گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
خبر خوشحال‌کننده‌ای بود و به‌شدت توصیه می‌کنم افرادی که بازی نکردند و الان میتونن، حتماً روی PC بازی رو انجام بدن. هورایزن با ایرادهایی که داشت ولی یکی از بهترین بازی های نسل و یکی از بهترین آی پی‌های جدید این نسل بود.
یه نکته‌ی جالب دیگه صحبت هرمن هالست بود که خیلی از قضایا رو شفاف کرد.
” I think it’s important that we stay open to new ideas of how to introduce more people to PlayStation, and show people maybe what they’ve been missing out on,”
عملاً حدس زده می‌شد که هدف سونی چنین چیزی باشه و بخواد مخاطب بیش‌تری رو جذب کنه. هرچند همه میدونن که هورایزن 2 در دست ساخته ولی با این کار احتمالاً اومدنش نزدیکه. احتمالاً یا لانچ PS5 یا نیمه اول 2021.
And to maybe put a few minds at ease, releasing one first-party AAA title to PC doesn’t necessarily mean that every game now will come to PC. In my mind, Horizon Zero Dawn was just a great fit in this particular instance,”We don’t have plans for day and date [PC releases], and we remain 100% committed to dedicated hardware.
البته هرمن هالست این رو هم گفته که سیاست سونی رو درمورد این موضوع نشون میده.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,978
اتفاقا منم نگران شماها بودم، که خدای نکرده این بازیا حس کمال گرایی شما ها رو از بین ببره و الودتون کنه....

حیف که این این شبه بازیا نمیتونه مثل کرک داون صنعت رو به کمال و پیشرفت برسونه.

..........

دم سونی هم گرم که قبل از شروع نسل جدید تکلیف همه رو مشخص کرد...
جالبتر اینه که نه وقت نه حجم شریفشون رو پاش نمیذارن و اینجا ۲۷ صفحه جلو رفته!!!
۹۰ درصد تاپیک هم در حد کامنتهای گیم فا...
بدون منطق از روی فن بازی جنگ راه میندازن ریپورت و دعوا میشه نتیجه ش میشه همین کنار کشیدن کاربرهایی که چهارتا بحث مفید میکردن

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
خدا شاهده من فن سونی هستم، و وقتی پلی استیشن 4 رو فروختم تا 6 ماه تو افسردگی کامل بودم
من این بازی رو هم اروجینال همین الان تو اکانت سونیم دارم و 3 بار بازیش کردم
واقعا وقتی این خبر روشنیدم از خوش حالی قلبم درد گرفت، من برام فن بازی و این مزخرفات مهم نیست، مهم اینه دوباره میتونم این بازی رو مثل هوی راین بازی کنم، خودتون میدونید دیگه الان خرید پی اس 4 منطقی نیست و شاید هم نتونم با این قیمت ها دوباره نسل بعدی رو سری بخرم ولی PC رو خیلی خوب تیکه تیکه دارم در حد هیولا ارتقا میدم...
البته اینم بگم اگر این بازی بیاد رو استیم بازم اروجینال میخرمش پس نگید پی سی باز ها هم کرک بازی میکنن:|:|

در حال حاضر تنها بازی دیگه که خیلی نبودش رو حس میکنم فقط بلادبورن هست!!! امیداورم اونم رو پی سی و حتی ایکس باکس هم بیاد بلکه مردم بیشتری بتونن بازیش کنن!
و اون یک عده کمی هم از این قضایا ناراحت میشن بزار بشن مهم نیست! مهمه اینه عده خیلی بیشتری خوش حال میشن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
Hzd بهترین بازی این نسل منه، با اینکه هنوزم مخالف سیاست های جدید سونیم... ولی واقعا بازی فوق العاده ای به عنوان اولین گزینه انتخاب کردن... اوریج بخرید تا گاد و TLOU و بلاد بورن هم پورت کنن

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,649
نام
سهيل
خب مبارک باشه. من که بازی اصلی را 100% کردم و یکی از بهترین تجربه های این نسلم شد. متاسفانه تا حالا نتونستم DLC را بازی کنم. ولی بازی علارغم یک سری ایرادات سطحی به شدت لذت بخش بود. سیستم مبارزاتش به جرات یکی از بهترین های این نسله که سراسره بازی شناور و بدون ایراده.

ولی کاش سونی Bloodborne را بیاره روی PC . هم فروش خیلی خیلی خوبی میتونه بکنه و بیشتر به حقش برسه و هم مشکلات تکنیکی کمتری داشته باشه.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
497
نام
Sera
ازکه بازی نمی کنن دروغ میگن,هدفشون کل کلو این داستانا ست،تا یکم بچه هارو سرگرم کنن،چقدر به موقع چه خوبن اینا.
یه موقع ناراحت نشیدا،از ته قلبم می گم واقعاً دمتون گرم تو این اوضاع شماها یکار بزرگ انجام می دیدید.اون استیکرها نشون میدن هدفتونم فقط همینه،دیگه انقدر به هم وابسته شدید،که نمیشه تصور کرد چیز دلی بینتون باشه،اگه باشه هم به دل نمی گیرید. همو دوس دارید این کاملا مشخصه. اگه تو زندگی واقعی بهم برسید فکر می کنم که خیلی بیشتر این حس قابل لمس تر بشه.

از این بازی هیچی نمی دونم از همینشم خوشم میاد.[/SPOاER]

LiviNG D3AD

حقیقتا طعنه ای صحبت نکردم اگه حتی اینطور برداشت کنی،حس و حال تیکه پرونی ندارم اگه شمشیری برای کشیدن باشه از رو کشیده میشه.

Safety & Peace

اون موقع طرفداران اصیل pc پیش بینی کرده بودند همچین اتفاقی می افته.ولی اون موقع یه تعداد فن های تازه به دوران رسیده که خیلی هم حرفاشون محبوب و مورد مقبول عمومیت بود.گفتند که pc می میره و ما مردنشو تماشا می کنیم با لذتی بسیار عمیق.حالا کجا گم و گور شدین لعنتی ها،بیاین ببینین که مرگ خودش زندگی دیگریه.و ما چه زیبا و باشکوه از مرگ بر خواستیم.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اتفاقا منم نگران شماها بودم، که خدای نکرده این بازیا حس کمال گرایی شما ها رو از بین ببره و الودتون کنه....

حیف که این این شبه بازیا نمیتونه مثل کرک داون صنعت رو به کمال و پیشرفت برسونه.

نمیدونم این حرفهای بی ربط چیه که در جواب من ردیف کردی :D و اون پست با محتوای خوب و سنجیده که در جوابش گذاشته بودم چرا پاک شد :D واقعا چه جواب دیگه‌ای میشد به همچین پستی داد مدیر عزیز؟ به ما هم یاد بده :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به این 10 سال که نگاه میکنم، میبینم خیلی اوضاع عجیبی رو گذروندیم. از زمانی که هیچکس بازار PC رو نمیدید و الان که انحصاری پلی استیشن هم میاد روی PC. اگر کسی 10 سال پیش به من میگفت این اتفاقات قراره بیوفته، بهش میگفتم برو خونه، مستی، زان سبب افتان و خیزان میگویی:D
واقعا که نیاکان ما بیخود نگفتن PC Master Race:D:p

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
اگر کسی 10 سال پیش به من میگفت این اتفاقات قراره بیوفته، بهش میگفتم برو خونه، مستی، زان سبب افتان و خیزان میگویی

اتفاقا من ۱۰ سال پیش چنین روزی رو پیشبینی می کردم؛ حتی هم به خودت هم گفته بودم.:D:D:D

=====================================================================
پسر Horizon Zero Dawn با Death Stranding چه شود برا ما پایرت بازاها:x:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر