ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Catherine Tate قراره به آفیس برگرده !! از فوریه قراره بیاد و تا اخره این فصل می مونه. یه روابطی هم با کاراکتر James Sapder خواهد داشت.حتی ممکنه جای اندی برنارد رو بگیره.

یه ویدئوی کوتاه از اپیزود مخصوص هالووین ــه American Horror Story اومده که سازنده هاش قول دادن خیلی ترسناک باشه..... و راستش باحال بود :d
من هنوز ندیدم این سریالو ولی کسایی که دیدنش معمولا گفتن تا حدی ترسناکه.

Community قراره به مناسبت holiday یه اپیزود کاملا موزیکال داشته باشه.

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
سریال که تا دلت بخواد دیدم..
-ولی تهـــــه تهش همین SmallVille ــه!!!:D
-بعدش هم SuperNatural , Game of trones..
-و در آخر Breaking Bad , Legend of the Seeker ..
با اینا خیلی حال کردم!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یه ویدئوی کوتاه از اپیزود مخصوص هالووین ــه American Horror Story اومده که سازنده هاش قول دادن خیلی ترسناک باشه..... و راستش باحال بود :d
من هنوز ندیدم این سریالو ولی کسایی که دیدنش معمولا گفتن تا حدی ترسناکه.

.

من فعلا دو قسمتش و دیدم و توی IMDB امتیازش 8.3 قرار گرفته
داستان سریال رو اسپویل میکنم ( داستان سریال قرار میگیره راحت بازش کنید ) :d

داستان مربوط به خانه ای میشه که قتلهایی در آن رخ داده و صاحبان اون خونه یا کشته و یا به قتل رسیدند ! خانواده ای سه نفره به آن خانه اسباب کشی میکنند برخلاف زیبایی خانه رازهای زیادی در خانه وجود دارد ! این فیلم بخاطر داشتن تصاویر خاص برای زیر 18 سال مناسب نخواهد بود !

خلاصه و مفید و مختصر ! میخواستم بهتر توضیح بدم باید اون دو قسمت هم یک جورایی بیان میکردم :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

American Horror Story
من فعلا دو قسمتش و دیدم و توی IMDB امتیازش 8.3 قرار گرفته

منم الان نشستم قسمت اول رو دیدم. با اینکه داستانش تا حدی کلیشه ای بود ( یه خونه ی جن زده و آدمایی که سابقاً توش کشته شدن ) ولی نسبتاً خوب بود. لحظه های WTF زیاد داشت :d
یه جاهایی غافلگیر می کرد آدمو و داستانش هم کشش خوبی برا ادامه دادن داشت. نقد هاش هم البته همگی صعودی بوده و اینطور که میگن هرچی جلوتر میره بهتر میشه.
درضمن آمارش هم خوبه و احتمالش خیلی کمه کنسل بشه. خلاصه اینجور که از شواهد پیداس ، ارزش دنبال کردن رو داره.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
این vampire diaries و true blood قشنگ هد تو هدن!:d
هرکی یکیشو دوست داره از اون یکی بدش میاد!:d
من خیلی موافق نیستم
خودم الان جز طرفداری VD حساب می شم ولی فصل اول True Blood رو بهترین ساخته در دوران جدید خون آشام ها می دونم اما یهو از فصل دوم رفت جاده خاکی و تبدیل شد به یه Soft Core P*orn
اصلا با دیدن فصل اول هیچ جوره فکر نمی کنی فصل بعدش قراره اونجوری بشه
اما VD هر چی جلوتر میره این حس رازآلود بودنش بهتر پرداخته می شه و از این مهمتر اون داستان عاشقانه ای که تو قلب سریاله نه مثل بعضی کارا خیلی فانتزی و فوق ایده آله نه مثل یه سری دیگه رو خریت و حماقت شخصیت ها می چرخه و کلا یه حس نرمال و قابل لمسی داره
اما True Blood عالم خودش رو داره و هر کسی نمی تونه باش کنار بیاد
==
FOX داره رو سریال Punisher کار می کنه که به نظرم خیلی احمقانه چون پانیشر تو فاکس می شه یه چیزی مثل Bones
تنها کانالی که بدرد پانیشر می خوره FX هست یا دیگه خونه بالاش Showtime

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام
کسی The Secret Circle میبینه ؟
یکم زیادی تینیجه ولی خو من عشق جادو دارم . خوشم اومده ازش :D

اپیزود اول و دومش رو دیدم تا حالا :D
سریال بدی نیست.
گذشته از همین تینیج بودنش برا من خیلی تکراری هست
یعنی تک تک اتفاقات رو راحت میشه پیش گویی کرد و انگار بارها یه همچین داستانی رو دیدم ، هیچ چیز جدیدی نداشتش!
حالا نمی دونم تو 4 قسمت باقی مونده وضع چیه :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
من خیلی موافق نیستم
خودم الان جز طرفداری VD حساب می شم ولی فصل اول True Blood رو بهترین ساخته در دوران جدید خون آشام ها می دونم اما یهو از فصل دوم رفت جاده خاکی و تبدیل شد به یه Soft Core P*orn
اصلا با دیدن فصل اول هیچ جوره فکر نمی کنی فصل بعدش قراره اونجوری بشه
اما VD هر چی جلوتر میره این حس رازآلود بودنش بهتر پرداخته می شه و از این مهمتر اون داستان عاشقانه ای که تو قلب سریاله نه مثل بعضی کارا خیلی فانتزی و فوق ایده آله نه مثل یه سری دیگه رو خریت و حماقت شخصیت ها می چرخه و کلا یه حس نرمال و قابل لمسی داره
اما True Blood عالم خودش رو داره و هر کسی نمی تونه باش کنار بیاد
همه اینا درسته ولی جواب من نبود!
من منظورم اینجا و بین خودمون بود که من ندیدم تا حالا کسی رو که هم زمان یا از جفتش بد بگه یا از جفتش خوشش بیاد!
همه یکیشو میپسندن!برای اون گفتم هدتوهد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من منظورم اینجا و بین خودمون بود که من ندیدم تا حالا کسی رو که هم زمان یا از جفتش بد بگه یا از جفتش خوشش بیاد!
من از جفتشون خوشم میاد و دنبال میکنم:D
البته از TB بیشتر خوشم میاد ولی مشکلی هم با VD ندارم:D

• Like
Reactions: UFOPower

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
یه دف وسوسه شدم این TB رو ببینم با این تفاسیر اصلن طرفش نمیرم...!
این Person of Interest هم جالبه خوشمان امده داریم نیگاه میکنیم...! بالاخره اسم اساتید نولان و ابرامز رو یدک میکشه...! :d
ولی :
مشکلش اینه که هر قسمت یه داستان مجزا داره و اصلن به یه داستان کلی نمیپردازه یا اگه هم باشه کمه ( اون یارو الیاس :d ) ولی در کل جالبه خدا کنه روندش بهتر شه تا تمدید شه فصل دومش

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من از VD حالم به هم می خوره ولی TB رو نمی دونم.احتمال 90 درصد از اون هم بدم میاد...
...
خب سوپرنچرال به روند مزخرف شدنش ادامه می ده,به شدت منتظر اپیزود چهارم دکستر و اپیزود دوم WD هستم.با اتمام این سیزن breaking bad(که البته من هنوز ندیدم)فکر کنم با کیفیت ترین سریال های در حال پخش الان این دو تا باشن که دکستر با یه فاصله ی نسبتا معلوم بهتره...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من از VD حالم به هم می خوره ولی TB رو نمی دونم.احتمال 90 درصد از اون هم بدم میاد...
...
خب سوپرنچرال به روند مزخرف شدنش ادامه می ده,به شدت منتظر اپیزود چهارم دکستر و اپیزود دوم WD هستم.با اتمام این سیزن breaking bad(که البته من هنوز ندیدم)فکر کنم با کیفیت ترین سریال های در حال پخش الان این دو تا باشن که دکستر با یه فاصله ی نسبتا معلوم بهتره...
من با این فصل دکستر زیاد حال نمیکنم.خیلی دیگه داره خدا و پیغمبر( :D ) قاطیش میشه:D دارم احساس میکنم میخوان جمعش کنن سریال رو دارن موضوع رو میبرن سمت رستگاری و این چرندیات که یه نتیجه گیری بکنن و سریال رو تموم کنن.
حالا شایدم اشتباه فکر میکنم ولی زیاد با این سیزن حال نمیکنم.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
2 قسمت آخر BB چه مریض بود! ینی شاهکار بود خدایی!
حالم داره از این نقش اول Walking Dead دیگه بهم میخوره! چقدر لوس بازی میکنه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
FOX داره رو سریال Punisher کار می کنه که به نظرم خیلی احمقانه چون پانیشر تو فاکس می شه یه چیزی مثل Bones
داستانش از اون احمقانه تره. فرانک کسل ظهر ها پلیس هست شب ها پانیشر. سوپرمن کردنش مسخره ها ! دیزنی خر که حالا امتیازشو داره باید فیلم بسازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر