|

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
ادامه داره فصل یکشم اتفاقا من بیشتر دوستش دارم تا اینجا نسبت به فصل دو :D ببین پشیمون نمیشی :D
موضوعش با اینکه مربوط میشه به مسئله فرا طبیعی ولی فعلا سریال داره حاشیه ها و جنبه های فلسفی کار رو نشون میده تا دلایل اون واقعه ! :bighug: خالقشم که خالق سریال Lost ـه ....
======================
اقا یـ نفر ریت اپیزود هشت رو میزاره ؟ میترسم اسپویل بشه جرعت ندارم سرچ کنم :D
دانلودش کردم گذاشتم این فصلم تکمیل بشه یه کله بشینم دو فصلشو ببینم:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نیمه اول جسیکاجونز خیلی خوب بود,سریال خیلی جو مرموز و داستان جذابی داره و در کنارش یک سری خط داستانی دیگه هست که خیلی به سریال کمک می کنه.
اما سریال بدون ضعف نیست.صحنه های اکشن انچنان جالب نیستن,بعضی مواقع هم قابل پیش می بینی می شه داستان(خیلی کم) و شروع داستان اصلی هم بی شباهت به Daredevil نیست.
villain سریال هم به لطف David Tennantخیلی عالی از اب در اومده,به راحتی کل villain های MCU رو قورت می ده.:d
نکته جالب هم اینجاس که اشارتی به Civil War هم می شه.:d
نیمه دوم سریال هم به خوبی پیش می ره و حتی بهتر هم می شه اما متاسفانه پایان سریال به شدت احمقانه هست,خیلی از چیز ها ناقص تموم می شن.یک سری شخصیت ها هم بیش از اندازه تو سریال هستن و اصلا نیازی بهشون نبود.مبارزات هم توی کل سریال افتضاح هست,امیدوارم فصل دوم یک فکری به حالش کنن.
و اما بزرگ ترین مشکل سریال
این که به طرز مسخره ای Killgrave کشته می شه.بعد جسیکاجونزی که با یک نقشه مسخره میاد سراغش,یک دفعه باهوش می شه و Killgrave به همین راحتی خر می شه.
علاوه بر این چند جایی که Killgrave می تونست کشته بشه با یک سری دلایل مسخره ماسمالی می شه.
اما با این وجود,Killgrave واقعا فوق العاده بود و حیف شد که دیگه امکان برگشتش نزدیک به صفر هست.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فارگو رو یه ورژن x265 گرفتم رو حساب این که اپیزود هفته قبلم web dl x265 گرفتم و خیلی خرکی بود کیفیتش ، ۱۰ دقیقشو دیدم سریع بستمش که امشب یا فردا کیفیت درست حسابیش بیاد و ببینم :| هم صداش بد بود هم تصویر بدبختانه .
ولی خیییلی فصل ۲ خوبه . اصلا افت هم نمیکنه لامصب :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
اینا تراوشات ذهن من از داستان کلی The Leftovers ـه پیشنهاد میکنم حتما بخونید ، ارزش وقت گذاشتن رو داره.

داشتم با خودم فکر میکردم ، اینا تراوشات ذهن منه ، لطفا همراهم باشید ، میدونم طولانیه اما ارزششو داره از اون جایی که سریال از خیلی باور ها و داستان های انجیلی و مسیحی وام گرفته اگه قرار باشه فصل های دیگه ای هم باشه ممکنه بار مذهبی سریال بیشتر شه؟
خب تا اینجایی که دیدیم 140 میلیون انسان غیب شدن یا عروج پیدا کردن ، کاری به این که خیلیاشون گناه کار بودن ندارم.
خب بیاین فرض کنیم باور فرقه guilty remnant مبنی بر این که دنیا پایان یافته درست باشه ، اگر بخواد سریال این بار مذهبی رو بیشتر کنه ، میشه گفت شاید شاهد حضور ضد مسیح باشیم؟
همون طور که دیدیم توی اون دنیایی که کوین توش بود (حالا لیمبو یا purgatory یا برزخ یا هر چی خودتون اسمشو میزارین ) پتی نامزد ریاست جمهوری شده بود ! میشه گفت ایشون همون آنتی کرایست یا ضد مسیح ـه
و البته میدونم ایشون توی دنیای واقعی یا همون زمینی فوت شده اما همونطور که دیدین تو این فصل مگی الان جزو افراد مهمی توی فرقه شده و فک کنم بتونه جایگزین ایشون باشه !
ضدمسیح یه مسیح دروغینه که اول ظهور پیدا میکنه و مردم رو گول میزنه و ... (یاد false shepherd بازی Bioshock Infinite افتادم )
همونطور که میدونین توی جهان کنونی دیگه پادشاه و اینا نداریم پس اگر بخوای فرد قدرتمندی بشی باید رییس جمهور بشی دیگه درسته؟ اونم رییس جمهور کجا؟ قدرتمند ترین کشور حال حاضر یعنی امریکا
این از ضد مسیح حالا میرسیم به خود مسیح ، با توجه به اطلاعاتی که از ویکی پدیا بدست اوردم مسیح توی بازگشت دومش میاد تا ضد مسیح رو شکست بده !
اگه یادتون باشه از همون فصل اول کوین گاروی به ما شخصیتی با هدفی والا معرفی شده بود که حتی یه فرشته مقرب هم داشت . (اشاره به سگ کش فصل اول ) حتی پدر کوین هم اشاره میکنه به پسرش که هدفی داره . با دادن مجله و و و
جالبه کوین تا اینجای سریال کاملا نامیرا بوده ، چه توی دریاچه که اصن آبش خشک شد چه همین اپیزود دیشب ، آدم هر طور نگاه کنه نمیتونه بگه یه دلیل علمی داشت ! از زیر خاک عملا resurrect شد!
با این که قبولش سخته اما میتونیم بگیم کوین همون ورژن مدرنیزه شده ی عیسی مسیح هستش!! این میتونه توجیهی بر این باشه که یه مرد سیاه پوست به یه سفید پوستی که هیچ شناختی ازش نداره کمک میکنه و حتی جونش رو فدای اون میکنه! چون میدونست واسه ی هدف والاتری قربانی میشه ...
دیمن لیندولف مطمئنم الکی این سریال رو نساخته که فقط یه پیامد های واقعه بپردازه ، خیلی سریال داره Epic میشه...
اگه بگیم فصل اول آشنایی ما و کوین با این دنیای بعد از Sudden Departure بود ، فصل دوم هم کشمکش های درونی کوین یا همون مسیح( D : ) با خودش بوده و این که بالاخره با هدف والاش ( که احتمالا با راهنمایی های پدرش در آینده همراه خواهد بود) آشنا بشه . اگر قرار باشه که این سریال بلند پروازانه و خاص لیندولف ادامه پیدا کنه احتمالا در فصل های بعدی شاهد اتفاقات فک برانداز زیادی باشیم ، چه بسا یکیشون مسیح بودن کوین باشه و البته نبردش با ضد مسیح و خیلی اتفاقای دیگه که من نمیدونم.
شاید بعضیاتون فک کنین اینایی که نوشتم واقعا باورش سخت باشه اما بعد از این اپیزود خالقان سریال ثابت کردن هر چیزی واقعا امکان داره اتفاق بیفته توی یونیورس سریال.
خلاصه مرسی که همرام بودید : )

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
فارگو رو یه ورژن x265 گرفتم رو حساب این که اپیزود هفته قبلم web dl x265 گرفتم و خیلی خرکی بود کیفیتش ، ۱۰ دقیقشو دیدم سریع بستمش که امشب یا فردا کیفیت درست حسابیش بیاد و ببینم :| هم صداش بد بود هم تصویر بدبختانه .
ولی خیییلی فصل ۲ خوبه . اصلا افت هم نمیکنه لامصب :D
نمی دونم از کجا گرفتی ولی برا من که هیچ ایرادی نداشت. نه تو صدا، نه تو تصویر.
نسخه ای که من دانلود کردم 227 مگ هست.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
اپیزود 7 فارگو چرا امروز اومد؟مگه سه شنبه ها نمیومد؟
الان من دان کردم ولی بدون زیرنویس که نمیشه دید لعنتی زیرنویس انگلیسیشم نیومده که حداقل با اون ببینیم:|

منم دیروز دیدم یه سایت اپیزود هفتم رو گذاشته بود . دوشنبه ها ساعت 10 پخش میشه ولی نمیدونم چطوری زودتر گذاشتن .
کیفیت 720 امروز گذاشتم واسه دانلود با حجم 427 مگ

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
465f86553eac2b6af67471332b4b7292.jpg

اولين پوستر رسمي. اگر قديميه ببخشيد.

Sent from Valhalla.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اینا تراوشات ذهن من از داستان کلی The Leftovers ـه پیشنهاد میکنم حتما بخونید ، ارزش وقت گذاشتن رو داره.

داشتم با خودم فکر میکردم ، اینا تراوشات ذهن منه ، لطفا همراهم باشید ، میدونم طولانیه اما ارزششو داره از اون جایی که سریال از خیلی باور ها و داستان های انجیلی و مسیحی وام گرفته اگه قرار باشه فصل های دیگه ای هم باشه ممکنه بار مذهبی سریال بیشتر شه؟
خب تا اینجایی که دیدیم 140 میلیون انسان غیب شدن یا عروج پیدا کردن ، کاری به این که خیلیاشون گناه کار بودن ندارم.
خب بیاین فرض کنیم باور فرقه guilty remnant مبنی بر این که دنیا پایان یافته درست باشه ، اگر بخواد سریال این بار مذهبی رو بیشتر کنه ، میشه گفت شاید شاهد حضور ضد مسیح باشیم؟
همون طور که دیدیم توی اون دنیایی که کوین توش بود (حالا لیمبو یا purgatory یا برزخ یا هر چی خودتون اسمشو میزارین ) پتی نامزد ریاست جمهوری شده بود ! میشه گفت ایشون همون آنتی کرایست یا ضد مسیح ـه
و البته میدونم ایشون توی دنیای واقعی یا همون زمینی فوت شده اما همونطور که دیدین تو این فصل مگی الان جزو افراد مهمی توی فرقه شده و فک کنم بتونه جایگزین ایشون باشه !
ضدمسیح یه مسیح دروغینه که اول ظهور پیدا میکنه و مردم رو گول میزنه و ... (یاد false shepherd بازی Bioshock Infinite افتادم )
همونطور که میدونین توی جهان کنونی دیگه پادشاه و اینا نداریم پس اگر بخوای فرد قدرتمندی بشی باید رییس جمهور بشی دیگه درسته؟ اونم رییس جمهور کجا؟ قدرتمند ترین کشور حال حاضر یعنی امریکا
این از ضد مسیح حالا میرسیم به خود مسیح ، با توجه به اطلاعاتی که از ویکی پدیا بدست اوردم مسیح توی بازگشت دومش میاد تا ضد مسیح رو شکست بده !
اگه یادتون باشه از همون فصل اول کوین گاروی به ما شخصیتی با هدفی والا معرفی شده بود که حتی یه فرشته مقرب هم داشت . (اشاره به سگ کش فصل اول ) حتی پدر کوین هم اشاره میکنه به پسرش که هدفی داره . با دادن مجله و و و
جالبه کوین تا اینجای سریال کاملا نامیرا بوده ، چه توی دریاچه که اصن آبش خشک شد چه همین اپیزود دیشب ، آدم هر طور نگاه کنه نمیتونه بگه یه دلیل علمی داشت ! از زیر خاک عملا resurrect شد!
با این که قبولش سخته اما میتونیم بگیم کوین همون ورژن مدرنیزه شده ی عیسی مسیح هستش!! این میتونه توجیهی بر این باشه که یه مرد سیاه پوست به یه سفید پوستی که هیچ شناختی ازش نداره کمک میکنه و حتی جونش رو فدای اون میکنه! چون میدونست واسه ی هدف والاتری قربانی میشه ...
دیمن لیندولف مطمئنم الکی این سریال رو نساخته که فقط یه پیامد های واقعه بپردازه ، خیلی سریال داره Epic میشه...
اگه بگیم فصل اول آشنایی ما و کوین با این دنیای بعد از Sudden Departure بود ، فصل دوم هم کشمکش های درونی کوین یا همون مسیح( D : ) با خودش بوده و این که بالاخره با هدف والاش ( که احتمالا با راهنمایی های پدرش در آینده همراه خواهد بود) آشنا بشه . اگر قرار باشه که این سریال بلند پروازانه و خاص لیندولف ادامه پیدا کنه احتمالا در فصل های بعدی شاهد اتفاقات فک برانداز زیادی باشیم ، چه بسا یکیشون مسیح بودن کوین باشه و البته نبردش با ضد مسیح و خیلی اتفاقای دیگه که من نمیدونم.
شاید بعضیاتون فک کنین اینایی که نوشتم واقعا باورش سخت باشه اما بعد از این اپیزود خالقان سریال ثابت کردن هر چیزی واقعا امکان داره اتفاق بیفته توی یونیورس سریال.
خلاصه مرسی که همرام بودید : )

نمی دونم توجه کردی یا نه ولی سریال یک شباهت های تماتیکی با لاست هم داشت

کوین مثل جک یک شغل حساس و قهرمانانه داره . جک دکتر بود و کوین پلیس . کوین و جک هردو از نظر اعتقادی و شخصیتی در بحران به سر می برند . هر دو هم با پدراشون مشکل داشتن و همین پدر چه به صورت واقعی چه به صورت انتزاعی راهنمای مسیر رستگاری اشون شده .

ولی تو این قسمت بیش از همه اشارات ریز و درشتش به کمدی الهی دانته رو دوست داشتم . شرط می بندم اون هتل یک جورایی به 7 لایه اصلی تقسیم شده باشه (که اشاره به 7 طبقه ی جهنم تو کمدی الهی داره ) . حالا باید دید ویرجیل قصه سیاه پوسته است یا بابای کوین .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خیلی وقته اینجا پست نذاشتم :D جاش عوض شده بود

این سریال The Leftovers به شدت پیشنهاد میشه :D عالیه ! مغزو میترکونه عالیه :D من نگه داشتم چند قسمت رو با هم ببینم :D !

جسیکا جونز هم من بهش می گم خاله جسیکا :D خیلی خوبه :D ( خــیلـی خوبه :D )

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب ما هم سر The Leftovers جو گیر شدیم دل میخوایم بزنیم به دریا :| میخوام LOST رو شروع کنم :D یـ نفر دقیقا بیاد بگه افت سریال دقیقا از کدوم فصل شروع میشه :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
the leftovers
لهم کرد ، حتی یک قطره اشکمم در آورد ...
چرا اینقدر این سریال خوبه ؟!
هر چی سریال دیدم رو باید بریزم دور در مقایسه با این ...
لاست رو ندیدم ، ولی the leftovers ؟؟! نمیدونم چی بگم ، هنوز هنگم ...

من نظرات دوستانو خوندم ، اینک داستان چطور برگرفته از کمدی الهی دانته و انجیل هست ، خوب قطعا جذابیت هایی توش داره ، هرچند من از داستان این دو مورد بی اطلاعم .
ولی چیزی که این سریال داره بهش اشاره میکنه ، باور ــه ، اینک باور همه چیزو میسر میکنه ، چه بسا که تو این راه خیلی چیز ها اشتباه و غلط بنظر برسند .

شاید قضیه نخوردن اون آب اون جا هم بشه یجورایی دنباله حرف دوستمون دونست که اونجا در واقع جهنم بوده ...

نمیدونم ، من هنوز تو هنگم .

++ یک نکته دیگه که بنظرم رسید ، اون قسمتی که کوین روی پل بود و یارو طنابو انداخته بود گردنش ، کوین گفت که میدونم که اینا واقعی نیست ، که بعد طرف بهش گفتم هیچ چیزی واقعی تر از این وجود نداره .
اگر طبق گفته دوستمون اونجا جهنم باشه ، میتونه اشاره ای به این موضوع و به این باور باشه ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر