Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
چند وقتی بود به هول قوه الهی ترک کرده بودم و سریال نمیدیدم
الان اودم دیدم این همه سریال اومده زدم همشون دانلود شن
از arrow و twd بگیر تا سوپرنچرال و فالینگ اسکای وPerson of Interest و فلش و بلک لیست و خاطرات خون آشام و ...
احساس میکنم از غار کهف اومدم بیرون ، اوردوز نکنم خوبه :d خدایا این دانشجویی رو از ما نگیر :bighug:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
در مقایسه با قسمت اول سریالی مثل Supernatural خیلی خوب بود. شیاطین و فرشته هاش اصلا مثل Supernatural مسخره و خنده دار نبودن. یکی دو صحنه اش هم واقعا ترسناک بود:|
خود کنستانتین خوبه ولی این دخدره، با اینکه قیافش بد نیست ولی اصلا خوب بازی نمیکنه. همون بهتر که فعلا از داستان حذف شد.
ولی خب داستان اصلی و اون شیطانه که شبیه گاو بود (!:D) به نظر جالب میاد.
البته قسمت های اول اینجور سریالا همیشه خیلی خوبه و بعد تا اواسطش بهش آب بسته میشه و آخراش دوباره جذاب میشه. اینم احتمالا همینجوری بشه و از قسمت بعد، بشه هر قسمت یه داستان و آب بندی و ...
به هر حال ارزش دیدن داره فعلا.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
constantine-the-darkness-beneath-110566.jpg

Constantine Premiere Draws 4.3 Million Viewers | Comicbook.com

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
رفقا این Constantine چجوریاس خیلی ازش تعریف میکنن
به نظرتون منی که از Supernatural زیاد خوشم نمیاد دانلود کنم؟
دیدمش امروز
من زیاد خوشم نیومد
در سطح خیلی متوسطی هستش متاسفانه
البته Pilotــا معمولا اینجوریه حالا باید بره جلو ببینیم خوب میشه یا نه

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
با توجه به تجربه تلخی که از سریال سوپرنچرال داشتم دیگه قصد رفتن به سراغ این دست سری ها رو نداشتم ولی در کمال تعجب کنستانتین کاملا سورپرایزم کرد !همه چیزش جدید و هیجان انگیز بود برام از شیاطینش تا داستانش.سعی شده بود از هر لحاظ از کلیشه ها فاصله بگیره و به نظرم تا حدود زیادی این کارو خوب انجام داد.حتی منی که طرفدار ژانر هارور هستم و زیاد چیز میز ترسناک دیدم،توی یکی دو تا سکانس قشنگ جا خوردم دمشون گرم:dامیدوارم تو ادامه هم همینطور خوب پیش بره.به طرفدارای کمیک کنستانتین و خصوصا فیلم 2005ش شدیدا پیشنهاد میشه !
Constantine S01E01
شیاطینش خعلی خوب بودن. و به هیچ وجه مث اون سوپرنچرال خنده دار نبودن.خدارو شکر از CGI به اندازه کافی استفاده کردن و خسیس بازی در نیاوردن:dخصوصا اون شیطونه شبیه گاو بود منو یاد POP2 انداخت کچی بود اسمش داهاکا؟ خعلی مخوف و جدید بود توی یه سری واقعا سورپرایز شدم:d

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Constantin شروع خیلی خوبی داشت! DC دیگه کلا زده تو کار TV هر دوروز یک سریال جدید میده بیرون!:D
اول از همه از نظر بازیگری خود شخصیت اصلی خیلی خوب بازی میکنه و مخصوصا صدای خیلی خوبی داره! (الکی که دوبلر Edward Kenway تو ACIV نشده:D) در کل ابهت خوبی داره و خیلی شخصیت باحالی هست :D
باز برعکس اون دختره بشدت خشک و بی مزه بازی میکنه! حس میکنم فقط برا قیافش آوردنش!
شیاطینشم خیلی خوب بود!

در کل شروع خوبی داشت امیدوارم بهش آب نبدن الکی بشه!

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان بین این سریالای جدید کدومشون ارزش دیدن دارن؟!!حالا هر ژانری باشه فرقی نمیکنه:d
فلش و گاتهام رو میبینم بغیر از این 2تا سریال بین اینا که تازه شروع شدن یا مثلا تازه فصل دومشونه چی هست که ارزش دیدن داشته باشه؟!!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
خب دانلود The.Walking.Dead.S05E030 تموم شد!
این قسمت یوزر ریتش 9.5 و این قضیه بدجور مشتاقم کرد سریع ببینمش...
50 دقیقه دیگه همین پست رو ویرایش میکنم...b-)

به به جمله ی معروف ـه We don't have to do this:d
اصلا انتظار نداشتم به این زودی کلک گرت و یاراش کنده شه،ولی خیلی عالی بود سکانس سلاخی کردنشون، خوبیش این بود که دیگه کسی اعتراضی نداشت چون میدونستن چه حیوونایی بودن:|
اون آخرش هم تابلو بودی اونی که اون پشته بث هستش!
دوست داشتم اپیزود بعدی هم همین الان میدیدم!
در آخر به ادامه ی سریال شدیدا امیدوارم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر