گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,878
نام
nucky thompson
wow wow wow slow down man
you,r going so fast
:d
خداییش اغراق نمی کنم . شما ببین تو هر قسمت به شکلی منطقی جلو تر از همه است و یک آس جدید رو می کنه . ضمن این که بازی اسپیدر هم تو نقشش عالیه . در یک زمان هم خبیثه هم دلسوز . هم بیرحمه و خشنه هم طناز . هوش و ذکاوت بالایی هم داره و با برنامه ریزی درست کوچکترین اتفاقات خارج از برنامه اش رو هم به نفع خودش استفاده می کنه . این چیزا از نظر من برای موندگاری یک کاراکتر اکتفا می کنه .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,780
نام
Majid
The Bang Bang Theory S09E07
واقعا اپیزود خوبی بود,نشون دادن سریال هنوز پتانسیل داره.
کاملا موافقم!
همین الان این قسمتو دیدم خیلی خوب بود :D بهترین اپیزود این دو فصل اخیر بود بالاخره بعد از دو فصل مخشون دوباره به کار افتاد یک موضوع طنز خوب با دیالوگای خنده دار دادن بیرون، هم داستان این قسمت قشنگ جلو رفت هم طنزش خیلی خوب بود.
این اواخر دیگه داشتم شک میکردم اینا همونایی ـن که سیزنای قدیمو درست کردن :|
تیکه ای که گاو صندوق باز کرد و لنرد تازه فهمیده بود پخش زمین بودم =))

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,515
نام
وحید
BBC America هم تاریخ پخش فصل چهارم سریال Luther رو 26 آذر اعلام کرد. بسیار هم عالی

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
3,164
نام
پویا
Master of None انگار خیلی خوبه و میتونه تا حدی جای خالی لویی رو پر کنه. این عزیز انصاری هم بالاخره بعد از Parks and Rec تو یه کمدی درست حسابی بازی کرد.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
1,877
وای این بلک لیست چقدر خوبه . هر قسمت فوق العاده تر از قسمت قبل . غیر قبال پیشبینی تر از قبل . ردینگتون عالیه . حیف به سریالش خیلی بها نمی دن . وگرنه دست کمی از والتر وایت و تیریون و دکستر و هانیبال تو ماندگاری نداره .
خواهشا با هر کی مقایسه میکنی با والتر وایت و تیریون مقایسه نکن:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,780
نام
Majid
این John Constantin بشدت پتانسیل سریال ساختن داشت مخصوصا با انتخاب همچین بازیگر خفنی که خوراک این شخصیت هست موندم چجوری نتونستن حداقل یک سریالی از روش بسازن که کنسل نشه :|
توی این قسمت Arrow که کراس اور داشت از همه نظر بهتر از سریال اصلی نشونش دادن، با اینکه سریالو خیلی تو حالت تخیلی فرو بردن ولی ارزششو داشت :D
کلا کراس اور چیز خوبیه، بیشتر باید از این کارا بکنن مخصوصا کنستانتین.
---

نظر سنجی رو هم مدیونین اگه تغییر بدین :)

Ƥ.s.Y.c.H.o

|ًٌ We're The Whites |
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,455
منم امروز نشستم اپیزود 5 ارو و 4 تا قسمت TWD رو دیدم. چرا انقدر اینا خوب شدن :d اصلا نمیشه ولشون کنم. فرض کن یه سال ول کنم :| بخصوص تو اینا، فلش فوق العاده شده.
TWD هم که اصلا نفهمیدم دو قسمت 2 و 3 چطوری گذشت. خوبیش اینه که پایان هر قسمت یه انگیزه ای واسه قسمت بعدش میذاره، ولی برخلاف فصل های قبل این دفعه خیلی خفن تر کار می کنند :d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,265
نام
عارف
این John Constantin بشدت پتانسیل سریال ساختن داشت مخصوصا با انتخاب همچین بازیگر خفنی که خوراک این شخصیت هست موندم چجوری نتونستن حداقل یک سریالی از روش بسازن که کنسل نشه :|
توی این قسمت Arrow که کراس اور داشت از همه نظر بهتر از سریال اصلی نشونش دادن، با اینکه سریالو خیلی تو حالت تخیلی فرو بردن ولی ارزششو داشت :D
کلا کراس اور چیز خوبیه، بیشتر باید از این کارا بکنن مخصوصا کنستانتین.
---

نظر سنجی رو هم مدیونین اگه تغییر بدین :)
خود سریال کنستانتینم بد نبود واقعا, درسته خیلی خوب نبود ولی از فصل اول سریالایی مثل همون Arrow خیلی بهتر بود. مشکل این بود این آمریکاییا با مت رایان سر لهجش حال نمیکردن, توقع یه شخصیت آمریکایی کول و یخچال داشتن بخاطر فیلم سینمایی که دیده بودن از کنستانتین ولی تو کمیک دقیقا مثل همین سریالش بود. در کل شبکه ای که هانیبالو کنسل میکنه نمیشه توقع داشت کنسانتینو حمایت کنه :d

خداییش اغراق نمی کنم . شما ببین تو هر قسمت به شکلی منطقی جلو تر از همه است و یک آس جدید رو می کنه . ضمن این که بازی اسپیدر هم تو نقشش عالیه . در یک زمان هم خبیثه هم دلسوز . هم بیرحمه و خشنه هم طناز . هوش و ذکاوت بالایی هم داره و با برنامه ریزی درست کوچکترین اتفاقات خارج از برنامه اش رو هم به نفع خودش استفاده می کنه . این چیزا از نظر من برای موندگاری یک کاراکتر اکتفا می کنه .
خود سریال معمولیه چیز خاصی نداره ولی بازی اسپیدر فوق العادس. کلا این بشر هر نقشی رو به بهترین شکل بازی میکنه, خودم با سریال دیگه حال نمیکنم چون تکراری شده ولی به خاطر بازی اسپیدر میبینم و کیفیت بازیش واقعا در حد کسایی مثل اسپیسیه :d

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
عاقا این آمار ببینده ها رو از کدوم سایت می بینید ؟
-------------------------------------
الان چندتا سریال منتظرم ادامشون بیاد . میخوام یه سریال جدید استارت بزنم . پیشنهاد چی دارید ؟ تخیلی فانتزی نباشه بیشتر جنایی ، درام ، action ، crime thriller :d
خودم the sopranos و Oz رو مد نظر دارم
---------------------------------------------------
ساند ترک فارگو سیزن 1 رو کسی داره لدفن قرار بده فیض ببریم

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,289
نام
MaHDi
آقا تو این سریالایی که جدید اومده یه چنتا رو بگید شروع کنیم :D

الان THE KNICK هست ، فصل اولشو ندارم فقط .
OZ هستن دوستان میگن خیلی خوبه .
MASTER OF NONE هست و ...

یک لیستی اگر از تاریخ پخششون بدین که برنامه هفتگیمون پر بشه خوب میشه :D

Amir United

کاربر سایت
Aug 1, 2012
48
بر عکس اپیزود های قبل این یکی خسته کننده بود.
خب ما چیکار کنیم که مورگان چوب بازی رو از کی یاد گرفته8-|
فقط اخرش خوب بود.ائنجا که یارو میگفت دروازه رو باز کنید صدای ریک بود:d
به نظرم گلن هم میمیره
وقتی این نقدو از این قسمت TWD دیدم.. کاملا درک کردم اونایی رو که بدون نگاه کردن خودِ سریال، با نگاه به مخاطبای این سریال، می گن سریال خوبی نیست... کاملا حق دارن!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
724
نام
محمد صادق
آقا تو این سریالایی که جدید اومده یه چنتا رو بگید شروع کنیم :D

الان THE KNICK هست ، فصل اولشو ندارم فقط .
OZ هستن دوستان میگن خیلی خوبه .
MASTER OF NONE هست و ...

یک لیستی اگر از تاریخ پخششون بدین که برنامه هفتگیمون پر بشه خوب میشه :D
پیدا کردی به منم کمک کن.
من یه چن روزیه یه اینترنت خوبی دستم اومده فقط دارم تا می تونم دانلود می کنم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,409
وقتی این نقدو از این قسمت TWD دیدم.. کاملا درک کردم اونایی رو که بدون نگاه کردن خودِ سریال، با نگاه به مخاطبای این سریال، می گن سریال خوبی نیست... کاملا حق دارن!

نقد!!! لول:|
یه نوشته سطحی بود که بلافاصله بعد از دیدن این قسمت نوشتم.نقدم کجا بود!!!
این فصل هم تا به اینجا عالی شروع شده فقط همین یه قسمت خوشم نیومد:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,780
نام
Majid
میشه بگید این جریانش چیه؟!!!:((:d یعنی میشه؟!:d:((
برا یک لحظه داشتم ذوق مرگ میشدم :(( همون پیجه ویرایش کرده:

با روحیاتم بازی شد :D
یعنی اگه یک آرزو بزرگ واسه تی وی داشته باشم اینه که بعد از این همه سال اینا جمع بشن در حد 20 دقیقه نقششونو بازی کنن، حیف قرار نیست اتفاق بیوفته و قراره همچنان مثل همیشه فرندزو برا n ـمین بار ببینیم :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟