wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها قسمت 4 دکستر کی میاد ؟؟
3 قسمت اولو دیدم کلی حال داد ;) کلا دکستر از اون سریالاس که همه ی فصلهاشو دوست داشتم :x

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
قسمت چهارش الان اومده... خودمم دارم دالنود میکنم!
این سیزن هم برخلاف چیزی که خودم تصور میکردم تا اینجاش عالی بوده... یعنی این بندبساط خدا پیغمبر اصلا چیز اضافی و حوصله سربری نیست تو سریال و اتفاقا خودش یه عالمه هیجان داره...
..............................
این ومپایر دایری جدا باورم نمیشه این همه طرفدار داره یا اصلا میشینید سرش دعوا میکنید :D خود ترو بلاد سریال تقریبا خزی هستش تا یه حد زیادی و مثلا کیفیتش تا یکم میاد پایین من خودم میزارمش کنار ببینم بقیه قسمتا میخواد چطور بشه اون موقع تصمیم بگیرم برای دیدنش -سیزن اخر البته خیلی خوب بود :D- ولی ومپایر جدای داستان به شدت کلیشه و خز توایلیتش و بازیگرای بچه خوشکل و رو اعصابش ست لیستاشم میبینم یاد کارای mtv میفتم :D ولی حالا باز این همه طرفدار داره فک کنم ضرر نداره دیدن پایلتش :D

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ولی حالا باز این همه طرفدار داره فک کنم ضرر نداره دیدن پایلتش :biggrin1:
اتفاقا منم خیلی سوسماری افتادم تو کار این:D، پایلتش خیلی مزخرفه:D کلا سیزن یک خیلی چرته یعنی کل سیزن یک رو من تو 3 ساعت دیدم:D تنها خوبیش اینه که چنتا کاراکتر خیلی مسخره از سریال خارج میشن:D بعدش قابل تحمل تر میشه، از اواسط سیزن 2 هم mystery داستان شدتش بیشتر میشه کلا بهتر میشه سریال:D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
بابا چرا به vb کم لطفی می کنین؟اصلا با اون twilight مضخرف قابل مقایسه نیست.اواسط سیزن 2 به بد بسیار داستانش جالب میشه.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اپیزود اول و دومش رو دیدم تا حالا :biggrin1:
سریال بدی نیست.
گذشته از همین تینیج بودنش برا من خیلی تکراری هست
یعنی تک تک اتفاقات رو راحت میشه پیش گویی کرد و انگار بارها یه همچین داستانی رو دیدم ، هیچ چیز جدیدی نداشتش!
حالا نمی دونم تو 4 قسمت باقی مونده وضع چیه :biggrin1:
میستریش بیشتر میشه ولی همچنان قابل پیشبینیه به نظرم .
البته اگر بیشتر سیاهش کنن بهترم میشه .

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
داستانش از اون احمقانه تره. فرانک کسل ظهر ها پلیس هست شب ها پانیشر. سوپرمن کردنش مسخره ها ! دیزنی خر که حالا امتیازشو داره باید فیلم بسازه.
امتیاز پانیشر رو دیزنی داره ؟!:eek: اینا چی میخوان از جون فیلم سازی اخه ! اون از شاهزاده پارس که تبدیلش کردن به یه فیلم خانوادگی حالا هم نوبت این رسیده که پس فردا باباهه دختر 10 سالشو صدا بزنه ، دخترم امشب بلیت فیلم پانیشر همون که ادم بدا رو تنبیه میکنه رو گرفتم با هم بریم ببینیم بعد دختره تا شبش بالا پایین بپره:|

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خب امتیاز Iron Man , Captain America , Thor و بیشتر کارهای ماورل , دست دیزنی هست و کارهای ساخت را هم استودیو مارول انجام میده اما مشکل اینجاست که وقتی امتیاز چنین فیلم خوبی را دارند چرا لایسنس میدن به فاکس از روی سریال مزخرف بسازه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Curb Your Enthusiasm فصل هشتمش فوق العاده بود. بهترین فصل سریال و یکی از بهترین کمدی های امسال بود :d
HBO خیلی خره اگه تمدیدش نکنه.
حتما ببینیدش.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
فصل دوم Falling Skies تایید شد. تابستان 2012 پخش می شه
( شرمنده اگه کسی قبلا گفته بود)
===
مینی سریال جدید استیفن کینگ از یکشنبه 11 دسامبر شروع میشه. مثل بقیه ی کارای کینگ ، تمِ درام/ترسناک داره.
==
پویا،اینو فصلای دیگشم نبینیم عیبی نداره؟میشه ازش لذت برد؟
زبان در چه حد می خواد؟

فصل اولش داستان نداره و هر قسمت یه داستان جداگونه اس. اما از فصل دو تا هشت داستانش بهم مرتبط هست.
به نظرم از همون اولش ببیند. فصل های اولش هم خیلی خوبن :d
شبیه بقیه ی کمدی ها نیست. شاید نزدیک ترین سریال بهش Louie باشه.
زبانش هم اصلا پیچیده نیست. صحبت هاشون خیلی ساده و روزمره اس.

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
South Park رو همه دراپ کردن یا هنوز می بینین اپیزودهای جدید رو؟ :D

من که تا میاد در جا میبینمش !
biggrin1.gif
مخصوصا این قسمت 10 اش خیلی باحال بود
yahoo_21.gif